HAKKIMIZDA INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

SAMİ BUGAY

SAMİ BUGAY Best Selling Author @Amazon Master Certified Coach – ICF, Assessor & Mentor – ICF Corporate Culture Assessor

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

SAMİ BUGAY  2024 Konuşma Başlıkları SAMİ BUGAY 2024 Konuşma Başlıkları

  • Belirsizlikle Başa Çıkabilme
  • Bütüne Bakabilme
  • Liderlik
  • Takımdaşlık
  • Geri Bildirim Kültürü
  • Çalışan Bağlılığı
  • Sonuçlar İçin Birliktelik
  • Kurum Kültürü

Sami Bugay Biyografi

Sami Bugay profesyonel kariyerine kuruluşunda yer aldığı Nurbil Bilgi İşlem A.Ş'de başladı. Hem teknik, hem de satış/pazarlama fonksiyonlarında görev yapan Bugay, son iki yılında Genel Müdür olarak görev yaptığı şirketi BT sektöründe ilk 100 şirket arasına taşıdı.

2000 yılında, Türkiye'nin öncü e-ticaret şirketlerinden www.baskuda.com ‘un fikir yaratıcısı 3 kişiden biri olarak internet sektörüne adım attı ve takip eden süreçte şirketin bir başka organizasyonla birleşmesi sırasında entegrasyon çalışmalarını tamamladı. Daha sonra 2004 yılı başında Enter Profesyonel Bilişim Hizmetleri A.Ş'nin yapılanmasında bulundu ve Genel Müdürlük görevini yürüttü.

2002 yılında koçlukla tanışan Sami Bugay, koçluğun kendi üzerindeki pozitif etkilerini deneyimleme ve sonuçlarını görme şansına sahip oldu ve bunun devamında Türkiye’de açılan ilk Koçluk eğitimlerini aldı. Bugay, 2004 yılı sonunda kurduğu KA Danışmanlık’ın Yönetici Direktörü olarak bireylere ve kurumlara; lider ve takım geliimi alanında hizmet vermektedir.

Bugay, 7000 saatin üzerinde koçluk deneyimine haizdir ve Dünyadaki 780, Türkiye’deki 7.ICF onaylı Master Certified Coach’u olmakla birlikte Registered ICF Mentor Coach, NCC - Newfield Certified Ontological Coach akreditasyonlarına sahiptir.

Dünya’da girişimciliği destekleyen Endeavor ile ICF Türkiye’yi bir araya getiren Bugay “Türkiye’nin Girişimcilerini Türkiye’nin Koçları Destekliyor” projesi ile Montreal’deki ICF 2008 Konferansında “Local Spirit, Global Presence” ödülünü almıştır.

Better Leaders Better Teams Amazon Best Seller kitabının yanı sıra ITC – Bütünsel Takım Koçluğu kitabının yazarı olan Bugay, koçluk mesleğine yaptığı katkılardan dolayı Gestalt OSD Center Cleveland tarafından 2021 yılında Üstün Başarılı Mezun Ödül’ne (Outstanding Graduate Award) ve Hayat Boyu Başarı Ödülü’ne (Lifetime Achievement Award) layık görülmüştür.

Alain de Botton’un kurucusu olduğu The School of Life’da Öğretim Görevlisi olan Bugay aynı zamanda Endeavor Türkiye’nin girişimci mentoru, danışma kurulu üyesi, ICF – Uluslararası Koçluk Federasyonu Türkiye 2016-2018 dönem Başkanı ve ICF tarafından ACTP seviyesinde akredite edilmiş olan uluslararası “I.C. Integral CoachingTM” koçluk programının program yöneticisi ve baş eğitmenidir.

SAMİ BUGAY kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.