INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

KİTTY HORLİCK

Kitty Horlick NFT, Web3, Blockchain, Metaverse Düşünce Lideri | Analist | Blackwood Kurucu Ortağı

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote Speaker

KİTTY HORLİCK 2024 Konuşma Başlıkları KİTTY HORLİCK 2024 Konuşma Başlıkları

  • Metaverse
  • Metaverse'de Pazarlama
  • Metaverse etiği
  • Dijital yıkım ve Metaverse
  • Blok Zinciri
  • NFT'ler

Kitty Horlick Kimdir?

Kitty Horlick, geleneksel işletmeleri web3'e ve blockchain, NFT'ler, metaverse ve kripto para birimleri dahil olmak üzere ilgili teknolojilere dahil etmeye odaklanan bir danışmanlık firması olan Blackwood'un kurucusudur.

Kitty, Blackwood'u yönetmenin yanı sıra bir dizi web 3 projesiyle de yakından ilgilenmeye devam etmektedir. NFT'leri ve kripto paraları blok zincirleri arasında transfer etmek için gerekli protokolleri ve altyapıyı geliştiren Rarify Services'de Direktör olarak görev yapmaktadır.

Kitty'nin dijital güzel sanatlar ve NFT piyasasına özel bir ilgisi vardır ve Gallery Unit London için iki ayda bir köşe yazıları yazmaktadır. Yazılarında sanatta yapay zekânın yükselişi, provenansı iyileştirmek ve özgünlüğü belirlemek için NFT'lerin kullanılması ve dijital güzel sanatlar ile diğer NFT kullanım durumları arasında ayrım yapılması gibi konulara değiniyor.

Kitty, kripto para birimleri ve NFT'lerde uzun vadeli bir benimseyen ve bu alanda beş yılı aşkın deneyime sahip bir yatırımcıdır. 2017 gibi erken bir tarihte, blockchain aracılığıyla inşaat sektöründe devrim yaratmaya adanmış bir start-up olan Ehab'a katıldı. Kendisi, sektörün derinliklerinde yer alan ve parmağı en son trendlerin ve zorlukların nabzını yakından tutan içeriden biridir.

Blockchain, metaverse ve NFT'lerin yıkıcı potansiyellerine derinden inanan biri olmasına rağmen Kitty bir evangelist değildir. Bir konuşmacı ve danışman olarak odak noktası, izleyicilerin ve şirketlerin işletmelerinin tam olarak nasıl değer yaratabileceği ve bu gelecek vaat eden, rekabetçi sektörün zorluklarının üstesinden nasıl gelebileceği konusunda bilinçli kararlar alabilmeleri için bu teknolojilerin hem olanaklarını hem de sınırlamalarını iletmektir.

Temel metaverse ürünlerin belirlenmesi; tam teşekküllü bir metaverse güç sağlamak için gereken teknolojik ilerlemeler; yaygın yanlış anlamalar ve hatalar; yatırımın itici güçleri; metaverse, NFT'ler ve daha geniş kripto alanındaki yükselen ve gelecekteki eğilimler; tüketici davranışının evrimi ve finansal kurumların rolü gibi konuları kapsamaktadır. Neyin işe yarayıp neyin yaramadığına ışık tutmak için hem başarılı hem de başarısız NFT ve metaverse proje lansmanlarına ilişkin ayrıntılı vaka çalışmaları sunmaktadır.

Metaverse, NFT ve diğer web3 teknolojilerinin ne olduğunu, nasıl çalıştıklarını ve değerlerinin nerede yattığını anlatmakta ustadır.

Kitty, blok zincirindeki geçmişine ek olarak, deneyimli bir iletişim uzmanı ve canlı bir hikaye anlatıcısıdır. Portland Communications'da halkla ilişkiler yöneticisi ve The Sunday Times gibi yayınlar için yazan ve ödüllü belgeseller hazırlayan bir multimedya gazetecisi olarak çalıştı.

Blackwood, web3 endüstrisinin büyümesinin, temel ürünleri olan blok zinciri, metaverse ve NFT'ler konusunda net ve ilişkilendirilebilir uzman rehberliği eksikliği nedeniyle engellenmesinden duyduğu hayal kırıklığından doğdu.

KİTTY HORLİCK kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.