INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

MURAT ERKMEN

Murat Erkmen Yönetim Danışmanı

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

MURAT ERKMEN 2024 Konuşma Başlıkları MURAT ERKMEN 2024 Konuşma Başlıkları

  • Zor Zamanlarda Liderlik
  • İş Yaşamında Sadelik ve Basitlik
  • Yeni Normalde Satış Müzakereleri
  • Verimli Toplantılar İçin; ‘’Ne Olur Toplanmayalım’’!

Murat Erkmen Kimdir?

16 Temmuz 1962 Soma, Manisa doğumludur. 1982 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra 2 yıl Wat Elektromekanik A.Ş. Şirketinde Kalite Güvenliği mühendisi olarak çalışmış, akabinde askerlik hizmetini takiben Çukurova İth ve İhr. T.A.Ş. ‘da (9 yıl) 1994’de geçiş yaptığı Borusan Makina’da (24 yıl) çeşitli görevlerde bulunmuştur. İş Makinaları sektöründe Satış Temsilciliğinden başlayıp Türkiye Genel Müdürlüğü pozisyonuyla sona eren 33 yıllık uzun bir deneyime sahiptir.

Kariyeri boyunca dönem dönem Azerbaycan, Gürcistan ve İran’da da Yönetim Kurulu üyelikleri ve/veya İcra kurulu üyelikleri görevlerini yerine getirmiştir.

2003 yılında IMD Lausanne, 2012-2013 yıllarında ise Stanford University, CA (U.S.A.) liderlik sertifika programlarını bitirmiş, ayrıca çok sayıda mesleki programa katılmıştır.

Halen B2B şirketlerinin Satış süreçlerinin iyileştirilmesi ve metodolojik yaklaşımlarla yönetici ve yönetici adaylarına Satış koçluğu verilmesi konularında profesyonel danışmanlık ve Sabancı-EDU bünyesinde Müzakere Teknikleri, Müşteri Odaklılık konularında eğitimcilik yapmaktadır.

Hobileri arasında Kanun çalmak, Türk Musikisi dinlemek/söylemek ve kıyı balıkçılığı yapmak bulunan Erkmen, evli ve 1992 doğumlu bir erkek çocuk babasıdır.

MURAT ERKMEN kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.