INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

LINDSAY HERBERT

LINDSAY HERBERT “Dijital Dönüşüm” Kitabının Yazarı

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

LINDSAY HERBERT 2024 Konuşma Başlıkları LINDSAY HERBERT 2024 Konuşma Başlıkları

  • 'Dijital Dönüşüm' ve Diğer Tehlikeli Sözcükler
  • Dijital Dönüşümün Şifresi Çözüldü
  • Post-Apokaliptik Dijital Dönüşüm
  • Müşteri Deneyimi: En Güçlü Olanın Hayatta Kalması
  • Dijital Dönüşüm Projeleri Neden Başarısız Olur (ve bunun yerine ne yapmalı)
  • İnovasyon Kültürünüzü Oluşturun
  • Kadınlar, Teknoloji ve Odadaki Fil
  • Yapay Zeka, Otomasyon ve İşin Geleceği

Konuşmacı Profili

Lindsay Herbert, kurumsal ölçekte inovasyon yoluyla büyük değişimin nasıl sağlanacağına dair pratik çerçevesiyle uluslararası övgüler alan Bloomsbury iş kitabı Digital Transformation'ın yazarıdır.

Lindsay aynı zamanda bir IBM Mucidi ve IBM Garage GBS'nin Baş İnovasyon Sorumlusudur; burada büyük şirketlerin liderlerine inovasyon gündemlerini nasıl ilerletecekleri konusunda danışmanlık yapmakta ve IBM'in kendisi için çığır açan teknolojiler yaratmaktadır.

En son icadı, perakende için devrim niteliğinde bir yenilik olan IBM Instant Checkout'tur. Bu çığır açan teknoloji, BBC World News ve BBC Click'te bir bölüm de dahil olmak üzere uluslararası medyada yer aldı.

Lindsay aynı zamanda Londra Belediye Başkanı Sadiq Khan tarafından Müze'nin kendi dijital dönüşüm yolculuğunu bilgilendirmeye yardımcı olmak üzere atanan bir Londra Müzesi Valisidir. Ayrıca BIMA Teknoloji Konseyi'nin eş başkanlığını yürütmektedir.

Lindsay'in temel mesajı, gerçek dijital dönüşümün, değişimin kendisine daha uyumlu hale gelmeyi öğrenmekle ilgili olduğudur. Başarı, değişimin küçük ve erken belirtilerine tepki verebilme, bu yolda veri, teknoloji ve yeni çalışma yöntemlerinden yararlanabilme becerisinden geliyor.

Konuşmalarında Lindsay'in inovasyon dersleri, kendi içeriden deneyimlerinin yanı sıra dünyanın dört bir yanındaki şirket liderlerinin ilham verici hikayeleriyle hayat buluyor. Dinleyiciler güçlenmiş ve kendi kuruluşlarında gerçek inovasyonlar yapmaya hazır bir şekilde ayrılıyorlar.

 

Konuşma özeti

Dijital Dönüşüm: Odadaki Ayı

Gerçek dönüşüm, önemli sorunların üstesinden gelmekten geçer; ancak çoğu zaman zaman ve kaynaklar 'odadaki fil' türü sorunlara harcanır.

Geniş kapsamlı etkiye sahip kalıcı inovasyonlar yaratmak için bunun yerine 'odadaki ayı' ile mücadele etmeniz gerekir.

Uluslararası beğeni toplayan Dijital Dönüşüm kitabına dayanan bu konuşmada Lindsay, gerçek dönüşümün ne olduğunu ve her kuruluşun bunu nasıl başarabileceğini ortaya koymaya kararlı.

Lindsay, gerçek dönüşüm başarısına ulaşmak için üç kritik kuralı açıklayacak. Her birinde, dünya çapında büyük inovasyonlara liderlik eden kendi zor kazanılmış derslerinin yanı sıra dünya çapındaki şirket liderlerinden de dersler paylaşacak.

Pratik tavsiyeler, ilham verici örnekler ve kuruluşunuzu ayılarla mücadele edebilen ve değişime uyum sağlayabilen bir kuruluşa dönüştürmek için gereken uyarıcı hikayelerle ayrılacaksınız.

LINDSAY HERBERT kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.