INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

DR. MİCHAEL GERVAİS

Dr. Michael Gervais Dünyanın En İyileriyle Çalışan Performans Psikoloğu | Sunucu, Finding Mastery Podcast | Mimar, Finding Your Best Mindset Masterclass | Yaşayan Bir Başyapıt Yaratmak İçin Her Gün Bir Fırsattır

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote Speaker

DR. MİCHAEL GERVAİS 2024 Konuşma Başlıkları DR. MİCHAEL GERVAİS 2024 Konuşma Başlıkları

  • Listelenen Faktörlerin Herhangi Birinde veya Tümünde Bireysel Performansın Optimize Edilmesi
  • Yüksek Performanslı Ekipler
  • Yıkıcıların Şifresini Çözme
  • Mükemmellik Psikolojisi
  • Ustalığı Bulmak

Dr. Michael Gervais Kimdir?

Dr. Michael Gervais yüksek performans psikoloğu, yazar ve zihin ile insan performansı arasındaki ilişki konusunda dünyanın önde gelen uzmanlarından biridir. Dr. Gervais, dünya çapındaki sanatçılar ve kuruluşlarla çalıştığı 20 yıllık kariyeri boyunca, kuruluşların, ekiplerin ve bireylerin baskı dolu ortamlarda başarılı olmalarını sağlayan zihinsel beceriler ve uygulamalar için bir çerçeve geliştirmiştir.

Gervais'in etkisi popüler kültürün birçok noktasında hissedilebilir. Müşterileri arasında NFL'in Super Bowl Şampiyonları, Seattle Seahawks, dünya rekortmenleri, Olimpiyatçılar, her büyük spor dalından MVP'ler, uluslararası üne sahip müzik sanatçıları ve Fortune 50 CEO'ları bulunmaktadır.

Gervais, üç yaz Olimpiyat Oyununda (Tokyo, Rio, Londra) ve iki kış Olimpiyat Oyununda, son olarak Tokyo 2021'de USA Surfing için olmak üzere, ABD Takımını destekleyen yüksek performans psikoloğu olarak çalışmıştır.

Dr. Gervais, dünyanın en sıra dışı düşünürlerinin ve yapıcılarının psikolojisini araştıran Finding Mastery podcast'inin sunucusudur. Dünya çapında podcast'ler arasında ilk %1'de yer alan Finding Mastery, 2021'de 25 milyon indirme kilometre taşını aştı.

Gervais, 2020'de bir Audible Original olan Compete to Create'i yazdı: An Approach to Living and Leading Authentically (Yaratmak için Rekabet Et: Otantik Yaşama ve Liderlik Etme Yaklaşımı) adlı sesli kitabı NFL koçu Pete Carroll ile birlikte yazdı. Ayrıca 2023 sonbaharında Harvard Business Review tarafından yayınlanacak bir kitap yazdı.

Gervais, yüksek performans psikolojisi ve refah ilke ve uygulamalarını işletmelere ve evlere taşımak için altı haftalık bir çevrimiçi kurs olan Finding Your Best'i yarattı.

Gervais, USC Marshall School of Business'ta, her alanda yüksek performans için bilim, uygulamalı ilkeler ve en iyi uygulamaları öğretmeye, eğitmeye ve araştırmaya adanmış Performans Bilimi Enstitüsü'nün ortak yaratıcısıdır.

Optimal insan performansı konusunda yayınlanmış, hakemli bir yazar ve ulusal düzeyde tanınan bir konuşmacı olan Dr. Gervais, NBC, ABC, FOX, CNN, ESPN, NFL Network, Red Bull TV, The Wall Street Journal, The New York Times, Outside Magazine, WIRED, Sports Illustrated ve ESPN The Magazine gibi önde gelen medya kuruluşlarında yer almıştır.

Dr. Gervais, psikoloji alanında doktora derecesine, spor performansı alanında uzmanlığa ve kinesiyoloji alanında yüksek lisans derecesine sahiptir. Doktorasını, genellikle Amerikan uygulamalı spor psikolojisinin babası olarak anılan Dr. Bruce Ogilvie'nin danışmanlığında tamamlamıştır.

DR. MİCHAEL GERVAİS kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.