HAKKIMIZDA INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

MARIA RAMOS

MARIA RAMOS Gazeteci ve Program Sunucusu

icon

Konuşmacı Çözümleri

Masters of Ceremony

MARIA RAMOS  2024 Konuşma Başlıkları MARIA RAMOS 2024 Konuşma Başlıkları

  • Uluslararası İlişkiler
  • Ortadoğu
  • Pozitif Gelecek Tasarımı
  • Avrupa ile İlişkiler
  • Mülteciler
  • Göçmenlik
  • Çevre
  • İklim Değişikliği
  • Dijital Bozgunluk Etkisi

Maria Ramos Kimdir?

Maria Ramos, İstanbul’dan dünyaya 24 saat haber yayını yapan TRT World kanalında haber programcısı olarak görev yapan bir gazetecidir. Kanalın ‘News Hour with Maria Ramos’ adlı en temel haber programının sunucusu olan Maria Ramos’u hafta içi her gün İstanbul’dan yaptığı canlı yayında seyredebilirsiniz. Meslek hayatı boyunca BBC, Bloomberg ve CNBC’nin Londra ve Ortadoğu yayınlarında önemli çalışmalara imza atmıştır. 

TRT World’de kanalın seçim haberleri sunucularından biri olarak arttırılmış gerçekliği TRT World’de kullanan ilk programcılardan biridir. Maria dünyanın önde gelen uluslararası üne sahip siyasi liderleriyle ekonomik aktörlerini programlarına konuk etmiştir.

Maria aynı zamanda deneyimli ve başarılı bir konferans sunucusu olarak Birleşmiş Milletler tarafından organize edilen panellerde ve UNICEF tarafından düzenlenen global değerlendirme programlarında performansını kanıtlamıştır. 

Ortadoğu ülkelerinde çalıştığı yedi yıl boyunca Bahreyn’de haber sunuculuğu yapmış, Suriye, Ürdün, Türkiye ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde ise muhabir olarak çalışmıştır. 

Bloomberg TV tarafından Londra’dan her sabah canlı yayınlanan Breakfast World News programının sunuculuğunu başarıyla yapmış ve 2008 krizini Londra ve İspanya’dan takip etmiştir. 

Maria kendi kurmuş olduğu uluslararası medya danışmanlığı şirketinde Formula E’nin CEO’su ile fiilen çalışarak start-up olarak iş dünyasına atılmış olan firmayı üç yıl gibi kısa bir süre zarfında tamamen kendi kanatlarıyla uçabilen global bir kurum haline getirmiştir. Global marka yaratma ile dünya çapında medya ilişkileri alanlarında üstlendiği rolleri üstün başarı ile tamamlamıştır. 

Maria anadili İspanyolca haricinde iyi derecede Fransızca ve İtalyanca bilmektedir. Başlangıç seviyesinde Arapça konuşmaktadır. 

Maria Ramos, uzmanlık alanlarından ve profesyonel deneyiminden hareketle online ve fiziksel olarak gerçekleşen tüm programlarda etkin bir moderasyon sağlamakta ve program süresi boyunca dinleyicilerin ilgisini canlı tutarak etkinliğe değer katacak bir akış sunumu gerçekleştirmektedir.

MARIA RAMOS kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.