INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

DAN COBLEY

Dan Cobley Konuşmacı, Danışman, Girişimci

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

DAN COBLEY 2024 Konuşma Başlıkları DAN COBLEY 2024 Konuşma Başlıkları

  • Dijitalleşme Zorunluluğu
  • Yenilmeyi Öğrenmek
  • Finans Hizmetlerinde Yıkıcı İnovasyon
  • Teknolojinin İkincil Etkileri

Dan Cobley Kimdir? 

Dan Cobley, uzmanlık alanı finans alanında inovatif teknoloji start-up şirketlerinde yatırımcı ve girişimci kimliği ile öne çıkan bir iş insanıdır.

Londra temelli ve köklü bir yatırım şirketi olan Blenheim Chalcot bünyesinde şirketin fintech portfolyosunun yönetiminden sorumlu olan Dan Cobley, ayrıca halen hızla büyümekte olan üç ayrı fintech şirketinin kurucu ortaklarındandır. SalaryFinance, BusinessFinanceCompared ve ClearScore adlı bu üç şirketin yönetiminden de sorumlu olan Cobley, farklı sektörlerde yer alan Liberis, Modulr ve Onfido şirketlerinin yönetim kurullarında üyedir. Fintech dışında Brompton Bicycle, PersonalBoardroom, Qubit ve HiveLearning gibi firmalarda danışman ve yatırımcılık rollerini sürdürmektedir. 

Dan Cobley 2014 sonuna dek Google’da sekiz yılı aşkın süre hizmet vermiştir. Bu sürenin son üç yılında Google için ABD dışındaki en büyük pazar olan Google İngiltere & İrlanda’da Genel Müdür olarak görev yapmıştır. Bilindiği üzere Google İngiltere & İrlanda e-ticaret ile online reklamcılık ve satış alanında en ileri düzeyde harcamanın yapıldığı pazarlar öne çıkmaktadır. Dan Cobley Google’da Genel Müdürlük görevine beş yıl boyunca Pazarlama Direktörlüğü yaptıktan sonra terfi etmiştir. Bu beş yıllık pazarlama tecrübesi boyunca Google İngiltere, İrlanda, Benelüks Ülkeleri’nde Pazarlama Direktörülüğü görevinde bulunmuş ve ardından EMEA Bölgesine Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak atanmıştır.

Daha önceki iş deneyimlerinde ise, Capital One Avrupa Bölgesinin Marka ve Pazarlama Başkan Yardımcılığı,  Ask Jeeves firmasının Pazarlama Direktörlüğü ve Pepsi/Walkers firmalarının Pazarlama Direktörlüğü bulunmaktadır.

Keynote Konuşmalar

Teknoloji firmalarında edindiği benzersiz iş deneyimi ve bilgisi ile Dan Cobley, dinleyenlerine değişimin nasıl bir zorunluluk olduğunu ve geleceğin öne çıkardığı fırsatlarını nasıl değerlendirebileceklerini anlatmaktadır. Özellikle Google tecrübesinden gelen zengin ve eğlenceli iş deneyimi örnekleriyle tüm dinleyenlere inanılmaz bir perspektif sunmaktadır. Gerek start-up şirketlerindeki rolü, gerekse yatırımcılık geçmişindeki değerli öngörülerle Dan Cobley, sadece ilham veren bir konuşmacı değil, enerjisi ve bilgisiyle keynote konuşmalarını pratik bilgilerle, işe yarayan öğütlerle zenginleştiren bir uzmandır. 

Eğitim & Atöyle Çalışmaları 

Dan Cobley yenilgiden öğrenilecek şeyler ve prototyping (dizaynın elle tutulur ürün haline gelmesinde yaratıcı ekibin içinden geçtiği dijital süreç) gibi inovasyon kültürünün parçası olan konularda eğitim ve workshop’lar vermektedir. Eğitim ve atölye çalışmalarını interaktif uygulamalarla destekleyen Dan Cobley program sonrasında ekibinizin farklı düşünme ve buna bağlı iş uygulamaları geliştirme motivasyonunu da arttırmaktadır.

Panel Moderasyonu 

Dan Cobley yıkıcı inovasyon ve teknolojik gelişmeler alanında fasilitasyon ve panel moderasyonu da yapmaktadır.  “Teknolojinin Yatırım Faaliyetlerindeki Etkileri” konulu kedisinin modere ettiği oturumlar  pek çok kurum tarafından talep edilmiştir.

DAN COBLEY kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.