INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

DUYGU DEMİRDAĞ

DUYGU DEMİRDAĞ Gazeteci, Yazar, Program Sunucusu

Keynote & Konuşma

DUYGU DEMİRDAĞ 2024 Konuşma Başlıkları DUYGU DEMİRDAĞ 2024 Konuşma Başlıkları

 • İş Hayatında ‘’Son Dakika’’ Yönetimi
 • Markaların Medyaları: Kendi Haber Merkezinden Bildirenler
 • Anlatıcının Yolu: Bir Hikaye Anlatıcısı Olmak
 • Gerçek, Lazım Olur: Hakikat Sonrası Çağda Gerçeği Aramak
 • Duygu’nun Geleceği: Yeni’yi Anlamaya Çalışırken İnsanlık Hallerinin Değişimi Nasıl Olacak?
 • Geleceğin Haber Merkezi: Alt Komşunuz Yeni Muhabirimizi Olabilir mi?
 • Filtresiz Sosyal Medya Çağında Dengeyi Bulmak
 • Kasın Sözü: Anlatmaya Değer Hikayeler
 • Birlikte Başarmak: İş Hayatında Kaybolan Bağları Yeniden Keşfetmek

Duygu Demirdağ Kimdir?

Uludağ Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümünden mezun oldu. İngiltere, Middlesex University’de “Medya ve İletişimYönetimi” alanında yüksek lisans yaptı. İspanya, Universidad de Salamanca’da “İspanyol ve Latin Amerika Sineması” ve “Avrupa Birliği Ekonomi ve Politikası” alanlarında eğitim aldı.

Televizyonculuğa Line Tv’de program yapımcısı ve haber spikeri olarak başladı. “Bu Gece” isimli gece bülteninin editörlüğünü ve sunuculuğunu üstlendi. Adını Tornatore’nin efsane filmi ‘Stanno Tutti Bene’den alan kültür-sanat programı “Herkesin Keyfi Yerinde”nin yapımcılığını ve sunuculuğunu yaptı.

CNN TÜRK Haber Merkezi’ne 2010 yılında katıldı. Muhabir olarak, Türkiye ve dünyadan toplumsal olayları takip etti. Enerji, haber dosyaları ve belgeseller hazırladı. Sahadaki deneyimini stüdyoya taşıdı ve CNN Türk Ana Haber kuşağı ve İnsanlık Hali programı gibi pek çok kuşakta anchor ve editör olarak çalıştı. Olay Tv’de, Kadın Sözü ve Doğrudan Haber programlarını sundu.

Biyografi kitapları yazdı ve otobiyografi kitaplarına danışmanlık yaptı.

Dijital projelere de içerik, yapım ve sunum desteği verdi:

Doğruluk Payı girişimiyle beraber hazırladığı “Doğrusunu İstersen” programının yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendi. DW Türkçe ekibinde haber dosyaları ve “Semt Bizim” programını hazırladı.

Bir Ülke Bir Kent / Youtube kanalında siyasi parti liderlerini ağırladığı canlı yayınlar gerçekleştirdi. Türkiye Kadın Dernekleri Federasyonu ile siyasette ve kamuda kadın varlığı üzerine belgeseller hazırladı.

Uluslararası Gazetecilik Federasyonu eğitmenlerinden olan Duygu Demirdağ, gazetecilere, dijital medya, veri güvenliği, sosyal medya yönetimi üzerine eğitimler verdi. Üniversite ve STK’lar için, haber anlatıcılığı, iletişim yönetimi, kendi haber merkezinizi kurmak başlıklarıyla modüller hazırladı.

Halen, biyografi kitapları ve dijital projeler üzerine çalışıyor, hafta içi her akşam GAİN’de “Duygu Demirdağ ile Canlı” programında konuklarıyla gündemi değerlendiriyor.

Sunucu veya Konuşmacı olarak rol aldığı etkinliklerden örnekler:

 • WOW İstanbul – March 2022
 • Balkan Cities Network- November 2021
 • DELL Technologies MERAT Summit, Moderator- May 2021
 • WOW- Women of World Festival -March 2021
 • EU Delegation- International Women Day Panel -  March 2021
 • Amazon Turkey Vendors Webinar, Moderator –July 2020, 2021
  • Amazon Marketplace Meeting, Moderator / MC- June 2020
 • ODD Gladiator Award Ceremony, MC –January 2020 – Jan2021- Jan2022
 • AIA – Citibank Gateway to Greatness Meeting, Key Note Speaker- November 2019
 • TuREEFF Sustainability Forum & Award Ceremony, MC –November 2019
 • Amazon Turkey Marketplace Meeting, Moderator / MC - October 2019
 • OPEX Day – Hugo Boss 2019, MC- September 2019
 • Nestle Health Care - GALDERMA Kick Off, MC –May 2019
 • Property NC Awards, MC – November 2016/ March 2019
 • Cyber Security Summit, Moderator -November 2018
 • UPU CEO Forum, May 2018
 • OPEX Day 2017- The age of Collaborative Platforms, Moderator- September 2017
 • Sustainable Finance Forum Istanbul, Moderator / MC, May 2017
 • D20 Summit Istanbul, MC, May 2015

Business Influencer

Sosyal Medya Projeleri

Sosyal medya platformlarında; markanızın pazarlama stratejisine, imajına ve iletişim hedeflerine uygun, alanında uzman influencer seçimi yaparak, başarılı sosyal medya projeleri gerçekleştirebilir ve dijital dünyanın kanaat önderlerinin gücünden faydalanarak etkili iletişim çalışmaları yürütebilirsiniz.

Konuşmacımız pazarlama iletişim stratejinize uygun projelerde yer alarak sosyal medya platformları aracılığıyla hedef kitlenize erişebilir, aynı zamanda markanızın geliştirdiği mevcut kampanyanın tanıtımına/duyurusuna destek olabilir. Konuşmacımız ile birlikte gerçekleştireceğiniz sosyal medya projelerinde daha fazla kişiye ulaşarak etkili bir sosyal medya projesi yürütülmesini mümkün kılabilirsiniz.

Stüdyo Projeleri

Alanında uzman ve fikir lideri olarak kabul edilen influencer konuşmacımız ile, profesyonel ekipmanlar aracılığıyla stüdyo ortamında gerçekleştirilen projeler kurgulayarak, hedef kitle nezdinde markanızın bilinirliğinin ve güvenilirliğinin artmasını sağlayabilirsiniz.

Konuşmacımız, benzersiz içerik ve etkileyici konuşmalarıyla markanıza ve ilgili hedef kitlenize video konferans ve/veya canlı yayın teknolojisini kullanarak; bir stüdyo ortamında, tema ve içeriği önceden tasarlanmış projelerde yer alabilir, uzmanlık alanlarıyla ilgili bilgi ve deneyimlerini izleyenleri ve dinleyenleri ile paylaşabilir.

Canlı Moderasyon

Uzman bir moderatör tarafından yönetilen projelerde moderatörün yetkinliği, program ve yayın akışı doğrultusunda mevcut olan içeriklerin belirlenmesi, akışın yönlendirilmesi ve başarılı bir şekilde yönetilmesi performansı olumlu yönde etkilemektedir.

Konuşmacımız, planlanan içerik akışı doğrultusunda ve uzmanlığı çerçevesinde, tartışılması hedeflenen konuların, etkili bir şekilde konuşulmasını sağlayarak, zaman yönetimi ile birlikte içerik akışını organize edebilir. Aynı zamanda sözlü iletişim yeteneği ve hitabet gücü sayesinde konuşmacımızı canlı gerçekleşecek etkinliklerinizde ‘uzman konuşmacı’ olarak konumlandırabilirsiniz.

YouTube Projeleri

Sosyal medya platformlarının en güçlüleri arasında yer alan YouTube; dijital dünyada en çok tercih edilen, en ses getiren ve hedef kitle etkileşimini güçlendirmeye yönelik iletişim çalışmalarının en sık yürütüldüğü platformlardan biri olarak varlığını sürdürmektedir.

Hayata geçirilecek YouTube projelerinde dijital mecralardaki etkileşimi güçlü olan konuşmacımız ile uzmanlık ve çalışma alanları çerçevesinde markanıza özel özgün içerikler oluşturabilir, YouTube’a özel içeriğe sahip video serileri kurgulayabilir ve uzman görüşünü hedef kitle ile paylaşmak için ihtiyaca uygun içerikle tasarlanmış ve teması önceden belirlenmiş video serileri yaratabilirsiniz.

Podcast Projeleri

Markanızın ve hedef kitlenizin ilgi duyduğu konularda herhangi bir ekrana bağlı kalmadan uzman görüşüne erişmesini, ilham almasını ve keyifli vakit geçirmesini sağlayan podcast serileri ile birbirinden farklı platformlarda sesli yayınlar oluşturabilirsiniz.

Çok sayıdaki dijital kullanıcının ilgisini çeken ve giderek daha da popülerleşen bu mecrada yer alarak, alanında uzman konuşmacımız ile iletişim stratejinizi en iyi şekilde eşleştirerek doğru hedef kitleye ulaşabilirsiniz.

Masters of Ceremony

Duygu Demirdağ, uzmanlık alanlarından ve profesyonel deneyiminden hareketle online ve fiziksel olarak gerçekleşen tüm programlarda etkin bir moderasyon sağlamakta ve program süresi boyunca dinleyicilerin ilgisini canlı tutarak etkinliğe değer katacak bir akış sunumu gerçekleştirmektedir.

DUYGU DEMİRDAĞ kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.