HAKKIMIZDA INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

DR. ETİENNE VAN DER WALT

Dr. Etienne Van Der Walt Nörolog, Neurozone® Düşünce Lideri ve CEO'su, Esneklik ve Yüksek Performans Uzmanı | Uluslararası Tanınmış Açılış Konuşmacısı ve Usta Sınıfı Öğretmeni

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote Speaker

DR. ETİENNE VAN DER WALT 2024 Konuşma Başlıkları DR. ETİENNE VAN DER WALT 2024 Konuşma Başlıkları

  • Tükenmişliği, Zihinsel Rahatsızlığı Ve Bunların Performans Üzerindeki Etkisini Anlamak
  • İş Yapma Biçimimizin Temelini Oluşturan Esneklik
  • Beyin Yaşam Boyunca, İşte Ve Oyunda Sosyal Güvenliği Nasıl İnşa Eder?
  • Ekip İnovasyonunun Nörobilimi
  • Zihniyet Ve Farkındalık Bilimi
  • En İyi Verim İçin Yüksek Performanslı Enerjiyi Maksimize Etme
  • Ritimlerin (Uyku, Egzersiz, Beslenme Ve Zihni Susturma) Arkasındaki Nörobilimi Ve Bunların Performans Üzerindeki Etkisini Anlamak
  • Sistemik Esneklik Ve Yüksek Performansın Dinamik Doğası

Dr. Etienne Van Der Walt Kimdir?

Dr. Etienne Van Der Walt, başarılı bir nörolog ve uygulamalı davranışsal nörobilim alanında bir otoritedir.  Etienne'in klinik nörolog olarak 14 yıllık kariyeri, beynin anatomisi, biyolojisi, fizyolojisi ve insan sinir sistemi hakkında derin bir anlayışa sahip olduğu anlamına gelir. Son yıllarda, çeşitli beyin bilimlerinden elde edilen olağanüstü keşiflere olan profesyonel ve kişisel hayranlığı, onu bu yeni bilginin insan kapasitesini artırmak için büyük potansiyeline inanmaya yöneltti.  Bu vizyonun hayata geçirilmesi, insan kapasitesini artırmak için beyin bilimi, analitik ve koçluk uygulamaya adanmış bir nörobilim işi olan Neurozone®'un kurulmasıdır.

Etienne, ekip ve organizasyonel performansın temelini oluşturan nörobiyolojik alt katmanlar, ilkeler ve içgörüler hakkında keskin bir anlayış geliştirmiştir. Bu bilgi, Etienne'in çeşitli konuları pratik uygulama için entegre bir bütün halinde harmanlamasını sağlar. Kendisi aynı zamanda talep gören bir açılış konuşmacısı ve masterclass öğretmenidir.

Etienne, özellikle dezavantajlı topluluklardaki genç, gelişmekte olan çocukların beyinlerinin uyarılması için programlar tasarlamaya adanmış bir kuruluş olan AmazingBrainzTM'in kurucusudur.

Etienne, Güney Afrika, İngiltere ve Hollanda'da nörolog olarak yoğun bir şekilde çalışmıştır. Etienne, tıp ve klinik nöroloji derecelerine ek olarak Kimya, Matematiksel İstatistik ve Entegre Fizyoloji ve Viroloji alanlarında lisans derecelerine sahiptir.

Dr. Etienne van der Walt, McKinsey Global'de Öğrenme İnovasyonu konsorsiyumunun bir üyesidir.

DR. ETİENNE VAN DER WALT kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.