INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

HANDE KAZANOVA

Hande Kazanova Astrolog, Astroloji Eğitmeni

Keynote & Konuşma

HANDE KAZANOVA 2024 Konuşma Başlıkları HANDE KAZANOVA 2024 Konuşma Başlıkları

  • Finansal Astroloji veya iş Astrolojisi
  • Çocuğunuzla Yıldızınız Barışsın!
  • Sevdiğinizle Yıldızınız Barışsın!
  • Astroloji ve Beslenme
  • Astroloji ve Dekorasyon
  • Astroloji ve Bitkiler
  • Astroloji ve Moda

Hande Kazanova Kimdir?

İstanbul Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde İktisat eğitimi almıştır. 2001-2003 yılları arasında Astroloji Birliği Derneği'nde eğitim aldı. Hesaplama ve Temel Bilgiler sınavlarını verdi ve Yorumlama Projesini tamamlayarak Astrolog sertifikasını aldı. 2004 yılından itibaren Astroloji Okulu’nda, Klasik astroloji, Horary (saatler astrolojisi) eğitimini tamamladı. Mart 2006 yılından itibaren Yeni Aktüel Dergisi'nde Astroloji sayfalarını hazırlamaya başladı. Mart 2009 tarihinden itibaren ve hala Habertürk Gazetesi'nin günlük astroloji yorumlarını yapmaktadır. 2010- 2013 yıllarında Bloomberght ekonomi kanalında her Pazartesi YILDIZ ENDEKSİ programında Finansal Astroloji yorumları yapmıştır.

Habertürk, Htkulüp, Bloomberght, Ht Hayat, sitelerinde, Karşıyaka Life Dergisi, Migros, Samsun Hayat, Anka 06 dergilerinde günlük, haftalık ve aylık yorumları yer almaktadır. 2013 yılında dekorasyon sitesi olan www.altincicadde.com'da Burcunuza Göre Koltuk çalışmaları, ve aylık dekorasyon yorumlarıyla dikkat çekmiştir. Can Bebe (2013), TurkcellTV(2013- 2014), Banvit 2014-2015), Doğadan (2014-2015), Pimapen (2013), Tefal (2014), Hafele (2014), Helen Harper( 2014-2015), Tofaş (2014-2015), Nissan (2015) şirketleriyle çeşitli Astroloji etkinliklerinde bulunmuştur. 2014 yılından bu yana düzenli olarak her ay, Akbatı, Optimum, Forum ve Piazza ( rönesans grubuyla) Astroloji etkinlikleri içinde bulunmaktadır.

Hande Kazanova’nın 2013 yılında çıkardığı anne ve çocuk ilişkisini anlatan “Çocuğunuzla Yıldızınız Barışsın” kitabı, 2014 te Burçların genel özelliklerini anlattığı 12 küçük kitapçıktan oluşan “Çıtır Çıtır Astroloji” ve 5 yıldır her yılın başında Elele Dergisi (2011-2016) için hazırladığı o yılın burç yorumlarından oluşan Astroloji kitapları, 2016 yılında da Astroloji Okulu tarafından basılan “2016 Burcunuz ve Siz” kitabı bulunmaktadır.

Şu an Astroloji Okulunda eğitmen olarak diğer astrolog arkadaşlarıyla çalışmalarına, Atlantis Astroloji ve Kişisel Gelişim de Bireysel Danışmanlıklarına devam etmektedir.

Business Influencer

Sosyal Medya Projeleri

Sosyal medya platformlarında; markanızın pazarlama stratejisine, imajına ve iletişim hedeflerine uygun, alanında uzman influencer seçimi yaparak, başarılı sosyal medya projeleri gerçekleştirebilir ve dijital dünyanın kanaat önderlerinin gücünden faydalanarak etkili iletişim çalışmaları yürütebilirsiniz.

Konuşmacımız pazarlama iletişim stratejinize uygun projelerde yer alarak sosyal medya platformları aracılığıyla hedef kitlenize erişebilir, aynı zamanda markanızın geliştirdiği mevcut kampanyanın tanıtımına/duyurusuna destek olabilir. Konuşmacımız ile birlikte gerçekleştireceğiniz sosyal medya projelerinde daha fazla kişiye ulaşarak etkili bir sosyal medya projesi yürütülmesini mümkün kılabilirsiniz.

Stüdyo Projeleri

Alanında uzman ve fikir lideri olarak kabul edilen influencer konuşmacımız ile, profesyonel ekipmanlar aracılığıyla stüdyo ortamında gerçekleştirilen projeler kurgulayarak, hedef kitle nezdinde markanızın bilinirliğinin ve güvenilirliğinin artmasını sağlayabilirsiniz.

Konuşmacımız, benzersiz içerik ve etkileyici konuşmalarıyla markanıza ve ilgili hedef kitlenize video konferans ve/veya canlı yayın teknolojisini kullanarak; bir stüdyo ortamında, tema ve içeriği önceden tasarlanmış projelerde yer alabilir, uzmanlık alanlarıyla ilgili bilgi ve deneyimlerini izleyenleri ve dinleyenleri ile paylaşabilir.

YouTube Projeleri

Sosyal medya platformlarının en güçlüleri arasında yer alan YouTube; dijital dünyada en çok tercih edilen, en ses getiren ve hedef kitle etkileşimini güçlendirmeye yönelik iletişim çalışmalarının en sık yürütüldüğü platformlardan biri olarak varlığını sürdürmektedir.

Hayata geçirilecek YouTube projelerinde dijital mecralardaki etkileşimi güçlü olan konuşmacımız ile uzmanlık ve çalışma alanları çerçevesinde markanıza özel özgün içerikler oluşturabilir, YouTube’a özel içeriğe sahip video serileri kurgulayabilir ve uzman görüşünü hedef kitle ile paylaşmak için ihtiyaca uygun içerikle tasarlanmış ve teması önceden belirlenmiş video serileri yaratabilirsiniz.

Podcast Projeleri

Markanızın ve hedef kitlenizin ilgi duyduğu konularda herhangi bir ekrana bağlı kalmadan uzman görüşüne erişmesini, ilham almasını ve keyifli vakit geçirmesini sağlayan podcast serileri ile birbirinden farklı platformlarda sesli yayınlar oluşturabilirsiniz.

Çok sayıdaki dijital kullanıcının ilgisini çeken ve giderek daha da popülerleşen bu mecrada yer alarak, alanında uzman konuşmacımız ile iletişim stratejinizi en iyi şekilde eşleştirerek doğru hedef kitleye ulaşabilirsiniz.

Marka Elçiliği Projeleri

Marka elçileri; marka ile hedef kitle arasındaki iletişimi canlı tutarak markanın referansı olma görevini üstlenir. Üstlenilen bu referansın odağında marka elçiliği; iletişim hedeflerine ulaşmak isteyen markalar için olmazsa olmaz bir pazarlama stratejisidir.

Markanızın imajını ve itibarını güçlendirecek, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi tanıtıp tavsiye ederek marka ile hedef kitle arasında uzun süreli anlamlı bağlar yaratacak, bunu sağlarken de hedef kitlenin güvenle markayı tercih etmesini mümkün kılacak konuşmacımız marka elçisi olarak dijital projelerinizde konumlandırabilir ve uzun soluklu iletişim çalışmaları gerçekleştirebilirsiniz.

Kitap & Makale Projeleri

Kurum ya da markanızla ilgili konularda, yöneticilere, beyaz yaka çalışanlara ya da tüketici kitlenize (yetişkin/çocuk) yönelik yazılı içerikler (blog yazısı, makale, kitap vb.) oluşturmak için konuşmacımızın araştırmacı kişiliğinden, uzmanlığından, bilgisinden, özgün ve güçlü kaleminden yararlanabilirsiniz.

Konuşmacımız ile çok farklı ve özel içeriğe sahip kitap & makale projeleri oluşturabilir ve ihtiyaca uygun içerikle tasarlanmış, konusu ve teması önceden belirlenmiş özel kitap ve makaleleri hedef kitleniz ile paylaşabilirsiniz.

Masters of Ceremony

Hande Kazanova, uzmanlık alanlarından ve profesyonel deneyiminden hareketle online ve fiziksel olarak gerçekleşen tüm programlarda etkin bir moderasyon sağlamakta ve program süresi boyunca dinleyicilerin ilgisini canlı tutarak etkinliğe değer katacak bir akış sunumu gerçekleştirmektedir.

HANDE KAZANOVA kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.