INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

OWEN O’KANE

Owen O’Kane Yazar, Psikoterapist, Birleşik Krallık Sağlık Hizmetleri (NHS) Bünyesinde Kıdemli Klinik Psikolog

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

OWEN O’KANE 2024 Konuşma Başlıkları OWEN O’KANE 2024 Konuşma Başlıkları

  • Belirsizliği Nasıl Yönetiriz?
  • Değişimle Baş Edebilmek
  • Yeniden Hayata Dönmek
  • Kriz Dönemlerine Uyum
  • Zorlu Dönemlerde Umudu Koruyabilmek

Owen O'Kane Kimdir?

Owen O’Kane hem psikoterapist hem de okurlarına zihnin nasıl daha sakin ve kontrollü bir şekilde çalışabileceğine dair uygulanabilir yol haritaları sunan uluslararası üne sahip “Ten to Zen” kitabının yazarıdır.

Owen, Birleşik Krallık sağlık hizmetlerinde çalıştığı 25 yılı aşkın süre boyunca fiziksel ve zihinsel sağlıkla ilgili inanılmaz deneyimler edinmiştir. Bugün hala Londra’da kendi özel kliniğinde danışanlarına hizmet vermektedir. 

Profesyonel bir keynote konuşmacısı olarak pek çok şirket faaliyetlerinde ve aynı zamanda genel sağlık & Wellbeing festivallerinde ve zihinsel sağlık buluşmalarında konuşmacı olarak yer almıştır. 

Basın organları ve televizyon programlarında da sıklıkla yer alan Owen, BBC’nin Drama bölümünde yer alan psikolojik içerikler için de danışmanlık yapmaktadır. 

Owen, sağlıklı bir zihnin hayatın her aşamasında inanılmaz gelişmeler gösterebileceğine inanmakta ve bu yönde çalışmalarını sürdürmektedir. Konuşmalarında da işine duyduğu tutku ve saygıyı hissetmek, onun gerçekçi ve mizahi bakış açısını görmek mümkündür. 

Owen hayat arkadaşı Mark ve köpeği Kate ile birlikte yaşamaktadır. 

Owen O’Kane Referansları

“Ekipten aldığımız geri dönüşler tek kelimeyle harika. Etkilerinin uzun süreceğini düşünüyorum. Owen, herkese bir şekilde dokunan harika bir konferans verdi."

  • Helen Parker MD & EVP Universal Picture

OWEN O’KANE kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.