INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

YAKUP BAYRAK

Yakup Bayrak Girişimci, Sistem ve Deneyim Tasarımcısı

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

YAKUP BAYRAK 2024 Konuşma Başlıkları YAKUP BAYRAK 2024 Konuşma Başlıkları

  • Tasarım Odaklı Düşünce (Design Thinking) Efsaneleri ve Gerçekler
  • Kullanıcı Deneyimi Tasarımı'nın (UX Design) İşlevi ve Önemi
  • Şirketlerin Dijital Transformasyonu
  • Yeni Nesil Şirket, Kurum Kültürü ve İnsan Kaynakları Sistemleri'nin Tasarımı
  • Girişimcilik Bir Kimlik Değil, Sıfattır

Yakup Bayrak Kimdir?

Yakup Bayrak, Lycee Saint Joseph sonrasında Boğaziçi Üniversitesi’nde Yüksek Öğrenimini tamamladı. Türkiye’nin ilk internet girişimlerinden Akampus.com ile başladığı profesyonel kariyerini, dijital dünyada geçirdiği 14 yılı aşkın süre içinde, Pure New Media ve Bilge Adam gibi şirketlerde üst düzey yöneticilik deneyimleri ile zenginleştirdi. 2009 yılında ilk girişimi KeyFruit’u kurduktan sonra girişmeye doyamadı ve 2013’te tasarım stüdyosu SHERPA’yı, peşi sıra Türkiye’nin ilk Growth Hacking girişimi DAM Growth Hackers, terzi işi workshoplar tasarlayan Dijital Stüdyo’yu, girişimci dostu girişim Ciz.io’yu ve Türkiye’nin deneyim tasarımı alanındaki ilk topluluk portalı SHERPA Blog’u kurdu.

Evli ve 2 çocuk babası olan Bayrak, kullanıcı deneyimi tasarımı ve optimizasyonu (UX Design & Optimization), yalın iş modelleri oluşturma, ürün-pazar uyumu analizleri, iş geliştirme, start-up kültürünün oluşturulması, içerik odaklı inbound marketing, e-ticaret ve mobil uygulama geliştirme ve lean management felsefeleri hakkında şirketlere ve girişimcilere yol gösterici olarak çalışmaktadır.

YAKUP BAYRAK kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.