INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

PERRY MCCARTHY

Perry McCarthy Eski Formula 1 Pilotu | Top Gear'dan The Stig | Kurumsal Konuşmacı

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

PERRY MCCARTHY 2024 Konuşma Başlıkları PERRY MCCARTHY 2024 Konuşma Başlıkları

  • Kişisel Performans ve Bireyin Gücü; Hazırlık, Odaklanma, Dayanıklılık, Baskı
  • Takım Çalışması
  • Bir Hayalin Peşinde: Tutku, Zorluklara Karşı Yaşam ve Hedef Belirleme
  • Başarısızlığı Başarıya Dönüştürmek: Fırsatların Farkına Varmak, Sonuçlara Ulaşmak
  • Risk Yönetimi ve Korku

Konuşmacı Profili

Perry McCarthy adeta eşsiz bir karaktere sahiptir.

Kendisi eski bir Formula 1 pilotu, çok satan bir yazar ve BBC'nin Top Gear programının orijinal gizli yarış pilotu 'The Stig'.

Bir yarış sürücüsünün Motor Sporlarının zirvesine ulaşması, "pistlerin doğru tarafından" geliyorsa, önemli ölçüde kolaylaşır. Perry, tarihsel olarak oldukça az sayıda başarılı yarış pilotu çıkarmış bir yer olan Doğu Londra'daki Stepney'de doğdu. Perry'nin hikayesi gerçekten türünün tek örneği.

Kariyerinin başlarında Kuzey Denizi'ndeki petrol platformlarında çalışarak finansman sağlayan Perry, 1991 yılında Footwork Formula 1 takımı için testlere katılmadan önce Formula Ford, Formula 3, nihayetinde F3000 ve ABD'deki çeşitli spor araba yarışlarında yarıştı. Ancak Formula 1'deki çıkışı 1992'de bağımsız Andrea Moda takımıyla anlaşana kadar gerçekleşmedi. Nihayetinde takımın çabaları bir komediye dönüştü, ancak (Perry'nin FIA Süper Lisansını zamanında almak için verdiği mücadele ile birlikte) Perry'nin harika otobiyografisi "Flat Out, Flat Broke "da gergin ama son derece eğlenceli bir bölüm oluşturdu.

Williams ve Benetton için yapılan diğer testler kısa bir emekliliğin ardından Spor Otomobil Yarışlarına geri dönmesine neden oldu - 1996 ve 2003 yılları arasında Le Mans'da 5 kez yarıştı.

Perry 2002 yılında "Flat Out, Flat Broke" adlı otobiyografisini yayınladı ve bu kitap uluslararası bir bestseller haline geldi.

Perry 2009 yılında BBC için F1 yarışlarında yorumculuk yaptı ve şu anda dünyanın dört bir yanındaki şirketler için elçi ve yemek sonrası konuşmacı olarak çalışıyor. Ünlü mizah anlayışını ve zorluklara rağmen zirveye çıkma deneyimlerini birleştirerek yemek sonrası yaptığı komik konuşmalarla ya da büyüleyici iş ve motivasyon konuşmalarıyla dünya çapındaki dinleyicileri eğlendiriyor.

PERRY MCCARTHY kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan

Perry McCarthy referansları

David Ingram

Audi Halkla İlişkiler Müdürü

Perry ile konuklarınızın eğlenceli vakit geçireceklerini her zaman garanti edebilirsiniz. Herkesin dikkatini çekebilme ve onları güldürebilme yeteneği, onu düzenli olarak rezerve etmemizi sağladı.

Maire Campbell

Halkla İlişkiler ve İletişim Müdürü, Coca Cola

Perry ideal bir seçimdi, programa verdiği destek ülke çapında medyada büyük yankı ve ilgi uyandırdı. Perry ile çalışmak mutlak bir zevkti. Programın neyi amaçladığını gerçekten anladı ve önemsedi ve başından sonuna kadar coşku ve profesyonellik sergiledi. Esrarengiz bir karakter olan Perry aynı zamanda mükemmel bir konuşmacıdır ve bu özelliği, sempatikliği ve dinamik tarzıyla birleşerek onu bu vesileyle şirketimiz için mükemmel bir elçi haline getirmiştir.

Bill Lisle

İcra Kurulu Başkanı. AIA Berhad

Geçen hafta Kuala Lumpur'daki açılışımızın bir parçası olduğunuz için teşekkür etmek için kısa bir not; umarım orada olmanızdan bizim kadar siz de keyif almışsınızdır. Siz ve ekip gerçekten birbirinize bağlandınız ve bu da onların çok hoşuna gitti çünkü bazı ziyaretçiler bu tür bir ilgiden biraz çekinirler ancak sizin o kadar da utangaç olmadığınızı biliyorum! Lütfen iletişimde kalmaya devam edin.

Graeme Taylor

Pazarlama Müdürü, Bang & Olufsen

Perry'nin konuşmaları dinleyicileri etkilemekte, eğlendirmekte ve memnun etmekte asla başarısız olmuyor... Bu adamın masal kütüphanesinin sonu yok mu?

Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.