INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

REHA TARTICI

Reha Tartıcı Bahçeşehir Üniversitesi Öğretim Görevlisi, Danışman

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

REHA TARTICI 2024 Konuşma Başlıkları REHA TARTICI 2024 Konuşma Başlıkları

 • Bilginin Karanlığı Karanlığın Bilgeliği
 • Bakmak ve Görmek
 • Görünenin Ardındaki Görünmeyeni Aramak
 • Kurşun Kalem mi? Kurşun Asker mi?
 • Tünelin Ucundaki Işık
 • Engelli Koşmak mı? Engelli Yaşamak mı? Daha Zor
 • Oyunu Kim Kazanır?
 • Bıraktığın Yerde Olabilirim Ama Bıraktığın Gibi Değilim
 • Bana Bir Koyun Çizebilir misin?
 • Yemeklerin Yıldız Haritası
 • Müşterinin Kalbine Giden Yol Mideden Geçer
 • Medya Ya Bize Doğruları Anlatıyorsa!
 • Bilginin Karanlığı Karanlığın Bilgeliği

Reha Tartıcı Kimdir? 

1968 doğumlu olan Reha Tartıcı, eğitimini İstanbul Saint Joseph Fransız Erkek Lisesi ve İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi’nde tamamlamıştır.

Uzun yıllar Medya, İletişim, Pazarlama ve Araştırma sektörlerinin önde gelen kurumlarından Kanal 6, ATV, NTV, CNBC-e, STAR TV, Konsensus Araştırma ve Danışmanlık, Konsensus İletişim ve Danışmanlık, Element Eğitim Teknolojileri, Zeta Danışmanlık, Kutadgu Danışmanlık, Tüm Kırtasiyeciler Derneği ve CNR Holding’te Üst Düzey Yönetici, Danışman, Kurucu Ortak, İcra Kurulu ve Yayın Kurulu Üyesi olarak farklı kademelerde görevler icra etmiştir.

2017 yılında CNR Holding’teki Pazarlama Grup Başkanlığı görevinden ayrılan Tartıcı 30 yılı aşkın profesyonel hayatında edindiği pazarlama, iletişim ve insan yönetimi alanındaki deneyimlerini daha geniş kitlerle paylaşabileceği yönetim danışmanlığı, eğitmenlik ve konuşmacılık kariyerine başlamıştır.

İstanbul Üniversitesi’nde on iki yıl boyunca uzmanlık alanlarıyla ilgili dersler veren Tartıcı 2013 yılından beri Bahçeşehir Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Yüksek Lisans programlarında ve 2017 yılından beri Medipol Üniversitesi’nde “Pazarlama”, “Marka Yönetimi ve İletişimi”, “Kriz Yönetimi ve İletişimi”, “İtibar ve İmaj Yönetimi”, "Algı Yönetimi ve İkna Mühendisliği" alanlarında dersler vermeyi sürdürmektedir. Ayrıca Doğu Marmara ABİGEM’in yürüttüğü projelerde eğitmen olarak görev yapmaktadır.

Profesyonel yaşamının farklı dönemlerinde üniversitelerin yanı sıra ülkemizin önde gelen sivil toplum ve meslek kuruluşlarında uzmanlık alanları ve yürüttüğü sosyal sorumluluk projeleri üzerine pek çok kongre, seminer ve konferansta konuşmacı olarak deneyimlerini gençler ile sektör temsilcilerine aktarmıştır.

Tartıcı farklı dönemlerde üyesi olduğu Saint-Joseph’liler Derneği, Mutfak Dostları Derneği, Türkiye Araştırmacılar Derneği, Türkiye’de İsviçre Ticaret Odası, MCEI - Marketing Communication Executive International ve Theodora Çocuk Hizmetleri Vakfı gibi sivil toplum kuruluşlarında Mütevelli Heyet, Yönetim Kurulu, Denetleme Kurulu ve Disiplin Kurulu üyesi olarak görev yapmıştır ve yapmaya devam etmektedir.

Gastronomi & Gusto alanında çeşitli gazete ve dergilere yazılar yazan Reha Tartıcı evli olup Fransızca ve İngilizce bilmektedir.

REHA TARTICI kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.