HAKKIMIZDA INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

TÜLİN ŞAHİN

TÜLİN ŞAHİN Top Model

Keynote & Konuşma

TÜLİN ŞAHİN 2024 Konuşma Başlıkları TÜLİN ŞAHİN 2024 Konuşma Başlıkları

  • Kişisel Marka Yönetiminin Püf Noktaları: Zamansız (Timeless) Bir Stile Sahip Olabilmek
  • Sürdürülebilir Başarının Evrensel İpuçları: Ömür Boyu Top Model Olunur mu?
  • Moda, Güzellik, Kozmetik Sohbetleri
  • Çalışan Anne Olmak
  • Avrupa’daki Türk Diasporası: Imigration & Integration & Adaptation

Tülin Şahin Kimdir?

Sivaslı bir ailenin 3. nesili olarak 1980 yılında Danimarka Odense şehrinde dünyaya geldi. Gymnasium’da dil eğitimi alan Tülin Şahin 7 dil bilmektedir.

Gymnasium’un ardından moda tasarım eğitimi alan Tülin Şahin 15 yaşında katıldığı Supermodel of Denmark yarışmasında 25.000 aday arasında ilk 20’ye seçilip ardından birinci oldu. 15 yaşında Avrupa’nın ilk ve tek Türk Süper Modeli unvanını aldı. Geniş bir Türk Diasporası’na sahip Avrupa’da uzun süre gündem oldu.

Tülin Şahin profesyonel mankenlik kariyerine 1998’de Paris’te başladı. Ardından 1999 yılında Zeki Triko çekimleri için Türkiye’ye geldi. Zeki Başeskioğlu Tülin Şahin’i ‘Yerli Cindy’ olarak sektöre tanıttı. 22 yıldır İstanbul’da yaşayıp uluslararası top modellik kariyerini sürdüren Tülin Şahin birçok global anlaşmaya imza atan ilk Türk modeldir. Dünyanın en iyi ve en güzel 50 top model listesine seçilen ilk ve tek Türk top modeldir.

Ralph Lauren, Tommy Hilfiger, Toni&Guy, C&A, Victoria’s Secret, Esprit, Marc’O’Polo, Pandora gibi birçok global markanın yüzü ve sözcüsüdür. Dünyanın dört bir yanında moda haftalarında podyumlarda yer almaktadır.

Ralph Lauren çocuk koleksiyonunda ‘Tulin’ isimli bir elbise tasarlamıştır. Robert de Niro, Wycleff Jean, Robin Sharma vb. isimlerin yanında Global Citizen Forum Ambassador olarak yer almaktadır.

Tülin Şahin moda, güzellik, sağlıklı beslenme, mankenlik alanlarında şu ana kadar 16 kitap yazmıştır. Türkiye’de kitap yazan ilk mankendir. Hatta bu trendi başlatandır.

2007 yılında TULISS adlı kadınlara yönelik web sitesini kurmuştur. 2008’den bu yana Türkiye’nin turizm kampanya tanıtım yüzüdür. Kız çocuklarını ve kadınları destekleyen pek çok sosyal sorumluluk projesinde her daim yer almaya özen göstermektedir.

2009 yılında TBMM tarafından çalışkan ve sportif kişiliği ile ‘’Örnek Genç’’ ödülüne layık görülmüştür.

Tülin Şahin aynı zamanda Unicef iyi niyet elçisidir.

22 yıldır zirvede kalabilmeyi başaran az sayıda modelden biridir. Tülin’in herkes tarafından bilinen çalışkanlığı, titizliği, disiplini, işe muazzam özeni gibi birçok faktör onu sektörün en vazgeçilmez ve güçlü isimlerinden biri yapmaktadır.

Business Influencer

Sosyal Medya Projeleri

Sosyal medya platformlarında; markanızın pazarlama stratejisine, imajına ve iletişim hedeflerine uygun, alanında uzman influencer seçimi yaparak, başarılı sosyal medya projeleri gerçekleştirebilir ve dijital dünyanın kanaat önderlerinin gücünden faydalanarak etkili iletişim çalışmaları yürütebilirsiniz.

Konuşmacımız pazarlama iletişim stratejinize uygun projelerde yer alarak sosyal medya platformları aracılığıyla hedef kitlenize erişebilir, aynı zamanda markanızın geliştirdiği mevcut kampanyanın tanıtımına/duyurusuna destek olabilir. Konuşmacımız ile birlikte gerçekleştireceğiniz sosyal medya projelerinde daha fazla kişiye ulaşarak etkili bir sosyal medya projesi yürütülmesini mümkün kılabilirsiniz.

Stüdyo Projeleri

Alanında uzman ve fikir lideri olarak kabul edilen influencer konuşmacımız ile, profesyonel ekipmanlar aracılığıyla stüdyo ortamında gerçekleştirilen projeler kurgulayarak, hedef kitle nezdinde markanızın bilinirliğinin ve güvenilirliğinin artmasını sağlayabilirsiniz.

Konuşmacımız, benzersiz içerik ve etkileyici konuşmalarıyla markanıza ve ilgili hedef kitlenize video konferans ve/veya canlı yayın teknolojisini kullanarak; bir stüdyo ortamında, tema ve içeriği önceden tasarlanmış projelerde yer alabilir, uzmanlık alanlarıyla ilgili bilgi ve deneyimlerini izleyenleri ve dinleyenleri ile paylaşabilir.

Canlı Moderasyon

Uzman bir moderatör tarafından yönetilen projelerde moderatörün yetkinliği, program ve yayın akışı doğrultusunda mevcut olan içeriklerin belirlenmesi, akışın yönlendirilmesi ve başarılı bir şekilde yönetilmesi performansı olumlu yönde etkilemektedir.

Konuşmacımız, planlanan içerik akışı doğrultusunda ve uzmanlığı çerçevesinde, tartışılması hedeflenen konuların, etkili bir şekilde konuşulmasını sağlayarak, zaman yönetimi ile birlikte içerik akışını organize edebilir. Aynı zamanda sözlü iletişim yeteneği ve hitabet gücü sayesinde konuşmacımızı canlı gerçekleşecek etkinliklerinizde ‘uzman konuşmacı’ olarak konumlandırabilirsiniz.

YouTube Projeleri

Sosyal medya platformlarının en güçlüleri arasında yer alan YouTube; dijital dünyada en çok tercih edilen, en ses getiren ve hedef kitle etkileşimini güçlendirmeye yönelik iletişim çalışmalarının en sık yürütüldüğü platformlardan biri olarak varlığını sürdürmektedir.

Hayata geçirilecek YouTube projelerinde dijital mecralardaki etkileşimi güçlü olan konuşmacımız ile uzmanlık ve çalışma alanları çerçevesinde markanıza özel özgün içerikler oluşturabilir, YouTube’a özel içeriğe sahip video serileri kurgulayabilir ve uzman görüşünü hedef kitle ile paylaşmak için ihtiyaca uygun içerikle tasarlanmış ve teması önceden belirlenmiş video serileri yaratabilirsiniz.

Podcast Projeleri

Markanızın ve hedef kitlenizin ilgi duyduğu konularda herhangi bir ekrana bağlı kalmadan uzman görüşüne erişmesini, ilham almasını ve keyifli vakit geçirmesini sağlayan podcast serileri ile birbirinden farklı platformlarda sesli yayınlar oluşturabilirsiniz.

Çok sayıdaki dijital kullanıcının ilgisini çeken ve giderek daha da popülerleşen bu mecrada yer alarak, alanında uzman konuşmacımız ile iletişim stratejinizi en iyi şekilde eşleştirerek doğru hedef kitleye ulaşabilirsiniz.

Marka Elçiliği Projeleri

Marka elçileri; marka ile hedef kitle arasındaki iletişimi canlı tutarak markanın referansı olma görevini üstlenir. Üstlenilen bu referansın odağında marka elçiliği; iletişim hedeflerine ulaşmak isteyen markalar için olmazsa olmaz bir pazarlama stratejisidir.

Markanızın imajını ve itibarını güçlendirecek, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi tanıtıp tavsiye ederek marka ile hedef kitle arasında uzun süreli anlamlı bağlar yaratacak, bunu sağlarken de hedef kitlenin güvenle markayı tercih etmesini mümkün kılacak konuşmacımız marka elçisi olarak dijital projelerinizde konumlandırabilir ve uzun soluklu iletişim çalışmaları gerçekleştirebilirsiniz.

TÜLİN ŞAHİN kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.