INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

JESS MOLHO

Jess Molho Oyuncu, Sunucu

icon

Konuşmacı Çözümleri

Masters of Ceremony

Jess Molho Kimdir? 

Işık Lisesi’nden sonra Marmara Üniversitesi İktisat Bölümü’nü bitirmiş, Yeditepe Üniversitesi Radyo Televizyon bölümünde de Yüksek Lisans eğitimini tamamlamıştır.Ayrıca Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Okulunu bitirmiştir. 1994 yılından beri TV sunuculuğu yapmaktadır. “Sihirli Annem”, “Çocuklar Duymasın”, “Dadı”,“Çarli İş Başında”, “Yaprak Dökümü”, “Mahşer”, “Sardunya Sokak”, “Prenses Perfinya”adlı dizilerde rol almıştır.

“Baştan bir projeyi yapabilirim diyorsam yüzde yüz başarıyla yaparım. Başarıyı garanti ederim.”

​Mesleğinin ilk yıllarında Numberone TV ve Numberone FM’de onlarca program sundu ve birçok ödül aldı. Show TV’de “Onlineshow” programını iki sene sundu.Kanal D’de “Bir Yıldız Doğuyor” ve ATV’de “Oryantal Star” programlarını sunduktan sonra Kanaltürk’te 989 bölüm “Yemek Bahane” programını, 125 bölüm “Kabul Günü” programını ve 80 bölüm “Jess’le Hepsi 1 İnci” programlarını sundu. Star TV’de yayınlanan “Ünlüler Sirki” adlı yarışma programında da trapez üzerinde gösteri yapmak üzere yarışmacı olarak bulundu.

Fox TV’de “Yaş 15” adlı programını sunduktan sonra 2010 yılı itibari ile Türkmax televizyonuna transfer olup “Her Şey Tadında” isimli sabah kuşağı programını sunmaya başladı ve hala sunmaktadır.Ayrıca “Süpürrr” isimli sinema filminin başrol oyuncularından biridir. Annesi İtalyan olan sunucu ve oyuncu Asuman Dabak Tiyatrosu bünyesinde hala tiyatro oyunculuğu yapmaktadır.Bugüne kadar yüze yakın organizasyonun sunuculuğunu üstlenmiştir.

JESS MOLHO kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.