INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

FREAKY CLOWN

Freaky Clown Hacker | Yazar | Konuşmacı

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote Speaker

FREAKY CLOWN 2024 Konuşma Başlıkları FREAKY CLOWN 2024 Konuşma Başlıkları

  • Bankaları nasıl soyarım-
  • Siber güvenliğin (ulus) durumu-
  • Bir hack nasıl çalışır? Demo ile Spearphishing
  • Bir hack nasıl çalışır? Demo ile fidye yazılımı
  • Yapay Zeka parçalara ayrıldı

Freaky Clown Kimdir?

Yazar, açılış konuşmacısı, Cygenta'nın Kurucu Ortağı ve Raytheon'da eski Saldırgan Siber Araştırma Başkanı. Son otuz yıldır etik bir hacker olarak binlerce banka, hükümet ve diğer kuruluşun güvenliklerini geliştirmelerine yardımcı olan FC, uzmanlığını BBC ve ITV dahil olmak üzere ana akım medyada ve Darknet Diaries (EP66) gibi popüler endüstri podcast'lerinde paylaşmıştır. Raytheon'da Saldırı Araştırmaları Başkanı olarak geçirdiği süre, ulus devletlerin ve istihbarat topluluğunun siber silahlarla nasıl çalıştığı ve bunlara karşı nasıl savunma yapılacağı konusundaki bilgisini ortaya koymasını sağlamıştır. Hem fiziksel hem de dijital olarak kurumlara yasal yollardan girerek geçirdiği onlarca yıl onu siber suçlarla mücadelede dünyanın dört bir yanına götürmüştür.

FC unutulmaz gerçek adı olsa da (gerçekten de pasaportunda yazan isim bu!), genellikle daha çok 'Freakyclown' hacker adıyla tanınıyor. Bir okul çocuğuyken zorbalar tarafından kendisine verilen bu isim, şimdi FC'nin dünyayı siber güvenlik konularında eğitmesi için olumlu bir ikinci kişiliğe dönüştü.İngiltere'de doğan FC ve eşi Dr Jessica Barker, şimdi kedileri Bubble ile birlikte Las Vegas, ABD'de yaşıyor.

FREAKY CLOWN kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.