Search Button

Dr. Sertaç Doğanay | Exclusive Konuşmacı

Teknoloji İletişimcisi

Videolar

VİDEOLAR

PLAYLIST
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title

KONUŞMACI PROFİLİ

Dr. Sertaç Doğanay

Teknoloji iletişimi üzerine çalışan öğretim görevlisi, konuşmacı ve yeni nesil yayıncıdır.

İstanbul Tıp Fakültesi mezunudur. 10 senelik ilaç sektörü deneyiminde; marka müdürü, kurumsal iletişim yöneticisi, pazarlama müdürü ve pazarlama satış direktörü pozisyonlarında bulunmuştur. Gelecek trendleri, yeni teknolojiler, inovasyon, siber güvenlik, dijital dönüşüm uygulamaları, dijital pazarlama ve dijital sağlık konularında yazan, eğitim veren, yüzlerce etkinlikte konuşmalar yapmış olan Dr. Sertaç Doğanay, 2013-2018 yılları arasında Yeditepe Üniversitesi MBA öğretim görevlisi olarak dijital pazarlama iletişimi dersleri vermiştir. 2019 Bahar dönemi itibariyle Kadir Has Üniversitesi’nde “Teknoloji İletişimi” dersini vermektedir. Bir üniversitede bu isim ve içerikle açılan, hem Türkiye hem de dünyadaki ilk ders olma unvanına sahiptir. 2019 Bahar dönemi itibariyle mezun olduğu İstanbul Tıp Fakültesi’nde “Geleceğin Tıbbı ve Yeni Sağlık Teknolojileri” dersini vermektedir.

2018 yılı itibariyle Boğaziçi Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri - Siber Güvenlik Merkezi’nin teknoloji iletişimi alanında danışma kurulu üyesi olarak görev yapmaktadır.

2019 itibariyle Türkiye Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneği ve Sustainable Brands İstanbul’un danışma kurulu üyeliklerini sürdürmektedir.Türkiye’ye parlak liderler yetiştirme misyonuyla kurulmuş olan Yenibirlider Derneği’nin gönüllü profesyonel mentorudur.

2020 Mart Ayı itibariyle Yeni Nesil Yayıncılık kariyeri çerçevesinde yaptığı çok kanallı (LinkedIn, YouTube, Twitter, Instagram, Facebook, Twitch) canlı yayınlarda ve radyo programlarında farklı sektörlerden yöneticileri, akademisyenler, sporcuları ve sanatçıları konuk etmektedir. Canlı programlarını hafta içi 18.00’de sürdürmektedir.


Dr. Sertaç Doğanay - Exclusive Konuşmacı

Öneri listemizin konuğu konuşmacımız; İstanbul Tıp Fakültesi mezunu Dr. Sertaç Doğanay. İlaç sektöründe çeşitli deneyimleri sonrasında akademisyen olarak Teknoloji İletişimi dersleri vermeye başlayan konuşmacımıza, pandemi ile birlikte gerçekleştirdiği LinkedIn canlı yayınları, ağırladığı uzman konuklar ve teknoloji haberlerini aktardığı radyo programları ile Yeni Nesil Yayıncı da diyebiliriz 😊
Influencer olarak da projelerde yer alan Dr. Sertaç Doğanay başarıyı şöyle tanımlıyor: “İstediğin gibi yaşamak.”
@sertacdoganay’ın ufkunuzu açıp, keyifli vakit geçirmenizi sağlayacak kitap, film, dizi, müzik ve podcast listesinden oluşan önerilerini kaydetmeyi unutmayın.