INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

JASPREET BİNDRA

Jaspreet Bindra Kurucu - Tech Whisperer | eski CDO Mahindra, Microsoft, TAS | Yazar - The Tech Whisperer | MSt AI & Ethics Cambridge University | Danışman - Findability Sciences | Cambridge, Gurgaon

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote Speaker

JASPREET BİNDRA 2024 Konuşma Başlıkları JASPREET BİNDRA 2024 Konuşma Başlıkları

  • Büyük İşletmeler için Dijital Dönüşüm (DX): Dijital Bir İşletme Olun.
  • Blockchain Demystified, İşinizi Nasıl Değiştirebilir ve Nasıl Benimsenir?
  • İyiye ya da Kötüye (Metaverse, NFTs, Web3)
  • Dijital Kültür ve Onu Oluşturmanın Altı Yolu
  • Dijital Dönüşüm için Dijital İş Modeli
  • İş Yaşamının Geleceği
  • Yapay Zeka, Yaratıcılık ve Etik

Jaspreet Bindra Kimdir?

Jaspreet Bindra, Dijital Dönüşüm Yapay Zekası, Blockchain ve İşin Geleceği üzerine bir danışmanlık firması olan Tech Whisperer'ın Genel Müdürü ve Kurucusudur.

Ayrıca Softbank'ın yatırım yaptığı bir kurumsal yapay zeka firması olan Findability Sciences'ı Baş Teknoloji Fısıltıcısı / Baş Evangelist olarak temsil etmektedir.

Aranan bir düşünce lideri ve teknoloji uzmanı olan Jaspreet, IBM IoT, Google, SAP ve diğer birçok kuruluş için açılış konuşmaları yapmak üzere davet edilmiştir.

Jaspreet Bindra, "The Tech Whisperer" kitabının en çok satan yazarıdır: Penguin Random House tarafından yayınlanan 'Dijital Dönüşüm ve Bunu Sağlayan Teknolojiler Üzerine' ve 'Bağışık Organizasyon: Amazon Westland tarafından yayınlanan 'The Immune Organisation: Future Proofing Organisations from COVID-like Disruptions' adlı kitabın yazarıdır.

Jaspreet şu anda Cambridge Üniversitesi'nde Yapay Zeka, Etik ve Toplum alanında ikinci yüksek lisansını yapmaktadır.

Kurumsal yaşamında Jaspreet, 25 milyar dolarlık bir holding olan Mahindra Group'ta Grup Dijital Direktörü ve Microsoft Hindistan'da Bölge Direktörü olarak görev yapmıştır. Mint ve SAP tarafından 2017'de 'Yılın Dijitalisti' ödülüne layık görülen Jaspreet, Harvard Business için Küresel Moderatör/Eğitimci olarak görev yapmakta ve Hindistan İşletme Okulu'nda Misafir Akademisyen ve Singularity Üniversitesi'nde Ortak ve Bölüm Lideri olarak çalışmaktadır.

Jaspreet'in dijital dönüşüm ve teknoloji deneyimi Agritech, Gayrimenkul, Yeni Nesil Sosyal Ağlar, Konaklama, Otomobil ve Finansal Hizmetler alanlarını kapsamaktadır. Jaspreet aynı zamanda Hindistan'daki Blockchain alanında bir düşünce lideridir ve bu teknolojiye dayalı Kavram Kanıtı ve ürünler geliştirmiştir. Hindistan'ın en büyük Blockchain topluluğu olan Blockchained India'nın Danışma Kurulu'nda yer alıyor, birkaç Blockchain start-up'ına yatırım yaptı ve bu teknoloji üzerine platform lideri bir TEDx konuşması yaptı.

Jaspreet kariyerine Tata Grubu'nda, 100 milyar doların üzerindeki Tata Grubu'nun seçkin bir kadrosu olan Tata İdari Hizmetleri'nin bir parçası olarak başladı. Baazee.com'u (şimdi EBAY Hindistan) kuran ekibin bir parçasıydı ve kısa bir süre AskMe'nin girişimci-CEO'suydu. Jaspreet, teknoloji start-up ekosisteminde oldukça aktiftir ve birçok teknoloji start-up'ına yatırım yapmış, danışmanlık, mentorluk ve kuluçka hizmeti vermiştir.

Ayrıca önde gelen Hindistan ve ABD İşletme Okullarında (HBS, INSEAD, Hindistan Yönetim Enstitüsü dahil) Dijital Yıkım ve Dönüşüm ve Blok Zinciri dersleri vermiş ve öğretmiştir. Dijital Dönüşüm, Blockchain, Yeni İş Modelleri, İşin Geleceği ve Yapay Zeka üzerine kapsamlı yazılar yazmıştır ve Hindistan'ın en saygın iş gazetesi Mint'te iki haftada bir Tech Whispers adlı köşesinde teknolojinin geleceği üzerine yazılar yazmaktadır. Dijital ve teknoloji konusunda önde gelen konuşmacılardan biri olan Jaspreet, Hindistan, ABD, İngiltere, Afrika, Sri Lanka ve Güneydoğu Asya'da 250'den fazla kurumsal etkinlik, konferans ve kurumsal toplantıda konuşmacı olarak yer almıştır.

Jaspreet Kimya Mühendisidir ve Uluslararası İşletme alanında MBA yapmıştır. Kendisi aynı zamanda Brand Equity Business Quiz'de üç kez Ulusal şampiyon olmuştur. Jaspreet aynı zamanda akredite bir Liderlik Koçudur (PCC - ICF) ve 1000 saatin üzerinde CXO koçluğu yapmıştır.

Jaspreet zamanını Cambridge, İngiltere ve Gurgaon, Hindistan arasında bölüştürmektedir.

JASPREET BİNDRA kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.