INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

CHRIS COX

CHRIS COX Broadway, Westend ve BBC TV Yıldızı

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

CHRIS COX 2024 Konuşma Başlıkları CHRIS COX 2024 Konuşma Başlıkları

  • Yaratıcılığın Büyüsü
  • Değişimin Psikolojisi – Her birimiz Dünya’nın en iyi Sihirbazlarıyız!

Konuşmacı Profili

Chris Cox şu anda aklınızdan nelerin geçtiğini biliyor. Siz de belki “Chris Cox da kimmiş?” diyorsunuz. O halde iyi ki bunları okuyorsunuz. 

Chris Cox dünyada Broadway, Londra West End tiyatroları ve Sydney Opera House sahnesinde gösteriler yapmış tek zihin okuyucusudur. Aynı zamanda Chris Cox’s Mind Boggling Magic (CBBC) ve pek çok ödüle layık görülen Killer Magic (BBC Three) programlarının yıldızıdır. Birçok ödülün sahibi olan Chris Cox, ‘düşünceleri okuyamayan tek düşünce okuyucusu’ olduğu için The Guardian gazetesi tarafından “İngiltere’nın eğlence dünyasında en heyecan uyandıran isim” olarak tanımlanmıştır. Time Out dergisine göre Chris, “sempatik, zeki ve seyredenleri ters köşeye getirecek şekilde yetenekli” yorumlarını almıştır. Bu nitelendirmelere rağmen yine de belirtmekte yarar var, kendisi burada başarılarıyla övünmeyi hiç istemeyecek kadar alçakgönüllü… 

Chris düşünce okuma dünyasında çok özel bir figür. Broadway’de, West End tiyatrolarında üç sezon boyunca ve Sydney Opera House’da 22 kez sahneye çıkmış olan Chris hala dünyanın en kapsamlı sihirbazlık gösterisi olan The Illusionists şovunda yer alıyor. The Illusionists programı; Broadway, West End, Sydney Opera House, iki ayrı ABD turnesi ve Güney Afrika, Meksika ve Avustralya turneleri ile devam eden başarılı bir gösteridir. 

The Illusionists şovundan önce Impossible adlı bir diğer şovda yer alan Chris, bu şov ile Noel Coward Theatre ‘da ve Singapur, Dubai Opera Theatre, Manila Araneta Arena gibi yerlerde seyirciyle buluştu. Chris ayrıca Snow White & The Seven Dwarfs oyununda oyuncu olarak Warwick Davis ile aynı sahneyi paylaştı. Edinburgh Fringe Tiyatro Festivali’nde 5 ayrı oyunun yazarı ve oyuncusu olarak eleştirmenlerden tam not aldı. Bunun gibi başka festivallerde, Birleşik Krallık genelinde 4 ayrı turnede, 2 kez uzatılan ve kapalı gişe oynayan New Zealand International Comedy Festivali'nde defalarca sahneye çıktı. Chris, 2 defa Edinburgh Fringe Awards ödülüne layık görüldü, Best Comedy Show ödülünün sahibi oldu ve 28 ayrı tiyatro eleştirmeni tarafından beş-yıldızlı yorumlar aldı.

Chris bugüne kadar dünyanın en büyük şirketlerine son derece orijinal, komik ve beklenmedik sürprizlerle dolu programlar hazırlayıp sundu. Virgin Atlantic, Allianz ve O2 gibi şirketler tarafından şirket programlarına dahil edildi ve şirket organizasyonuna kahkaha dolu unutulmaz deneyimler ekledi. Chris her zaman, Broadway yıldızlarının performansını bulunduğu salona getirerek, verilmek istenilen mesajı içeren orijinal bir materyalle izleyicinin karşısına çıktı. 

Bugün şirketler Chris’in 20 ila 30 dakikalık gösterisi ile düzenledikleri organizasyonlarda katılımcılarına unutulmaz bir deneyim sunmaktadır. Chris’in gösteri programında katılımcıların doğrudan performansın bir parçası olması ve samimi ve kahkaha dolu bir ortam yaratılması gösterinin en önemli özelliğidir. Chris ayrıca program sunucusu ve MC olarak da kendi performansını işin içine kattığı şirket toplantılarında rol almaktadır. Ayrıca Hammersmith Apollo müzik ve performans salonunda düzenlenen The Knight Of Illumination Ödül törenini sunmuştur.

Chris Cox Shakespeare's Globe, Latitude Sahnesi, Reading ve Leeds Festivallerinde sahneye çıkmıştır. Harry Potter And The Cursed Child Parts 1 and 2 (Palace Theatre, London) tiyatro oyununda sihir ve illüzyon asistanı olarak görevlendirilmiştir. 

Chris Cox pek çok BBC programında ve ödül törenlerinde rol almıştır, bunlardan bazıları: BBC Music Awards, BAFTA adayı Merlin (BBC). The Today Show (NBC), The Project (Network 10, Australia) America's Got Talent (NBC), Heston’s Recipe For Romance (Channel 4), Now You See It (BBC One), How TV Changed Magic (Channel 5), The Secret Of Star Wars (BBC iPlayer), and The Mentalist Revealed (Channel 5).

Chris Cox yaratıcılığın büyüsünü ve değişim psikolojisinin derin yönlerini detaylandırdığı konuşmalarıyla dinleyenlere yepyeni ufuklar açmaktadır. Keynote konuşması Hugh Jackman, Heston Blumenthal ve Harry Potter And The Cursed Child gibi şahsen birlikte çalıştığı isim ve projelerden edindiği deneyim ve bilgilere dayanmaktadır. 

Chris Cox içinde öğrenme, kahkaha ve zihin okuma deneyimleri barındıran konuşmasıyla orijinal, enerji yüklü, interaktif, komik, eğlenceli ve elbette ezber bozan bir sahne performansı vadediyor.

Dünyanın en büyük sihirbazlık şovu The Illusionists kapsamında dünya turnesine devam eden Chris, kalan zamanında solo performanslarını ve şirket organizasyonlarında yer almayı sürdürmektedir.

CHRIS COX kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.