Search Button

Dr. Sertaç Doğanay | Exclusive Konuşmacı

Teknoloji İletişimcisi ve Kadir Has Üniversitesi Öğretim Görevlisi

Videolar

VİDEOLAR

PLAYLIST
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title

KONUŞMACI PROFİLİ

Dr. Sertaç Doğanay

Teknoloji iletişimcisi, akademisyen, danışman ve yazardır. İstanbul Tıp Fakültesi mezunudur. 10 senelik ilaç sektörü deneyiminde; marka müdürü, kurumsal iletişim yöneticisi, pazarlama müdürü ve pazarlama satış direktörü pozisyonlarında bulunmuştur. Gelecek trendleri, yeni teknolojiler, inovasyon, siber güvenlik, dijital dönüşüm uygulamaları, dijital pazarlama ve dijital sağlık konularında yazan, eğitim veren, yüzlerce etkinlikte konuşmalar yapmış olan Dr. Sertaç Doğanay, 2013-2018 yılları arasında Yeditepe Üniversitesi MBA öğretim görevlisi olarak dijital pazarlama iletişimi dersleri vermiştir.

2019 Bahar dönemi itibariyle Kadir Has Üniversitesi’nde “Teknoloji İletişimi” dersini vermektedir. Bir üniversitede bu isim ve içerikle açılan, hem Türkiye hem de dünyadaki ilk ders olma ünvanına sahiptir. Haziran 2019’da Oxford Üniversitesi’nde bakan, rektör ve dekan düzeyinde katılımın olduğu bir etkileşimli konferansta, teknoloji iletişimi dersinin işlenme yöntemini paylaştığı bir konuşma yapmıştır.

2019 Bahar dönemi itibariyle mezun olduğu İstanbul Tıp Fakültesi’nde “Geleceğin Tıbbı ve Yeni Sağlık Teknolojileri” dersini vermektedir.

2018 yılı itibariyle Boğaziçi Üniversitesi Yönetim Bilişim SistemleriSiber Güvenlik Merkezi’nin teknoloji iletişimi danışmanı olarak görev yapmaktadır.

2012 - 2019 arasında dijital pazarlama ve dijital iletişim projeleri üreten Social Touch isimli ajansın kurucusu ve yöneticisi olarak çalışmıştır.

Düzenlediği ve moderatörlüğünü yaptığı “Başarısızlık Hikayeleri” etkinlikleri ile akademisyen, yönetici, girişimci ve sanatçıların tecrübelerini samimi bir dille aktarmalarına olanak sunmaktadır. Bu keyifli etkinliği, kurumların kendi toplantılarına da entegre etmektedir.

2012’den bu yana 100’den fazla üniversite etkinliği ve kariyer gelişim günlerinde konuşmacı, moderatör ve panelist olarak bulunmuştur.

Aralık 2017’de ODTÜ’nün organize ettiği TEDxMETUAnkara’da “Geleceğin Suçları, Güçleri ve Aşkları” başlıklı sahne performansını sergilemiştir.

Eylül 2019 itibariyle Bloomberg HT’de yayımlanan haftalık program Dönüşen Dünya’nın yapımcılığını ve sunuculuğunu yürütmektedir.

İstanbul Tıp Fakültesi’ndeki öğrenciliği sırasında edindiği “gönüllülük” kültürünü devam ettirmektedir. Halen yönetim kurulu üyeliğini sürdürdüğü sivil toplum kuruluşları arasında Kanserle Dans Derneği, Gülmek İyileştirir Derneği ve İstanbul Tıp Fakültesi Mezunları Derneği bulunmaktadır.

2019 itibariyle Türkiye Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneği ve Sustainable Brands İstanbul’un danışma kurulu üyeliklerini sürdürmektedir.

Türkiye’ye parlak liderler yetiştirme misyonuyla kurulmuş olan Yenibirlider Derneği’nin gönüllü profesyonel mentorudur.


Dr. Sertaç Doğanay - Exclusive Konuşmacı

İş dünyasının çok önemli bir kanalı haline gelen Linkedin'i hem şirketinizin hem de çalışanlarınızın daha etkili kullanmasını ve ağını genişletmesini istiyorsanız Linkedin'de en etkili kişiler listelerine pek çok kez dahil edilmiş olan Exclusive Konuşmacımız Dr. Sertaç Doğanay size ilham verebilir. İş dünyasında Linkedin kullanımına özel olarak hazırladığı eğitimler ile tam da aradığınız isim.