INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

AHMET ONUR

Ahmet Onur Kolektif House Kurucu Ortağı, CEO

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

AHMET ONUR  2024 Konuşma Başlıkları AHMET ONUR 2024 Konuşma Başlıkları

  • Girişimcilik
  • İnovasyon
  • Çalışmanın Geleceği

Ahmet Onur Kimdir?

2012 yılında Babson Üniversitesi’nden mezun olan Ahmet Onur, üniversitenin 4. yılında ilk şirketinin temellerini attı.

Onura Enerji adı altında “tasarruflu aydınlatma sistemleri” üzerine kurduğu şirket ile yabancı aydınlatma teknolojilerini Türk müşterilere, ön maliyet talep etmeden, elektrik maliyetlerinde sağladıkları tasarrufa ortak oldukları bir modelle satmaya başlayan Ahmet Onur, mezun olduğu yıl İstanbul’a döndü.

Asıl büyüme fırsatının “teknoloji” işlerinde olacağına inanan Onur, Grupla adı altında, kişiden kişiye para transferi imkânı sunmayı hedefleyen teknoloji şirketini kurdu. Bu girişimini regülasyon ile ilgili bariyerlerden dolayı açılmasının üzerinden 1 yıl geçmeden kapatan Ahmet Onur, ailesinin de yatırımının olacağı Cezayir'in ilk özel direk fabrikası kurulumu projesinin yönetimine talip oldu. Cezayir temposu nedeniyle ilk şirketi Onura Enerji’yi kapatan Onur, Cezayir’deki projenin ardından çıktığı 6 aylık bir dünya turunda Kolektif House fikrinin tohumlarını biriktirmeye başladı. 2015 yılı Ocak ayında yakın arkadaşları da olan ortakları ile birlikte Sanayi Bölgesi’nde ilk adreslerini açarak Kolektif House hayalini gerçeğe taşıyan Onur, Türkiye ortak çalışma alanı pazarının da temellerini attı.

Bugün her ihtiyaca yönelik ofis çözümleriyle binlerce m2'de binlerce şirkete hizmet veren Kolektif House; bulunduğu ekosisteme her anlamda değer katarken, yıldan yıla büyümeye devam ediyor.

AHMET ONUR kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.