INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

JUAN PABLO MONTOYA

Juan Pablo Montoya Eski F1 Pilotu

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote Speaker

JUAN PABLO MONTOYA 2024 Konuşma Başlıkları JUAN PABLO MONTOYA 2024 Konuşma Başlıkları

  • Yüksek Performanslı Takımları Yönetmek
  • Liderlik

Juan Pablo Montoya Kimdir?

Juan Pablo Montoya Kolombiyalı bir Formula 1 pilotudur ve ilk denemesinde CART Serie şampiyonluğu, Indianapolis 500 ve Daytona 24 saat yarışlarını kazanan tek motor yarışı profesyonelidir.

Babasının arabalara olan sevgisini miras aldı ve beş yaşından itibaren hız tutkusuna başladı. Erken yaşlardan itibaren bu spordaki becerilerini sergilemeye başladı ve Formula 1'in genç bir vaadi haline geldi.

Montoya, Formula 1'de yarışma hayalinin peşinden gitmek için Kolombiya'dan Avrupa'ya taşınmaya karar verene kadar aynı anda üç farklı kategoride yarıştı ve iyi sonuçlar elde etti. Kişisel gelişimin ve azimle çalışmanın ihtiyacınız olan her şeyi elde etmenize nasıl yardımcı olacağının bir örneğidir.

Formula 1 bireysel bir spor gibi görünse de başarının anahtarı ekip çalışmasıdır. Juan Pablo Montoya, her bir kişinin yeteneklerinden yararlanarak ve kendi içlerindeki mevcut kaynakları araştırarak, baskı altında çalışabilecek verimli, kararlı ve birleşik ekipler yaratarak öne çıkıyor.

Montoya, tıpkı profesyonel motor sporlarındaki çalışma ekiplerinde yaptığı gibi, dinleyicilerine bulaşıcı ve güçlü bir pozitif motivasyon ve gelişim mesajı gönderen bir konuşmacıdır.                               

Konferanslarında, motor sporlarındaki kişisel ve profesyonel deneyimleri aracılığıyla, bir ekibi başarıyla yönetmek için liderliğin anahtarlarını veriyor.

Juan Pablo Montoya 1999 yılında CART serisini kazandı ve Ganassii ile iki sezonda on zafer elde etti. Daha sonra Formula 1'de yarışmaya başladı ve 7 zafer, 30 podyum ve 13 pol kazandı. 2003 onun en parlak sezonuydu: dünyanın en önemli ve prestijli yarışlarından biri olan Monaco Grand Prix'sini kazandı. Ayrıca 2003 yılında İtalya Grand Prix'sinde Formula 1'deki en son tur olan 250,844 Kilometre/saat ile dünya rekorunu kırdı.

2017 yılından bu yana, motor sporlarının en prestijli takımlarından biri olan Team Penske 2017'nin bir parçasıdır ve birçok kişi tarafından Kolombiya'nın en iyi sürücüsü olarak kabul edilmektedir.

JUAN PABLO MONTOYA kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.