INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

MAGNUS LINDKVIST

MAGNUS LINDKVIST Trend Avcısı ve Fütürolog

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

MAGNUS LINDKVIST 2024 Konuşma Başlıkları MAGNUS LINDKVIST 2024 Konuşma Başlıkları

  • Beklenmedik Saldırılar
  • Bildiğimiz Her Şey Yanlış
  • Gelecek Nasıl Tahmin Edilir?
  • Teknolojinin Geleceği
  • Yıkıcı İnovasyon
  • Büyük Fikirlerle Büyüme Zihniyeti

Konuşmacı Profili

Magnus Lindkvist, İsviçre'nin Zürih kentinde yaşayan İsveçli bir trend gözlemcisi ve fütürologdur. Günümüz dünyasının en düşündürücü konuşmacılarından biri olarak, dinamik sunum tarzını "Bildiğimiz Her Şey Yanlış", "Beklenmeyenin Saldırısı" ve "Gelecek Başladığında" adlı üç kitabına dayanan ilgi çekici içerikle birleştiriyor. Magnus, gelecek hakkında düşünme ve geleceğe bakma biçimimize meydan okuyor.

Magnus, 2005 yılında Pattern Recognition adlı şirketini kurdu ve şirketlerin önlerindeki karmaşıklığı ve bunun geleceklerini nasıl etkileyeceğini çözmelerine yardımcı olan bir dizi üst düzey trend belirleyiciyi istihdam etti.

Merkezi Kaliforniya'da bulunan ve tüm dünyada konferanslar düzenleyen teknoloji, eğlence ve tasarım konferansı TED'in aktif bir katılımcısıdır. 2009 yılında İsveç'te "Yılın İş Dünyası Konuşmacısı" ödülünü kazanmıştır. Ayrıca Stockholm School of Entrepreneurship'te dünyanın ilk akademik olarak akredite edilmiş Trend Belirleme ve Geleceği Düşünme kursunu oluşturmuştur.

Stockholm School of Economics ve UCLA School of Film, Television and Theatre mezunu olan Magnus, somut verileri Hollywood'un yaratıcı hikaye anlatımıyla birleştirmeyi başarmıştır. Sonuç, bir gazetecinin bitmek bilmeyen merakı, bir ekonomistin kaya gibi sağlam bilgisi ve bir rock yıldızının seyirciyi büyülemek için duyduğu susuzluktur.

Magnus'u dünyanın her yerinde Goldman Sachs, BBC, MTV, KPMG, Coca-Cola ve McDonald's gibi firmalar için konuşurken bulabilirsiniz. Magnus, gelecekteki trendler hakkında fikir edinmek için başvurulacak kişi olarak kabul edilmektedir.

MAGNUS LINDKVIST kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.