INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

DR. AYŞEGÜL ÇORUHLU

Dr. Ayşegül Çoruhlu Antiaging ve Biyokimya Uzmanı

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

DR. AYŞEGÜL ÇORUHLU  2024 Konuşma Başlıkları DR. AYŞEGÜL ÇORUHLU 2024 Konuşma Başlıkları

  • Sirkadiyen Beslenme ve Aralıklı Oruç
  • Bağışıklık Sistemi Nasıl Çalışır, Hücresel Düzeyde Güçlendirmek İçin Ne Yapabiliriz?
  • Gençleştiren Yaşam Beslenme Şekli ve Açlığın Gençleşmeye Etkisi
  • Bağırsak Sağlığı ve Otoimmün Hastalıklar
  • Temel Vitamin Destekleri Nelerdir, Neden?
  • Beyin Kapasitesini Artıracak Yaşam
  • Alkali Yaşam ve Faydaları

Dr. Ayşegül Çoruhlu Kimdir?

4 Temmuz 1969 doğumludur. Orta öğrenimini İzmir’de tamamladı. 1994 yılında İstanbul Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Şişli Etfal Hastanesi’nde Biyokimya ihtisasını tamamlarken Boğaziçi Üniversitesi biyomedikal mühendisliği master programına 2 yıl devam etti.

2000 yılında Amerikan Hastanesi’nde Biyokimya uzmanı olarak çalışmaya başladı. Daha sonra İntemed Polikliniği laboratuvar şefi olarak görevine devam etti. Bu görevde kaldığı yıllar içinde koruyucu hekimlik konseptine uygun check-up programları hazırladı. Antioksidan, gıda duyarlılığı, kişiye özel hormon ve genetik testleri gibi ileri anti-aging yaklaşımlarını ilk uygulayan hekimlerden biri oldu. Vitamin ve mineral desteği kullanımı konusunda uzun süre eczacı ve doktorlara seminerler verdi.

Alkali diyet adında 100.000’in üzerinde satan bir kitabı mevcuttur. 2. Kitabı “Tokuz Ama Açız” adıyla Doğan Yayınevi’nden çıkmıştır. Bu kitaplarda sağlıklı kilo ve uzun, hastalıksız bir ömür için alkali beslenmenin püf noktaları detaylıca anlatılmaktadır.

Dr. Çoruhlu, bir özel üniversitede beslenme konusunda ders, kurumsal şirketlerde ve çeşitli sağlık yaşam organizasyonlarında da Alkali Yaşam seminerleri vermektedir.

DR. AYŞEGÜL ÇORUHLU kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.