INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

SİNAN HAMAMSARILAR

Sinan Hamamsarılar Yemek ve Seyahat Profesyoneli, Nam-ı Diğer “Tat Dedektifi”

Keynote & Konuşma

SİNAN HAMAMSARILAR 2024 Konuşma Başlıkları SİNAN HAMAMSARILAR 2024 Konuşma Başlıkları

 • Yemek Kültürü
 • Rakı, Şarap, Viski ve Bira Kültürü
 • Uğruna Seyahat Edilebilen Lezzetler
 • Yeme İçme Trendleri
 • Deneyim Odaklı Gastronomi Turları
 • Nilay Örnek ve Sinan Hamamsarılar ile “Yemekte Bile Yemek Konuşuyoruz”
 • Sinan Hamamsarılar ile “Yaşayan Sofralar”
 • Sinan Hamamsarılar ile ‘’Şehir Lezzetleri Turu’’
 • Sinan Hamamsarılar ile “Şef Gibi”

Sinan Hamamsarılar Kimdir?

“Adana’da börekten Tokyo’da suşiye, Urla’da enginardan Alba’da trüf mantarına tadılmadık lokma, gezilmedik yer kalmasın! Yemek ve seyahat profesyoneli Sinan Hamamsarılar, hem seyahatlerinden akılda kalan yemekleri hem de Anadolu’dan mevsim mevsim gezi rotalarını paylaşıyor.”

Bir yemek ve seyahat profesyoneli olan Sinan Hamamsarılar 1984 yılı İstanbul doğumludur.

Haydarpaşa Anadolu Lisesi’nden sonra Kocaeli Üniversitesi Sigortacılık bölümünü ve ardından Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünü tamamlamıştır. Üniversite öğrenimine hala Anadolu Üniversitesi bünyesinde yer alan Kültürel Miras ve Turizm bölümüyle devam etmektedir.

2005 yılında girdiği sigorta sektöründe sırasıyla Milli Reasürans, Allianz Sigorta ve Marsh Sigorta ve Reasürans Brokerliği şirketlerinde 10 yılı aşkın bir süre deneyim kazanıp, çeşitli pozisyonlarda çalıştıktan sonra 2015 yılında hobisini işe dönüştürüp “Mutfak İşleri Merkezi” adındaki danışmanlık şirketini kurmuştur.

2013 - 2015 yılları arasında hazırlanmış olan ve Digiturk Turkmax Gurme kanalında yayınlanan “Nilay Örnek ile Şehirli Sofralar” televizyon programının yapımcılık görevini üstlendiği sırasında başlayan sosyal medya macerası, “Tat Dedektifi” ve “Burger Haritası” hesaplarıyla pek çok sosyal medya uygulaması üzerinden devam etmektedir.

 

“Sinan Hamamsarılar ile Atölye, Gezi ve Şovlar"

Atölyeler:

 • Sinan Hamamsarılar ile “Şef Gibi”: Şirketlerin çeşitli seviyeden yöneticilerine ya da çalışanlarına yemek atölyeleri
 • Sinan Hamamsarılar ile İçki Atölyesi: Şirketler çeşitli yöneticilerine ya da çalışanlarına yönelik içki tadım atölyeleri

Geziler:

 • Sinan Hamamsarılar ile Şehir Lezzetleri Turu: Şirketler için yabancı misafirlerine, çeşitli seviyeden yöneticilerine ya da çalışanlarına yönelik şehir yemekleri turu
 • Deneyim Odaklı Gastronomi Turları

Şovlar:

 • Nilay Örnek ve Sinan Hamamsarılar ile “Yemekte Bile Yemek Konuşuyoruz”
 • Sinan Hamamsarılar ile “Yaşayan Sofralar”

Business Influencer

Sosyal Medya Projeleri

Sosyal medya platformlarında; markanızın pazarlama stratejisine, imajına ve iletişim hedeflerine uygun, alanında uzman influencer seçimi yaparak, başarılı sosyal medya projeleri gerçekleştirebilir ve dijital dünyanın kanaat önderlerinin gücünden faydalanarak etkili iletişim çalışmaları yürütebilirsiniz.

Konuşmacımız pazarlama iletişim stratejinize uygun projelerde yer alarak sosyal medya platformları aracılığıyla hedef kitlenize erişebilir, aynı zamanda markanızın geliştirdiği mevcut kampanyanın tanıtımına/duyurusuna destek olabilir. Konuşmacımız ile birlikte gerçekleştireceğiniz sosyal medya projelerinde daha fazla kişiye ulaşarak etkili bir sosyal medya projesi yürütülmesini mümkün kılabilirsiniz.

Stüdyo Projeleri

Alanında uzman ve fikir lideri olarak kabul edilen influencer konuşmacımız ile, profesyonel ekipmanlar aracılığıyla stüdyo ortamında gerçekleştirilen projeler kurgulayarak, hedef kitle nezdinde markanızın bilinirliğinin ve güvenilirliğinin artmasını sağlayabilirsiniz.

Konuşmacımız, benzersiz içerik ve etkileyici konuşmalarıyla markanıza ve ilgili hedef kitlenize video konferans ve/veya canlı yayın teknolojisini kullanarak; bir stüdyo ortamında, tema ve içeriği önceden tasarlanmış projelerde yer alabilir, uzmanlık alanlarıyla ilgili bilgi ve deneyimlerini izleyenleri ve dinleyenleri ile paylaşabilir.

Canlı Moderasyon

Uzman bir moderatör tarafından yönetilen projelerde moderatörün yetkinliği, program ve yayın akışı doğrultusunda mevcut olan içeriklerin belirlenmesi, akışın yönlendirilmesi ve başarılı bir şekilde yönetilmesi performansı olumlu yönde etkilemektedir.

Konuşmacımız, planlanan içerik akışı doğrultusunda ve uzmanlığı çerçevesinde, tartışılması hedeflenen konuların, etkili bir şekilde konuşulmasını sağlayarak, zaman yönetimi ile birlikte içerik akışını organize edebilir. Aynı zamanda sözlü iletişim yeteneği ve hitabet gücü sayesinde konuşmacımızı canlı gerçekleşecek etkinliklerinizde ‘uzman konuşmacı’ olarak konumlandırabilirsiniz.

YouTube Projeleri

Sosyal medya platformlarının en güçlüleri arasında yer alan YouTube; dijital dünyada en çok tercih edilen, en ses getiren ve hedef kitle etkileşimini güçlendirmeye yönelik iletişim çalışmalarının en sık yürütüldüğü platformlardan biri olarak varlığını sürdürmektedir.

Hayata geçirilecek YouTube projelerinde dijital mecralardaki etkileşimi güçlü olan konuşmacımız ile uzmanlık ve çalışma alanları çerçevesinde markanıza özel özgün içerikler oluşturabilir, YouTube’a özel içeriğe sahip video serileri kurgulayabilir ve uzman görüşünü hedef kitle ile paylaşmak için ihtiyaca uygun içerikle tasarlanmış ve teması önceden belirlenmiş video serileri yaratabilirsiniz.

Podcast Projeleri

Markanızın ve hedef kitlenizin ilgi duyduğu konularda herhangi bir ekrana bağlı kalmadan uzman görüşüne erişmesini, ilham almasını ve keyifli vakit geçirmesini sağlayan podcast serileri ile birbirinden farklı platformlarda sesli yayınlar oluşturabilirsiniz.

Çok sayıdaki dijital kullanıcının ilgisini çeken ve giderek daha da popülerleşen bu mecrada yer alarak, alanında uzman konuşmacımız ile iletişim stratejinizi en iyi şekilde eşleştirerek doğru hedef kitleye ulaşabilirsiniz.

Marka Elçiliği Projeleri

Marka elçileri; marka ile hedef kitle arasındaki iletişimi canlı tutarak markanın referansı olma görevini üstlenir. Üstlenilen bu referansın odağında marka elçiliği; iletişim hedeflerine ulaşmak isteyen markalar için olmazsa olmaz bir pazarlama stratejisidir.

Markanızın imajını ve itibarını güçlendirecek, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi tanıtıp tavsiye ederek marka ile hedef kitle arasında uzun süreli anlamlı bağlar yaratacak, bunu sağlarken de hedef kitlenin güvenle markayı tercih etmesini mümkün kılacak konuşmacımız marka elçisi olarak dijital projelerinizde konumlandırabilir ve uzun soluklu iletişim çalışmaları gerçekleştirebilirsiniz.

Deneyim Odaklı & Eğlenceli Çözümler

Sinan Hamamsarılar ile Gurme Tarifler

 • Sinan Hamamsarılar ile Evde “Şef Gibi”

Evde Şef Gibi, Yemek ve Seyahat Profesyoneli Sinan Hamamsarılar tarafından, kurumların orta ve üst düzey (C-Level) yöneticilerine özel olarak hazırlanan, yarı workshop niteliğinde bir programdır.

Katılımcılara, belirlenen menüye (örn. burger ya da dürüm) uygun olarak gerekli malzemeler (hazır sos, salata, ekmek, et vb.) bir kit olarak önceden gönderilir.

Katılımcılar, kamera karşısında Sinan Hamamsarılar’ın tarifi ve yönlendirmesi ile kendi arzularına göre menüler hazırlarken, “Tat Dedektifi” Sinan Hamamsarılar’la sohbet etme ve kendisinden lezzetin püf noktalarıyla ilgili tüyolar alma fırsatı da bulurlar.

 • Lezzetin Püf Noktaları

Sinan Hamamsarılar’ın her evde pişirilen yemeklerin, küçük dokunuşlarla nasıl muhteşem lezzetlere dönüşebileceğini anlattığı program kurumunuza özel olarak bir video serisine dönüştürülebilir. Program içeriği sizin tercihinize göre tasarlanabilir ve dilerseniz programa belli aralıklarla ya da sürekli olarak kurum/marka olarak sizin belirleyeceğiniz kişiler konuk edilebilir.

 • Sinan Hamamsarılar ile Kahvaltınızı Nasıl Alırdınız?

Online atölye olarak tasarlanan bu programda, Sinan Hamamsarılar, katılımcıların (küçük ve özel bir grup) önceden belirlediği ürünlerden oluşan bir kahvaltı sofrası hazırlar. Hazırlık sırasındaki sohbette ise programcı katılımcılara kahvaltı kültürüyle ilgili bilgi ve deneyimlerini, seçtikleri ürünlerin kültürel arka planlarını ve lezzet özelliklerini anlatır.

Kurumlara özel tasarlanacak bir programda katılımcılar kurumun üst düzey yöneticileri ya da hizmet verdikleri sektörün duayenleri arasından seçilebilir.

 • Nilay Örnek & Sinan Hamamsarılar – Nasıl Yapılır?

Konuşmacılarımız, Yemek ve Seyahat Profesyoneli Sinan Hamamsarılar ile Gazeteci Nilay Örnek’in birlikte hazırlayacağı “Nasıl Yapılır?” programının içeriği kurum ya da markanın tercihine göre belirlenir. Söyleşi ya da atölye şeklinde kurgulanabilecek programlar önceden kaydedilip bir video serisi olarak sosyal medyada yayınlanabileceği gibi, canlı yayın formatında da sunulabilir.

SİNAN HAMAMSARILAR kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.