INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

DR. NİL KESKİN

DR. NİL KESKİN Davranış Bilimleri & Wellbeing Uzmanı, Tarihçi, Yazar Goddess Wellbeing Kurucu Ortağı

Keynote & Konuşma

DR. NİL KESKİN 2024 Konuşma Başlıkları DR. NİL KESKİN 2024 Konuşma Başlıkları

  • Sürdürülebilir Cinsiyet Eşitliği & Çeşitlilik & Kapsayıcılık: Yeni Dişil–Yeni Eril–Yeni İnsan–Yeni Birlik
  • Yeni Dişil ve Yeni Erilin Ahenkli Dansı: Yeni İnsan
  • Kadın Güçlendirme & İYİ YAŞAM: Dişil Uyanışın 9 Kodu: İçten Dışa Güç & Güzellik & İyileşme
  • Dişil Uyanış: Kadın Güçlenmeli ama Nasıl?
  • İYİ & BİLİNÇLİ YAŞAM (WELLBEING & CONSCIOUS LIFE): Hayatımıza Sahip Çıkmak için SON ÇIKIŞ
  • Sürdürülebilir İyi Yaşamın Altın Kuralları

Dr. Nil Keskin Kimdir?

Sürdürülebilir toplumsal kalkınmaya ve bireyden, aile mutluluğuna hizmet edilebilmesi için Dr. Nil Keskin, Kadınların ve Erkeklerin evrimleşmeleri sonucu oluşan farklı Mental ve Fiziksel sorunlarını, yine farklı iyi yaşam yolculuklarından geçirerek, sağlıklı gelecek nesiller yaratmayı misyon edinmiş bir Tarihçi & Davranış Bilimleri Uzmanıdır.

Bu yolda en önemli konunun Ataerkil Yanılgıların toplumun her katmanı üzerinde yarattığı etkilerin aşılması olduğunu araştırmalarıyla ortaya koymuştur.

Doğru zaman, doğru adımlar ve uzman ellerle, ulaştırılacak bilgilerin, Toplumsal BİLİNCİ yükselteceğine ve Yaşam Kalitesini arttırabileceğine inancıyla, gerek eğitimler, gerek kitaplar, makaleler, gerek dijital çözümler ile ŞEFKAT le ve kararlılıkla bu yolda hizmet vermektedir.

10 yılı aşkın zamandır, başta kadınların dönüşüm gücüne inancıyla, onları tekrar eden tabusal inanç ve davranış kalıplarından arındırıp, hak ettikleri toplumsal ve bireysel değeri yaşamaya davet etmektedir.

Bu davet genç kızlıktan başlayarak, yetişkin ve sonra olgun kadınlığa kadar farklı yaş, farklı kültür ve coğrafyalardan, toplumun farklı sosyal tabakalarından gelen tüm kadınları kapsar.

Dr. Nil Keskin, Kadınların dönüşümü ile onları Mental ve Fiziksel sağlıklarına kavuşturacak, koruyucu ve önleyici, aynı zamanda tamamlayıcı özel teknikler geliştirmektedir. Kadınlara yönelik olarak akademik çalışmalar ve bulgularıyla ortaya çıkarttığı Fem – HEAL Tekniği altında sentezlediği bilgi ve bilgelikleri insanlığa sunmak üzere kanal olmaktadır. Geliştirdiği şefkat yüklü özel frekansı ile bu teknikleri harmanlayıp, Fiziksel ve Ruhsal rahatsızlıklarda, güç veren Meditatif Sesiyle ve dijitalleşmenin katkılarıyla tüm kıtalara yayılmıştır. Bugüne kadar ürettiği çözümlerle ülkemizde ve dünyada bireysel ve kurumsal çalışmalarıyla onbinlerce farklı yaşlarda kadın dostlarımızın hayatlarına dokunabilme fırsatı bulmuştur. 

“Kadın Dönüşürse, Toplumlar İyileşir “ Söylemiyle, Kitaplar, Makaleler, Eğitimler, Uygulamalı teknolojiler ( GODDESS App, Global Wellbeing Femtech ürünleri gibi) ve Tanrıça’nın Sesi Podcastleriyle ( TR ve ENG ) tüm dünya kadınlarına ve gelecek nesillere hizmet etmeye devam eden Dr.Nil Keskin; “Size Loto Vurdu”, “Kadınlığına Sahip Çık,” kitaplarının yazarıdır. Ayrıca üçleme serisinin ilki olarak ; yeni yayınlanmış YENİ DİŞİL kitabını da Yeni Eril, Yeni Birlik kitapları takip edecektir. Halen düzenli olarak YENİ DİŞİL OKULU ile senede üç kez mezunlar veren bütünsel bir hareketle kadınlara her yaşta bilinçlenme eğitimlerine devam etmektedir.

Daha fazla...

Boğaziçi Üniversitesi Tarih Bölümü mezunu olup UC Berkeley’de Pazarlama yüksek lisansını sonrasında da Conley Üniversitesinde Davranış Bilimleri alanında doktorasını tamamlamıştır. 20 yılı aşkın kurumsal iş hayatı süresince farklı satış ve pazarlama rollerinden sonra; DHL Express’de 11 ülkenin Satış Direktörlüğü ve ardından Ticari İlişkilerden sorumlu GMY rollerini üstlenmiştir. İş hayatı boyunca kurumsal pek çok yerel ve uluslararası yarışmalarda birincilikle ve derecelerle Türkiye’de ve Dünyada satış, pazarlama, insan kaynakları alanlarında kurumu ve ülkeyi temsil etme fırsatı bulmuştur.

DHL Express Kuzey Afrika ve Orta Doğu’da 11 ülke Satış direktörlüğüden sonra CMO rolündeyken de bir kadın olarak yaşadığı başarı, zafer ve hazın yanında stres, yorgunluk, rekabet, baskı hallerinin getirdiği Mental ve Fiziksel rahatsızlıkların içinden çıkabilmek için önce kendi hayatında bizzat deneyimleyerek kullandığı sonrasında da eğitimlerini aldığı pek çok donanımlarla kendi özünü Anlama ve Amacını bulma yolculuklarına çıkmıştır.

Arayışları onu beni pek çok dünyaca ünlü isimle ve çalışmalarla buluşturmuş ve böylece sırasıyla Career Coach Academy Koçluk eğitimi, Mindfulness eğitmenliği, Louise Hay Hastalıkların Kök Sebepleri ile İyileşme uygulayıcılığı, Maya Fiennes Kundalini Yoga ve Meditasyon eğitmenliği ve Dişil Enerji Yükseltme uzmanlığı gibi süreçlerden geçmiş ve bugün mutlulukla tüm bu emek ve çalışmaların sonucu sentez uygulamalar yaratabilme imkanı bulmuştur. 2018 de kendi danışmanlık şirketini kurduktan sonra uzman ekibiyle birlikte başta Kurumsal İyi Yaşam (Well-being) Programları ve ayrıca Toplumsal Cinsiyet Dengesi ve Kadın Güçlendirme temalı kurumsal ve bireysel hizmetler vermeye başlayan (koçluk, eğitim, dönüşüm programları) Nil Keskin, binlerce çalışana ve kadınlara kalben dokunabilme ve hayatlarında dönüşümler yaratabilme fırsatları bulmuştur.

Çalışmalarını daha da bilimselleştirmek adına; Peşi sıra bir tarihçi olmanın getirdiği alt yapı ile kadın ve erkeklerin evrimleşmesinin modern hayata olan izdüşümünün ve özellikle kadınların Aterkil Yanılgılardan arınmalarının bugünkü topluma faydası için, dönüşümlerinin teze dönüştüğü Davranış Bilimleri alanındaki doktora çalışmasını tamamlamıştır. Kadının dönüşümünün Aileye, Topluma ve Gelecek nesillere olan faydasının inancıyla paylaştığı tüm Makaleler, Podcastler, Eğitimler samimi ve açık diliyle farklı hayatlara etki etmektedir.

Dr. Nil Keskin “Size Loto Vurdu” , “Kadınlığına Sahip Çık” ve "Yeni Dişil" kitaplarının yazarı, evli, ikiz çocuk annesi, ve tamamen içinizden biridir…

Kurucu ortağı olduğu ve içerik liderliğini yürüttüğü, yer yer seslendirmelerini yaptığı GODDESS: Kadınlara yönelik İyi Yaşam & Dönüşüm mobil uygulaması ile tüm dünyaya bütünsel tekniklerle YENİ DİŞİL hareketini başlatmayı hedeflemiştir.

GODDESS, Tanrıça kişilik profil analizine göre oluşturulan sabah ve akşam rutinleri, Nefes çalışmaları, Rehberli meditasyonlar, Günlük olumlamalar, Yoga ve danslar, Dişil yaşam ipuçları, ilişkiye dair öneriler ve daha bir çok mental ve fiziksel rahatsızlıkları giderici bütünsel SÜRDÜRÜLEBİLİR bir dönüşüm yolculuğu sunuyor.

Business Influencer

Sosyal Medya Projeleri

Sosyal medya platformlarında; markanızın pazarlama stratejisine, imajına ve iletişim hedeflerine uygun, alanında uzman influencer seçimi yaparak, başarılı sosyal medya projeleri gerçekleştirebilir ve dijital dünyanın kanaat önderlerinin gücünden faydalanarak etkili iletişim çalışmaları yürütebilirsiniz.

Konuşmacımız pazarlama iletişim stratejinize uygun projelerde yer alarak sosyal medya platformları aracılığıyla hedef kitlenize erişebilir, aynı zamanda markanızın geliştirdiği mevcut kampanyanın tanıtımına/duyurusuna destek olabilir. Konuşmacımız ile birlikte gerçekleştireceğiniz sosyal medya projelerinde daha fazla kişiye ulaşarak etkili bir sosyal medya projesi yürütülmesini mümkün kılabilirsiniz.

Stüdyo Projeleri

Alanında uzman ve fikir lideri olarak kabul edilen influencer konuşmacımız ile, profesyonel ekipmanlar aracılığıyla stüdyo ortamında gerçekleştirilen projeler kurgulayarak, hedef kitle nezdinde markanızın bilinirliğinin ve güvenilirliğinin artmasını sağlayabilirsiniz.

Konuşmacımız, benzersiz içerik ve etkileyici konuşmalarıyla markanıza ve ilgili hedef kitlenize video konferans ve/veya canlı yayın teknolojisini kullanarak; bir stüdyo ortamında, tema ve içeriği önceden tasarlanmış projelerde yer alabilir, uzmanlık alanlarıyla ilgili bilgi ve deneyimlerini izleyenleri ve dinleyenleri ile paylaşabilir.

YouTube Projeleri

Sosyal medya platformlarının en güçlüleri arasında yer alan YouTube; dijital dünyada en çok tercih edilen, en ses getiren ve hedef kitle etkileşimini güçlendirmeye yönelik iletişim çalışmalarının en sık yürütüldüğü platformlardan biri olarak varlığını sürdürmektedir.

Hayata geçirilecek YouTube projelerinde dijital mecralardaki etkileşimi güçlü olan konuşmacımız ile uzmanlık ve çalışma alanları çerçevesinde markanıza özel özgün içerikler oluşturabilir, YouTube’a özel içeriğe sahip video serileri kurgulayabilir ve uzman görüşünü hedef kitle ile paylaşmak için ihtiyaca uygun içerikle tasarlanmış ve teması önceden belirlenmiş video serileri yaratabilirsiniz.

Podcast Projeleri

Markanızın ve hedef kitlenizin ilgi duyduğu konularda herhangi bir ekrana bağlı kalmadan uzman görüşüne erişmesini, ilham almasını ve keyifli vakit geçirmesini sağlayan podcast serileri ile birbirinden farklı platformlarda sesli yayınlar oluşturabilirsiniz.

Çok sayıdaki dijital kullanıcının ilgisini çeken ve giderek daha da popülerleşen bu mecrada yer alarak, alanında uzman konuşmacımız ile iletişim stratejinizi en iyi şekilde eşleştirerek doğru hedef kitleye ulaşabilirsiniz.

Kitap & Makale Projeleri

Kurum ya da markanızla ilgili konularda, yöneticilere, beyaz yaka çalışanlara ya da tüketici kitlenize (yetişkin/çocuk) yönelik yazılı içerikler (blog yazısı, makale, kitap vb.) oluşturmak için konuşmacımızın araştırmacı kişiliğinden, uzmanlığından, bilgisinden, özgün ve güçlü kaleminden yararlanabilirsiniz.

Konuşmacımız ile çok farklı ve özel içeriğe sahip kitap & makale projeleri oluşturabilir ve ihtiyaca uygun içerikle tasarlanmış, konusu ve teması önceden belirlenmiş özel kitap ve makaleleri hedef kitleniz ile paylaşabilirsiniz.

DR. NİL KESKİN kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.