INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

DR. MICHAL KOSINSKI

DR. MICHAL KOSINSKI Stanford Üniversitesi İşletme Fakültesi Örgütsel Davranış Bölümü, Doçent

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

DR. MICHAL KOSINSKI  2024 Konuşma Başlıkları DR. MICHAL KOSINSKI 2024 Konuşma Başlıkları

  • Büyük Veri
  • Siber Güvenlik
  • Siyasetin Geleceği
  • Yapay Zeka
  • Sosyal Medya

Dr. Michal Kosinki Kimdir? 

Michal Kosinski Stanford Üniversitesi İşletme Bölümünde Örgütsel Davranış alanında dersler vermektedir. Almanya, Rusya ve Meksika Parlamentoları gibi son derece zorlu denebilecek topluluklara konferanslar vermiştir. Ayrıca Chatham House, Swiss Economic Forum, Saint Petersburg International Economic Forum, Avrupa Parlamentosu ve P&G, InfoSys, Raiffeisen, Sberbank, China Merchants Bank ve McKinsey gibi dünyanın önde gelen şirketlerinin tepe yönetim kadrolarına hitap etme fırsatını bulmuştur. 

Michal Kosinski insan ve insan davranışlarını dijital ortamda yapay zeka ve büyük verinin sağladığı inanılmaz yöntem ve tekniklerle çalışmaktadır. Çalışmaları Proceedings of the National Academy of Sciences, Machine Learning ve Psychological Science gibi alanlarının en önemli yayın organları sayılabilecek mecralarda makaleleri yayınlanmış, bu makalelerden diğer yayınlarda 11,000’den fazla alıntı yapılmıştır. 

Araştırmaları, The Economist dergisinin kapağında yer aldı, 2014 yılında sahnelenen "Privacy" adlı bir tiyatro oyununa ilham verdi, birçok TED konuşması, video oyunları ve binlerce kitap, basın makalesi, podcast ve belgeselde tartışıldı.

Geçtiğimiz yıllarda gündemi epey meşgul eden ve Steven Levy'nin “Facebook: The Inside Story” adlı kitabında tam anlamıyla açıklanan Cambridge Analytica skandalının ilk uyarılarını Michal yazdığı makalelerde yapmıştır.

​​Michal, Cambridge Üniversitesi'nden psikoloji doktorası derecesine sahiptir ve psikometri ve sosyal psikoloji alanında yüksek lisans derecelerine sahiptir. Cambridge Üniversitesi Psikometri Merkezi'nde Yardımcı Direktör, Microsoft Research'ta araştırmacı ve Stanford Bilgisayar Bilimi Bölümü'nde doktora sonrası araştırmacı olarak görev yapmıştır.

DR. MICHAL KOSINSKI kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.