INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

DOMINIC COLENSO

DOMINIC COLENSO Oyuncu, Yazar ve İletişim Uzmanı

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

DOMINIC COLENSO  2024 Konuşma Başlıkları DOMINIC COLENSO 2024 Konuşma Başlıkları

  • Liderlik
  • Başrolü Üstlenmek
  • Empatik Liderlik
  • Empatik Satış
  • Hollywood İkna Yöntemleri
  • Spot Işıklarının Altında Başarı

Dominic Colenso Kimdir? 

Dominic Colenso 26 yaşına geldiğinde çoktan uzay aracıyla uzaya çıkmış, bir milyon doları kaybetmiş ve Simon Cowell tarafından işten atılmıştı…

Zengin hayat tecrübesi içinde Hollywood oyunculuğu, tiyatro yönetmenliği ve Kraliyet Akademisi (Royal Academy of Dramatic Art) eğitmenliği bulunan Dominic, şimdi bu yoğun deneyim geçmişini, iş dünyasında satış ekipleri ve liderleri güçlendirmek için kullanmaktadır. Özellikle satış ekiplerini baskı altında iletişim becerilerini arttırıp yüksek performans göstermelerini sağlayacak beceriler kazanmaları için eğitim programlarıyla desteklemektedir. Sahnede ve ekranda edindiği olağanüstü deneyimiyle Dominic, dünyanın en iyi oyuncularının kullandığı gizli araç ve teknikleri dinleyenleriyle paylaşarak onlara kendi yıldız güçlerinin farkına varacakları kapıları aralamaktadır. 

Tek kelimeyle; uzman bir hikaye anlatıcısı olarak Dominic, özellikle teknoloji ve finans alanlarında çalışan müşterilerine sunduğu hizmetlerle adından söz ettirmiştir. Bu alanlarda müşterilerinin kendilerine özgü bir tarzı yaratabilmeleri, liderlik ve satış konularında da başarılı olabilmeleri için onlara yardımcı olmaktadır. 

Dominic Colenso kariyerine profesyonel oyuncu olarak başlamıştır. Londra’da Kraliyet Akademisi’ndeki tiyatro yönetmenliği eğitimine başlamadan önce  gerek tiyatro sahnesinde gerekse beyaz perdede yoğun bir oyunculuk deneyiminden geçmiştir. The National Theatre ve The Royal Court dahil, Britanya’nın en önemli tiyatrolarında sahne almıştır. BBC dönem dizileri ve büyük bütçeli aksiyon filmlerinde dünyanın önde gelen yönetmenleriyle çalışmıştır. En iyi tanındığı rollerinden biri Bill Paxton ve Sir Ben Kingsley ile beraber oynadığı Hollywood prodüksiyonu Thunderbirds’de Virgil Tracy karakteridir. 

Dominic on yılı aşkın bir süredir şirketlere hikaye anlatma ve satış performanslarını arttırmaya yönelik eğitimler verip, konuşmalar yapmaktadır. Liderler, yöneticiler ve satış ekipleri Dominic ile çalıştıktan sonra hem kamera önünde hem de topluluk karşısında etkileyici bir duruş sergilemektedir.

Bestseller listelerine girmiş olan kitabı “IMPACT: How to be more confident, increase your influence and know what to say under pressure” okurlarına nasıl daha sağlam bir özgüven sahip olabilecekleri ve etki yaratabileceklerinin yollarını anlatmaktadır. Kitap herkesin dikkati sizin üzerinizdeyken nasıl mükemmele ulaşacağınız hakkında size ihtiyaç duyduğunuz tüm araçları sunmaktadır. 

Dominic, herhangi bir organizasyonun bütün seviyelerinde; çalışan gruplarından yönetim kuruluna kadar, eğitim programları yürütmüş ve altı kıtada konuşma ve koçluk yapmıştır. Bir konuşmacıdan beklentiniz iş dünyası ile ilgili hem eğlenceli hem nitelikli bir içerikle uygulanabilir, hayata geçirebilir bilgilerin etkili bir şekilde aktarımıyla aradığınız isim Dominic Colenso’dur.

DOMINIC COLENSO kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.