INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

CHRİS HİRST

Chris Hirst Küresel CEO (eski Havas ve WPP) | En Çok Satan ve Ödüllü Yazar: Saçma Sapan Liderlik Yok

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote Speaker

CHRİS HİRST 2024 Konuşma Başlıkları CHRİS HİRST 2024 Konuşma Başlıkları

  • Saçma Sapan Liderlik Yok: İlham verici ve etkili liderlik için beş altın kural
  • Süper Güç: Kültür nedir, neden önemlidir ve bu konuda nasıl mükemmel olunur.
  • Devrim: Hiç bu kadar hızlı hareket etmemiş bir dünyada dönüşümsel değişime liderlik etmek
  • Acente Denklemi: Dünya çapında başarılı danışmanlık şirketleri kurmak için kanıtlanmış bir formül

Chris Hirst Kimdir?

Chris Hirst, yenilikçi ve ilham verici bir lider ve konuşmacı olarak tanınan bir değişim ajanıdır. Havas Creative Group'un eski Küresel CEO'su ve Grey'in (WPP'nin bir parçası) İngiltere CEO'sudur. CEO pozisyonlarında geçirdiği on yılı aşkın sürenin ardından, başarılı dönüşüm programlarına liderlik etme konusunda kanıtlanmış bir geçmişe sahiptir ve işletmelerini rekor büyüme, ürünün yeniden icadı, itibar değişikliği ve kalıcı bir başarı kültürüne yönlendirmiştir. Liderlik danışmanlığı Dogsbody Group'un kurucusu, konuşmacı, köşe yazarı ve yazardır.

İlk kitabı No Bullsh*t Leadership (Profile Books, 2019) 36 aydan fazla bir süredir en çok satanlar listesinde 1 numarada yer almaktadır ve tüm dünyada satışa sunulmuştur. Mart 2020'de İngiltere'de Yılın İş Kitabı seçilmiştir. Zor kazanılmış deneyimlerine dayanan bu akıllı, ilgi çekici kitap, geleneksel liderlik teorisini çevreleyen saçmalıkları ortadan kaldırıyor ve herkes için nasıl liderlik edileceğine dair kanıtlanmış bir adım adım çalışma kılavuzu. Evrensel olarak uygulanabilir ve doğrudan tavsiyelerle dolu olan bu kitap, modern liderliğin kalbine inmek için aşırı analiz edilmiş bir konunun gizemini çözüyor: işleri halletmek için hayatı değiştiren, kariyeri dönüştüren güç. FT'de okunması tavsiye edilen bu kitap, Sir Clive Woodward tarafından "hedefleriniz ne olursa olsun başarılı olmanıza yardımcı olacak mükemmel bir liderlik araçları seti" olarak tanımlanmıştır.

Havas Creative Group Global CEO'su olarak Chris, Havas'ın tüm küresel bölgelerinde 10.000'den fazla çalışana liderlik etti ve şirketi üç yıl gibi kısa bir sürede Campaign Magazine'in küresel sıralamasında 'da koştu'dan ikinci sıraya taşıdı. İki yıl boyunca rekor büyüme ve kâr elde edilmesini sağladı ve 2022 yılında yılın küresel CEO'su seçildi. Grey'in (WPP'nin bir parçası) İngiltere CEO'su olarak görev yaptığı 5 yıl boyunca, ajans üç kattan fazla büyüdü ve dünyanın en sıcak, en hızlı büyüyen ve yaratıcı açıdan en saygın ajanslarından birine dönüşürken kârını dört katına çıkardı.

Brasenose College Oxford (MEng Mühendislik Bilimi) ve Harvard Business School (İleri Yönetim Programı) mezunu olan Chris, Management Today için aylık bir köşe yazısı yazmakta, liderlik danışmanlığı Dogsbody Group Ltd'nin kurucusu, No Bullsh*t Leadershippodcast'i ½ milyondan fazla dinlenmekte ve basın ve yayın organlarında düzenli olarak yorumculuk yapmaktadır.

CHRİS HİRST kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.