INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

ÖZLEM ONAY ARDIYOK

Özlem Onay Ardıyok Program Sunucusu

icon

Konuşmacı Çözümleri

Masters of Ceremony

Özlem Onay Ardıyok Kimdir?

Marmara Üniversitesi İngilizce İşletme mezunudur. Öğrencilik hayatı boyunca çalıştığı part time işlerden sonra yaklaşık 18 senedir etkili bir pazarlama kariyeri inşa etmiştir. Kariyerine Abbott Laboratuvarları ile başlamış, sonrasında Pazarlama İletişimi Uzmanı olarak 4 sene Sony’de çalışmıştır. Üzerine Anne Klein New York, Ivy Oxford ve Dunlop Green Flash Shoes markalarının Türkiye temsilcisi Promark A.Ş.’de 2 sene İletişim Müdürlüğü yapmıştır. Promark’tan sonra Reebok’ta da 2 sene Pazarlama İletişimi Müdürü olarak görev aldıktan sonra adidas’a Marka Pazarlama Müdürü pozisyonuna transfer olmuş ve 2015 Nisan ayına kadar, yaklaşık 8 sene boyunca Türkiye’nin yanı sıra, Romanya ve Bulgaristan’ı da kapsayan bölge sorumluluğunu üstlenmiştir.

Kariyerine bugüne kadar kurumsal iş tanımının bir parçası olarak yerine getirdiği Kurumsal Sunuculuk ve Master of Ceremony alanlarına odaklanarak devam etme kararı almıştır. Bugüne kadar, çalıştığı tüm markalarda sunuculuğun yanı sıra, bir çok sunum ve konuşma gerçekleştirmiş, kurumunu temsilen çeşitli panel, konferans, üniversite ve eğitim programlarında konuşmacı olarak yer almıştır. Dialog Anlatım İletişim, Sunuculuk ve Spikerlik Bölümü mezunudur. Türkçe ve İngilizce konuşur. Evli ve iki çocuk annesidir.

ÖZLEM ONAY ARDIYOK kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.