INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

ÖZLEM GÜSAR

Özlem Güsar Lüks Marka ve İletişim Danışmanı

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

ÖZLEM GÜSAR  2024 Konuşma Başlıkları ÖZLEM GÜSAR 2024 Konuşma Başlıkları

  • Yeni Lüks, Yeni Müşteri
  • Geleceği Öngörmek İçin Bugünün Lüksünü Okumak
  • Markanızı/ Kendinizi Lüks Olarak Konumlandırmanın/Algılatmanın Yolları
  • A-Z’ye Mücevher Dünyası
  • Lüks Dünyanın Hiç Yaşlanmayan Markaları
  • Yeni Lüks: Herkesten Önce Bilmek

Özlem Güsar Kimdir?

Türkiye’nin ilk ve tek Lüks Marka Danışmanı olan Özlem Güsr; İ.T.Ü Endüstri Mühendisliği’nden sonra İşletme İktisadı’nda Uluslararası Yöneticilik programını bitirmiştir.

Procter & Gamble, Turkcell, Boyner Holding ve Garanti Ödeme Sistemleri’nde görev alan Güsar; Advantage Card, Bonus ve Shop & Miles kartlarının lansmanını gerçekleştirmiştir. 2000-2003 yılları arasında Gilan Mücevher’de Genel Müdürlük yapan Güsar; bu dönemde Topkapı Sarayı Hazine Dairesi’nin rönavasyonu ve Gilan’ın New York 5. Cadde’de butik açılışı ve dünyaya açılan ilk lüks Türk markası olma projelerinde görev almıştır.

2003 yılında lüks markalar ve tasarım sektörüne hizmet vermek amacıyla; ÖZGÜ ismiyle kurduğu şirketinde Güsar; özel uçak kiralama şirketlerinden otomobil markalarına, lüks otellerden saat firmalarına kadar çok geniş bir portföye marka ve stratejik iletişim danışmanlık hizmeti vermiştir. Lüks marka yönetimi; satışı ve müşteri memnuniyeti konularında eğitimler veren ve workshoplar düzenleyen Özlem Güsar’ın birlikte çalıştığı markalar arasında; Tiffany&co,, Swarovski, Boucheron Richard Mille A.Lange&Söhne, W İstanbul, Kerastase,YSL Beauty, Beymen, Vakko Rolls-Royce, BMW, Mercedes, Lexus, Akbank Private Banking, Yapı ve Kredi Bankası, Denizbank Private Banking gibi üst müşteri sınıfına finansal hizmet sunan markalar bulunmaktadır.

International Herald Tribune, Financial Times gibi uluslararası yayınların lüks konulu konferanslarına daimi davetlisi olan Güsar; Hürriyet, Milliyet, Sabah gibi gazetelerin ve Fortune, Forbes, Ekonomist gibi dergilerin lüks ile ilgili haberlerinde kaynak olarak başvurdukları ilk kişidir. Reklamverenleri arasında Maserati, Jaguar, JaegerLeCoultre, Mastercard gibi markaları barındıran ve Türkiye’nin ilk ve tek lüks ve gusto içerik sitesi olan ve aylık 100.000 tekil ziyaretçisi bulunan OGGUSTO’nun yaratıcısı olan Özlem Güsar; ayrıca birçok vakfın kaynak yaratma ve iletişim projelerinde gönüllü olarak görev almaktadır.

ÖZLEM GÜSAR kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.