INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

ESRA ODABAŞI

ESRA ODABAŞI ES Kariyer Engelli İstihdamı Danışmanlığı Kurucusu

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

ESRA ODABAŞI 2024 Konuşma Başlıkları ESRA ODABAŞI 2024 Konuşma Başlıkları

  • Çeşitlilik & Kapsayıcılık
  • Farkındalık & Yılmazlık
  • Sosyal Girişimcilik
  • Kurum İçi Girişimcilik
  • Sürdürülebilir Engelli İstihdamı
  • Çocuklar icin Önyargısız iletişim

Esra Odabaşı Kimdir?

Esra, birçok farklı global firmada -Imperial Tobacco, Boehringer Ingelheim, ABBOTT ve EnerjiSA gibi – yaklaşık 10 yıl boyunca İnsan Kaynakları Departmanında farklı görevlerde sorumluluk almıştır.

Ayrıca kendisi de engelli olan Esra, engelli çalışan-işveren ve insan kaynakları üçgeni içerisinde aktif rol alarak doğru iletişim ve etkileşimin sağlanmasına destek olmuştur.

Kendi engelinden ve tecrübelerinden yola çıkarak 2016 yılında Türkiye’de ilk ve tek engelli istihdamı konusunda danışmanlık veren şirketi olan ES Kariyer’i kurmuştur. İşe yerleştirme, eğitim, mentorluk ve koçluk hizmetlerini ekibiyle birlikte yönetmektedir. Binlerce engelli adayla mülakat yapmış ve binlerce engellinin hayatına dokunmuştur.

Hala birçok farklı kurumsal global şirket ve üniversitede; Engelli İstihdamı, Equality-Diversity-Inclusion / Eşitlik-Çeşitlilik-Dahil Etme konusunda danışmanlık vermekte ve seminerler düzenlemektedir. Garanti BBVA & KAGİDER & Ekonomist’in düzenlediği yarışmada Yılın Kadın Sosyal Girişimcisi ödülünü alan Esra ilham verici konuşmalarla, dezavantajların nasıl avantaja çevirileceği konusundaki farkındalığı artırmaktadır.

ESRA ODABAŞI kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.