INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

DENİZ BAĞAN

DENİZ BAĞAN Mindfulness ve Meditasyon Öğretmeni, Kalbin Dinlensin Kurucusu, Meditopia Lider İçerik Yaratıcısı

Keynote & Konuşma

DENİZ BAĞAN 2024 Konuşma Başlıkları DENİZ BAĞAN 2024 Konuşma Başlıkları

 • Fiziksel Wellness: Ofis Yogası & Nefes Molası
 • Mindfulness: Farkındalıkla Gelen Dönüşüm
 • Farkındalıkla Yaşamak: Hayatı Değiştiren Rutinler
 • Öz-Şefkat: Kendi Yanında Durmanın Gücü
 • Nefes Farkındalığı: Hayata Uyanmak
 • Beden Farkındalığı: Gevşemenin Gücü
 • Hayatın Tadını Çıkar: Keyifle Yaşamak
 • Meditasyon’un ABC’si: Başlamak ve Sürdürmek
 • Stres Altındayken: Doyumlu bir Yaşam Sürmek
 • Esnek Dayanıklılık: Sinir Sistemini Güçlendirmek
 • Duygusal Wellness: Kendin Olmayı Sevmek
 • Ruhsal Wellness: Anlamlı Bir Hayat
 • Alışkanlıklar: Oluşturmak ve Geride Bırakmak
 • Ertelemeyi Bırak, Hayata Katıl
 • İyi Uyku, İyi Yaşam
 • Mindfulness İle Odaklanmayı Güçlendirmek

Deniz Bağan Kimdir?

Deniz Bağan bir Mindfulness ve Meditasyon öğretmeni, Organic Intelligence uygulayıcısı. 2009-2021 yılları arasında Yogatime studyonun kurucu ortağı ve Lider eğitmenliğini sürdürdü. İstanbul Teknik üniversitesi mezunu ve mühendislik geçmişinden geliyor.

Mindfulness ve esnek dayanıklılık alanında grup ve birebir dersler vermesinin yanısıra; yoga ve meditasyon öğretmenlerini eğitiyor, özşefkat ve mindfulness temelli seminerler ve eğitimler veriyor.

12 dilde, 28 milyondan fazla kullanıcısı olan Meditopia uygulamasının Lider Meditasyon içerik üreticisi ve Türkçe sesi.

İsviçre Mindfulness Enstitüsü’ne bağlı Neurosystemics CARE eğitiminde mentörlük yapıyor. Mindfulness Koçluğu ve Mindful Self-Compassion eğitmenlik eğitiminlerini sürdürmekte.

Halihazırda zihnini dinlendirmek, alışkanlıkları üzerine tefekkür etmek ve içsel kaynaklarını keşfederek yaşamdaki anlama hazla ve daha derinden bağlanmak isteyen yetişkinlere, on haftalık çevrimiçi “Kalbin Dinlensin” özşefkat ve farkındalık temelli keşif ve içsel güçlenme programını sunuyor.

Dünyalar tatlısı bir kızı, çokça bitkisi var ve İstanbul’da yaşıyor.

Business Influencer

Sosyal Medya Projeleri

Sosyal medya platformlarında; markanızın pazarlama stratejisine, imajına ve iletişim hedeflerine uygun, alanında uzman influencer seçimi yaparak, başarılı sosyal medya projeleri gerçekleştirebilir ve dijital dünyanın kanaat önderlerinin gücünden faydalanarak etkili iletişim çalışmaları yürütebilirsiniz.

Konuşmacımız pazarlama iletişim stratejinize uygun projelerde yer alarak sosyal medya platformları aracılığıyla hedef kitlenize erişebilir, aynı zamanda markanızın geliştirdiği mevcut kampanyanın tanıtımına/duyurusuna destek olabilir. Konuşmacımız ile birlikte gerçekleştireceğiniz sosyal medya projelerinde daha fazla kişiye ulaşarak etkili bir sosyal medya projesi yürütülmesini mümkün kılabilirsiniz.

Stüdyo Projeleri

Alanında uzman ve fikir lideri olarak kabul edilen influencer konuşmacımız ile, profesyonel ekipmanlar aracılığıyla stüdyo ortamında gerçekleştirilen projeler kurgulayarak, hedef kitle nezdinde markanızın bilinirliğinin ve güvenilirliğinin artmasını sağlayabilirsiniz.

Konuşmacımız, benzersiz içerik ve etkileyici konuşmalarıyla markanıza ve ilgili hedef kitlenize video konferans ve/veya canlı yayın teknolojisini kullanarak; bir stüdyo ortamında, tema ve içeriği önceden tasarlanmış projelerde yer alabilir, uzmanlık alanlarıyla ilgili bilgi ve deneyimlerini izleyenleri ve dinleyenleri ile paylaşabilir.

Canlı Moderasyon

Uzman bir moderatör tarafından yönetilen projelerde moderatörün yetkinliği, program ve yayın akışı doğrultusunda mevcut olan içeriklerin belirlenmesi, akışın yönlendirilmesi ve başarılı bir şekilde yönetilmesi performansı olumlu yönde etkilemektedir.

Konuşmacımız, planlanan içerik akışı doğrultusunda ve uzmanlığı çerçevesinde, tartışılması hedeflenen konuların, etkili bir şekilde konuşulmasını sağlayarak, zaman yönetimi ile birlikte içerik akışını organize edebilir. Aynı zamanda sözlü iletişim yeteneği ve hitabet gücü sayesinde konuşmacımızı canlı gerçekleşecek etkinliklerinizde ‘uzman konuşmacı’ olarak konumlandırabilirsiniz.

YouTube Projeleri

Sosyal medya platformlarının en güçlüleri arasında yer alan YouTube; dijital dünyada en çok tercih edilen, en ses getiren ve hedef kitle etkileşimini güçlendirmeye yönelik iletişim çalışmalarının en sık yürütüldüğü platformlardan biri olarak varlığını sürdürmektedir.

Hayata geçirilecek YouTube projelerinde dijital mecralardaki etkileşimi güçlü olan konuşmacımız ile uzmanlık ve çalışma alanları çerçevesinde markanıza özel özgün içerikler oluşturabilir, YouTube’a özel içeriğe sahip video serileri kurgulayabilir ve uzman görüşünü hedef kitle ile paylaşmak için ihtiyaca uygun içerikle tasarlanmış ve teması önceden belirlenmiş video serileri yaratabilirsiniz.

Podcast Projeleri

Markanızın ve hedef kitlenizin ilgi duyduğu konularda herhangi bir ekrana bağlı kalmadan uzman görüşüne erişmesini, ilham almasını ve keyifli vakit geçirmesini sağlayan podcast serileri ile birbirinden farklı platformlarda sesli yayınlar oluşturabilirsiniz.

Çok sayıdaki dijital kullanıcının ilgisini çeken ve giderek daha da popülerleşen bu mecrada yer alarak, alanında uzman konuşmacımız ile iletişim stratejinizi en iyi şekilde eşleştirerek doğru hedef kitleye ulaşabilirsiniz.

Marka Elçiliği Projeleri

Marka elçileri; marka ile hedef kitle arasındaki iletişimi canlı tutarak markanın referansı olma görevini üstlenir. Üstlenilen bu referansın odağında marka elçiliği; iletişim hedeflerine ulaşmak isteyen markalar için olmazsa olmaz bir pazarlama stratejisidir.

Markanızın imajını ve itibarını güçlendirecek, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi tanıtıp tavsiye ederek marka ile hedef kitle arasında uzun süreli anlamlı bağlar yaratacak, bunu sağlarken de hedef kitlenin güvenle markayı tercih etmesini mümkün kılacak konuşmacımız marka elçisi olarak dijital projelerinizde konumlandırabilir ve uzun soluklu iletişim çalışmaları gerçekleştirebilirsiniz.

DENİZ BAĞAN kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.