INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

RUDY DE WAELE

Rudy De Waele İş ve Yaşam Tasarımı Stratejisti, Fütürist

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşmacı

RUDY DE WAELE 2024 Konuşma Başlıkları RUDY DE WAELE 2024 Konuşma Başlıkları

 • Yapay Zeka ve Robotik
 • Otonom Araçlar ve Ulaşım
 • Blockchain ve Kripto Para Birimleri
 • Dijital Dönüşüm
 • Enerji, Kamu Hizmetleri ve Çevre
 • Fintech ve Finansal Hizmetler
 • Gıda Teknolojisi
 • Geleceğin Şehirleri
 • Teknoloji ve İnsanlık
 • Şeylerin İnterneti (IoT)
 • Sağlıklı Yaşam ve Uzun Bir Ömür
 • Çalışma Hayatı, İş ve İstihdam

Rudy De Waele Kimdir?

İş ve özel yaşam tasarımı stratejisti, fütürist, hümanist, keynote konuşmacı, içerik uzmanı ve yazar Rudy de Waele, önemli birçok global marka, girişimci, start-up firması, şirket ve kurum için başarılı inovasyon stratejileri üretmektedir ve sunduğu yöntemler ile hizmet verdiği oluşumların bütüncül dönüşümüne katkı sağlamaktadır. 

Singularity University mezunu olan Rudy, şimdiye kadar dünya üzerinde 50 farklı şehirde 200’ü aşkın start-up firması için faaliyet programları geliştirmiştir. 

Nesnelerin Interneti (IoT) alanında çalışmalar gerçekleştiren IoT Council’in üyeleri arasında yer alan ve bir danışmanlık şirketi olan The Futures Agency’nin ortakları arasında yer alan Rudy, ayrıca Smart Cities World oluşumunun stratejik danışmanlarından biri ve uluslararası elçisidir.

Rudy teknoloji alanında hangi trendlerin yükseleceği, mevcut ekonomik koşullarda şirketlerin nasıl kar edebileceği, duyarlı bir şirket olmak için neler yapılması gerektiği ve anlamlı bir hayat sürmek için nelerin önemli olduğu gibi konularda bilgi ve deneyimlerini paylaşmaktadır. 

Rudy, gerek sunumlar ve atölye çalışmaları, gerekse fikir grupları ve beyin fırtınaları gibi yeni yöntemleri kullanarak çok sayıda global şirketin dönüşümüne katkı sağlamıştır. Bu global şirketler arasında Adobe, Boston Consulting Group, BMW, Cap Gemini, Coca-Cola, Google, IBM, Intel, Intesa Sanpaolo, Investcorp, KPMG, Louis Vuitton, Mastercard, Microsoft, Orange, PayPal, Pfizer, Royal Bank of Canada, Russian Railways, Samsung, Telefonica, Vodafone ve Dünya Bankası yer almaktadır. 

2020 yılında yayımlanan ve yazmış olduğu son kitap olan Shift - How Technology Will Impact Our Future’da okurlarına IoT, robotik, genetik bilimi ve yapay zeka gibi geleceği biçimlendirecek kavramlar üzerine derin bilgiler sunmuş ve kitapta dünyanın önde gelen teknoloji uzmanlarının görüşlerine de yer vermiştir. Rudy, kitapta günlük kolektif yaşamın bu kavramlar aracılığıyla nasıl yeniden tasarlanabileceğini de anlatmaktadır. 

Rudy'nin benzersiz deneyimi, bilgisi ve içgörüsü, her zaman bir adım önde olmanızı sağlayacaktır..

RUDY DE WAELE kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.