INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

BEYHAN BUDAK

Beyhan Budak Uzman Klinik Psikolog, Yazar

Keynote & Konuşma

BEYHAN BUDAK 2024 Konuşma Başlıkları BEYHAN BUDAK 2024 Konuşma Başlıkları

 • Zor Zamanlarda İyi Hissetmek, Kaygıyı Yönetmek
 • Belirsizlik Dönemlerinde Motivasyonu Yüksek Tutmak
 • İnsan Nasıl Değişir Nasıl Değişmez? Alışkanlıkları Değiştirmek
 • Herkes İçin Zaman Yönetimi
 • Başarıyı Engelleyen Zihinsel Virüsler
 • Kişiliğinin Temel Kodlarını Keşfet
 • Mutluluğu Nasıl Yakalarız?
 • Dijital Çağda Ebeveyn Olmak
 • Yaşamın Hakkını Verebilmek ve Kendin Olabilmek
 • Çocuğunuz Kendi Potansiyelini Nasıl Keşfeder?
 • Psikolojik Sağlamlık
 • Doğal Ebeveynlik

Beyhan Budak Kimdir?

İlköğretim ve lisede Ankara’da eğitim gören Beyhan Budak, lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde tamamlamıştır. Üniversite eğitimi sonrasında ise Klinik Psikoloji ve Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik alanlarında yüksek lisans yapmıştır.

Beyhan Budak, uzun yıllar Sağlık Bakanlığı’na bağlı bir hastanede çalıştıktan sonra görevinden ayrılmış ve psikoterapi ve eğitim çalışmalarına Ankara’da kurduğu merkezde devam etmeye başlamıştır.

2018 yılında TEDx Kaleiçi etkinliğinde, “O Satın Aldığın Şey Mutluluk Değil!”, 2019 yılında ise TEDx İzmir etkinliğinde “İnsan Nasıl Değişir, Nasıl Değişmez?” başlıklarında konuşmalar yapan Beyhan Budak, birçok kurumda ve şehirde kendine yardım, kişisel gelişim ve motivasyon konularında 500’den fazla konuşma yapmıştır ve hala bu konularda konuşmalar yapmaya devam etmektedir. Aynı zamanda birçok televizyon ve radyo programında alanıyla ilgili paylaşımlarda bulunmuş, bazı çizgi filmlere ise senaryo danışmanlığı yapmıştır.

2019 yılında yayımlanan “Kendine İyi Davran Güzel İnsan” ve 2020 yılında yayımlanan “Senin Suçun Değil-Geçmişin Yüklerinden Kurtulma Rehberi” ve 2021 yılında yayımlanan “Mutluluğu Kaybettiğin Yerde Arama” isimli kitapları uzun süre çok satanlar listesinde yer almıştır.

Kendi danışanlarına psikolojik destek vermek dışında, birçok sebepten ötürü psikolojik yardım alamayan insanlara ulaşabilmek için kurduğu başta YouTube olmak üzere birçok sosyal medya platformunda “Popüler Psikoloji” ve “Kendine Yardım” konularında videolar yayınlamaktadır. Yaklaşık 2 milyon kişinin abone olduğu YouTube kanalında paylaştığı videoları şimdiye kadar 150 milyondan fazla kez izlenmiştir.

Business Influencer

Sosyal Medya Projeleri

Sosyal medya platformlarında; markanızın pazarlama stratejisine, imajına ve iletişim hedeflerine uygun, alanında uzman influencer seçimi yaparak, başarılı sosyal medya projeleri gerçekleştirebilir ve dijital dünyanın kanaat önderlerinin gücünden faydalanarak etkili iletişim çalışmaları yürütebilirsiniz.

Konuşmacımız pazarlama iletişim stratejinize uygun projelerde yer alarak sosyal medya platformları aracılığıyla hedef kitlenize erişebilir, aynı zamanda markanızın geliştirdiği mevcut kampanyanın tanıtımına/duyurusuna destek olabilir. Konuşmacımız ile birlikte gerçekleştireceğiniz sosyal medya projelerinde daha fazla kişiye ulaşarak etkili bir sosyal medya projesi yürütülmesini mümkün kılabilirsiniz.

Stüdyo Projeleri

Alanında uzman ve fikir lideri olarak kabul edilen influencer konuşmacımız ile, profesyonel ekipmanlar aracılığıyla stüdyo ortamında gerçekleştirilen projeler kurgulayarak, hedef kitle nezdinde markanızın bilinirliğinin ve güvenilirliğinin artmasını sağlayabilirsiniz.

Konuşmacımız, benzersiz içerik ve etkileyici konuşmalarıyla markanıza ve ilgili hedef kitlenize video konferans ve/veya canlı yayın teknolojisini kullanarak; bir stüdyo ortamında, tema ve içeriği önceden tasarlanmış projelerde yer alabilir, uzmanlık alanlarıyla ilgili bilgi ve deneyimlerini izleyenleri ve dinleyenleri ile paylaşabilir.

Canlı Moderasyon

Uzman bir moderatör tarafından yönetilen projelerde moderatörün yetkinliği, program ve yayın akışı doğrultusunda mevcut olan içeriklerin belirlenmesi, akışın yönlendirilmesi ve başarılı bir şekilde yönetilmesi performansı olumlu yönde etkilemektedir.

Konuşmacımız, planlanan içerik akışı doğrultusunda ve uzmanlığı çerçevesinde, tartışılması hedeflenen konuların, etkili bir şekilde konuşulmasını sağlayarak, zaman yönetimi ile birlikte içerik akışını organize edebilir. Aynı zamanda sözlü iletişim yeteneği ve hitabet gücü sayesinde konuşmacımızı canlı gerçekleşecek etkinliklerinizde ‘uzman konuşmacı’ olarak konumlandırabilirsiniz.

YouTube Projeleri

Sosyal medya platformlarının en güçlüleri arasında yer alan YouTube; dijital dünyada en çok tercih edilen, en ses getiren ve hedef kitle etkileşimini güçlendirmeye yönelik iletişim çalışmalarının en sık yürütüldüğü platformlardan biri olarak varlığını sürdürmektedir.

Hayata geçirilecek YouTube projelerinde dijital mecralardaki etkileşimi güçlü olan konuşmacımız ile uzmanlık ve çalışma alanları çerçevesinde markanıza özel özgün içerikler oluşturabilir, YouTube’a özel içeriğe sahip video serileri kurgulayabilir ve uzman görüşünü hedef kitle ile paylaşmak için ihtiyaca uygun içerikle tasarlanmış ve teması önceden belirlenmiş video serileri yaratabilirsiniz.

Podcast Projeleri

Markanızın ve hedef kitlenizin ilgi duyduğu konularda herhangi bir ekrana bağlı kalmadan uzman görüşüne erişmesini, ilham almasını ve keyifli vakit geçirmesini sağlayan podcast serileri ile birbirinden farklı platformlarda sesli yayınlar oluşturabilirsiniz.

Çok sayıdaki dijital kullanıcının ilgisini çeken ve giderek daha da popülerleşen bu mecrada yer alarak, alanında uzman konuşmacımız ile iletişim stratejinizi en iyi şekilde eşleştirerek doğru hedef kitleye ulaşabilirsiniz.

Kitap & Makale Projeleri

Kurum ya da markanızla ilgili konularda, yöneticilere, beyaz yaka çalışanlara ya da tüketici kitlenize (yetişkin/çocuk) yönelik yazılı içerikler (blog yazısı, makale, kitap vb.) oluşturmak için konuşmacımızın araştırmacı kişiliğinden, uzmanlığından, bilgisinden, özgün ve güçlü kaleminden yararlanabilirsiniz.

Konuşmacımız ile çok farklı ve özel içeriğe sahip kitap & makale projeleri oluşturabilir ve ihtiyaca uygun içerikle tasarlanmış, konusu ve teması önceden belirlenmiş özel kitap ve makaleleri hedef kitleniz ile paylaşabilirsiniz.

KAFA RAHATLATAN SOHBETLER
Vaillant

KAFA RAHATLATAN SOHBETLER

Beyhan Budak'ın Vaillant için sunduğu "Kafa Rahatlatan Sohbetler" Podcast Serisi

Projeyi İncele
Türkiye İş Bankası & Beyhan Budak YouTube Video Serisi
Türkiye İş Bankası

Türkiye İş Bankası & Beyhan Budak YouTube Video Serisi

Beyhan Budak, Türkiye İş Bankası için kendi stüdyosunda ve kendi ekipmanıyla 15’...

Projeyi İncele

BEYHAN BUDAK kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.