INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

AKSHAY RUPARELIA

AKSHAY RUPARELIA İngiltere’nin 3. En Büyük Online Gayrimenkul Ajansı Doorsteps.co.uk Kurucusu, Forbes 30 Yaş Altı En Başarılı İlk 30 İsimden Biri

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

AKSHAY RUPARELIA 2024 Konuşma Başlıkları AKSHAY RUPARELIA 2024 Konuşma Başlıkları

  • Zorluklardan Sonra Hızlı Toparlanma
  • Girişimcilik
  • Motivasyon
  • Startup Şirketler ve Girişimi Ölçeklendirmek
  • Gençlerin Güçlenmesi
  • Emlak Sektörü

Konuşmacı Profili

Akshay Ruperelia, 17 yaşından beri kendi markasını yaratmak için çalışan ve bu yolda Doorsteps.co.uk adlı dünyanın üçüncü en büyük online emlak alım-satım ve kiralama şirketini kuran genç girişimcidir. Doorsteps, Britanya’nın da üçüncü en büyük emlak sitesi olarak üç yıl içinde bir milyar sterlini aşkın emlak satışının gerçekleşmesine ortam sağlamıştır. Akshay Ruperelia, emlak sektöründe beş yıl boyunca süren olumsuz koşullarda, aynı süre zarfında Doorsteps’i %500 büyüme oranına ulaştırmıştır, Bu büyüme oranı, Akshay’in emlak sektörünü doğrudan etkileyen siyasi ve ekonomik zorlukları doğru okuduğunu ve süreç içerisinden başarıyla çıktığını gözler önüne sermektedir.

Sıfır personelle başladığı iş serüvenine, farklı kıtalarda uluslararası çalışanlar dahil, 60 kişilik bir ekiple devam etmektedir. Bu sebeple 2021 yılı Forbes 30 listesindeki 30 yaş altındaki başarılı profiller arasına 23 yaşında dahil olmuş en genç üyelerinden biridir.

İnsanların hayatlarını değiştirmeyi gaye edinen Akshay, bilinen tüketici ilişkileri ile eskiden beri kullanılan pratikleri bütünüyle değiştirmekten kaçınmamaktadır. Hedef ve misyon odaklı, insani değerlere saygılı, teknoloji ve yüksek performansın önemli olduğu çalışma pratikleriyle diğer iş insanlarına, startup şirketlere ve hatta kar amacı gütmeyen kurumlara yardımcı olmaktadır.

Kendisinden geriye kalmasını istediği şey, hayatlarını değiştirmeyi başarmış insanların öyküleridir. Bu noktalara değindiği konuşmalarında gençler hakkındaki bazı yanlış değerlendirmeleri düzeltmekte ve kendi kişisel deneyimini paylaşmaktadır. Sürekli olarak gelişmeye devam eden Akshay koçluk ve danışmanlık programları aracılığıyla gençlere bilgi birikimini aktarmaktadır. 2021 yılının sonuna kadar 1000 gencin istihdama kazandırılması için oluşturulan İngiltere devlet fonlarıyla kurulmuş Kickstart Scheme programına da destek vermektedir.

Şubat 2021’deki Dünya Ekonomik Forumu’nda Genç Girişimciler Zirvesi’ne konuşmacı olarak katılan Akshay kendi kuşağından birçok girişimci ve iş insanıyla bir araya gelerek deneyimlerini onlara da aktarmıştır.

Duyma ve konuşma engelli bir anne-babanın oğlu olarak Akshay küçük yaştan itibaren ebeveynlerine günlük hayatlarında destek olmayı öğrenmiş, Oxford Üniversitesi’nde eğitimine devam edebilecek iken, 17 yaşında kendi işini kurmayı seçmiştir. Bununla beraber, Oxford Üniversitesi 10KSB mezunu olmayı başarmıştır.

 

AKSHAY RUPARELIA kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.