INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

Agile Turkey & Dr. Sertaç Doğanay LinkedIn İş Birliği

Dr. Sertaç Doğanay, paylaşım metninde Navigating Change & Building Resilience mottosuyla, Agile dünyasında güçlü bir ses getirecek bu etkinlikte yurtiçinden ve yurtdışından çok önemli isimler yer alacağını belirtti.

PROJE KONUŞMACILARI:
Prev Arrow
Dr. Sertaç Doğanay DR. SERTAÇ DOĞANAY

Exclusive Konuşmacılar, Müşteri & Tüketici Trendleri Konuşmacıları, Gelecek & Fütürizm Konuşmacıları, Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Konuşmacıları, Dijital Dönüşüm Konuşmacıları, İnovasyon Konuşmacıları, Sürdürülebilirlik Konuşmacıları, Future of Work Konuşmacıları, Metaverse ve Web 3.0 Konuşmacıları, Teknoloji & Trendler Konuşmacıları, Yapay Zeka Konuşmacıları, Siber Güvenlik Konuşmacıları

Prev Arrow
Agile Turkey & Dr. Sertaç Doğanay LinkedIn İş Birliği

Agile Turkey & Dr. Sertaç Doğanay LinkedIn İş Birliği

Dr. Sertaç Doğanay, paylaşım metninde Navigating Change & Building Resilience (Değişimi Yönlendirmek ve Dayanıklılık İnşa Etmek) mottosuyla, Agile dünyasında güçlü bir ses getirecek bu etkinlikte yurtiçinden ve yurtdışından çok önemli isimler yer alacağını belirtti. Keynote Speaker Michael Sahota, Jurgen Appello ve Gunther Verheyen gibi Agile’a yön veren isimlerin yanı sıra, etkinliğin Platinum sponsoru olan Akbank’ın CIO’su Gökhan Gökçay da bu konuşmacılar arasında olduğunu ekledi. Etkinliğin güçlü sponsorlarını ve yüzlerce katılımcıyı buluşturmayı hedefleyen biletlerin satın alınması için Biletix’e yönlendirmede bulundu.

Agile Turkey & Dr. Sertaç Doğanay LinkedIn İş Birliği

Konular

Benzer Projeler

AIOps – Marka Bilinirliğini Artırmak

GlassHouse, etkinlik organizasyonunda yer verdiği yapay zeka destekli yeni hizmet modellerinin tanıtımının duyurusunu M. Serdar Kuzuloğlu’yla yaptığı LinkedIn işbirliği ile gerçekleştirdi.

Projeyi İncele

Opet Kadın Gücü Sohbetleri

Bu proje Opet’in kadın istihdamını desteklediği bir sosyal sorumluluk projesi.

Projeyi İncele