INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

USSAL ŞAHBAZ

Ussal Şahbaz Ussal Danışmanlık Kurucusu ve Yönetici Ortağı

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

USSAL ŞAHBAZ 2024 Konuşma Başlıkları USSAL ŞAHBAZ 2024 Konuşma Başlıkları

  • Yapay Zeka ve Siz: Son Kaybolacak Meslekler Hangileri?
  • Yapay Zeka Ekonomisi: Veri Yeni Petrol mü?
  • Uber Taksilere Karşı: Teknoloji İşleri Nasıl Regüle Edilmeli?
  • Fintech ve Kripto Varlıklar

Ussal Şahbaz Kimdir?

Ussal Şahbaz kamu ilişkileri ve inovasyon üzerine çalışan yapan Ussal Danışmanlık şirketinin kurucusudur. Ussal Şahbaz 2018’e kadar Türkiye İnovasyon Direktörü olduğu GE (General Electric) şirketinin dünyada kurduğu sekiz inovasyondan merkezinden birini İstanbul’da hayata geçirmiştir. Daha önce, 2015’te Türkiye’nin G20 dönem başkanlığı sırasında Business 20 ve Think 20 gruplarını yönetmiştir. 2011-14 yılları arasında TEPAV – Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı’nda inovasyon politikaları programını kurmuştur.

Ussal Şahbaz kariyerinin ilk yıllarında Rekabet Kurumu uzmanı olarak çalışmış, ayrıca Vaşington’da Dünya Bankası‘na danışmanlık yapmıştır. Şahbaz’ın Harvard Üniversitesi’nden uluslararası kalkınma alanında yüksek lisans, Bilkent Üniversitesi ve ODTÜ’den iktisat alanında yüksek lisans ve lisans dereceleri bulunmaktadır. Ussal Şahbaz ayrıca Dünya Gazetesi’ne her hafta Cuma yayımlanan teknoloji, toplum ve politika konulu yazılarıyla katkı sağlamakta ve yine aynı konuları içeren haftalık bülteni ile 7 bin kişiye ulaşmaktadır.

USSAL ŞAHBAZ kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.