INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

ECE VAHAPOĞLU

Ece Vahapoğlu Gazeteci, Sunucu, MC, Wellness Eğitmeni, Yazar

Keynote & Konuşma

ECE VAHAPOĞLU 2024 Konuşma Başlıkları ECE VAHAPOĞLU 2024 Konuşma Başlıkları

  • Mutluluk İçimizde mi? (Tek Kişilik Gösteri)
  • Sağlıklı Yaşam, Spor ve Beslenme
  • Enerji Yükselten Yoga veya Pilates
  • Ofis Yogası (Masabaşı Çalışanlara ve Bilgisayar Kullananlara)
  • Rahat Bir Uyku için Yoga
  • Anne Bebek Yogası
  • Çocuk Yogası (Anne Çocuk Yogası)
  • Hamile Yogası

ECE VAHAPOĞLU TİYATRO SAHNESİNDE!

20 yıllık deneyimini tiyatro sahnesine aktaran sunucu, yazar, wellness ve yoga eğitmeni Ece Vahapoğlu MUTLULUK İÇİMİZDE Mİ? adlı tek kişilik gösterisi ile tiyatro sahnesinde seyirci ile buluşmaya başladı.

Sosyal medyada ürettiği içerikler ile milyonlarca kişiye ulaşan Ece Vahapoğlu, bu kez tiyatro aracılığı ile insanların hayatlarına dokunacak.

MUTLULUK İÇİMİZDE Mİ?
 
Çeşitli çabalar ile hepimizin ulaşmak istediği ‘mutluluk’ nerede, yoksa içimizde mi? Eğer öyleyse biz bu mutluluğu nasıl bulup dışarı çıkarabiliriz?
 
Ece Vahapoğlu sağlıklı bir vücut ve mutlu bir ruh haline nasıl erişilebileceğini anlatıyor.
 
Seyirciyle interaktif anların da bulunduğu; sağlıklı yaşam, güne başlama ritüelleri, spor, nefes, beslenme, çiğnemek, uyku, odaklanmak, şükretmek gibi konuların etkili bir şekilde işlendiği, müzikli danslı yani eğlendirirken bilgilendiren çok verimli bir gösteri ortaya çıkıyor.
 
Hem kafayı hem de vücudu sağlamlaştıracak olan gösteri bilimsel yaklaşım ve mizah sosu ile sahnede!

Ece Vahapoğlu Kimdir?

8 Mart 1978’de İstanbul’da doğan Ece Vahapoğlu, İşletme okuduğu The American University of Rome’u 2000 yılında birincilikle bitirdi. Fransa IEHEI’de AB ve Uluslararası İlişkiler yüksek lisansı yaptı. 2001 yılında JC Derneği tarafından “Türkiye’nin En Başarılı Genci” seçildi. ABD Dışişleri Bakanlığı’nın ‘Uluslararası Yükselen Yıldızlar Liderlik Programı’na katıldı.

Çok satanlar listelerinde yer alan dokuz kişisel gelişim kitabı ve bir romanı var. İlk kitabı 23 yaşındayken yayınlandı. ÖTEKİ adlı romanı altı dile çevrildi.
Çeşitli TV kanallarında (NTV, CNBC-e, SkyTürk, CİNE5, ATV) programlar hazırlayıp sundu. Sabah, Akşam ve Takvim gazetelerinde köşe yazarlığı ve röportajlar yaptı. Sosyal medyada ve bloğunda sağlıklı yaşamla ilgili bilgiler paylaşıyor.

Spor, eğitim, sağlık ve kültür alanında sosyal sorumluluk projelerinde yer alıyor. İstanbul Aydın Üniversitesi’nde “Radyo ve TV Sunuculuğu” dersi verdi. Gençlik ve Spor Bakanlığı’na bağlı Herkes İçin Spor Federasyonu’ndan sertifikalı Wellness ve Yoga Eğitmenliği’nin yanı sıra Hamile ve Çocuk Yogası Eğitmenliği uzmanlık alanları arasında yer alıyor.

Sağlıklı Yaşam, Spor ve Beslenme, Wellness, Yoga ve Nefes, Hamile Yogası, Ofis Yogası workshop ve seminerleri veriyor.

Fitness, pilates, yoga ve koşu ile ilgili spor etkinlikleri yapıyor. Spor, eğitim ve sağlık alanında sosyal sorumluluk projelerinde yer alıyor.

Ulusal ve uluslararası pek çok etkinlikte moderatör sunuculuk yapıyor. Türkçe, İngilizce, Fransızca ve İtalyanca sunuculuk yapıyor.

Ece Vahapoğlu Gençlik ve Spor Bakanlığı desteğiyle Dünyanın En Zor ve En Yüksek Maratonu olan Everest Maratonu'na katılan ilk Türk olarak yarışı Kadınlar'da 4. bitirerek ülkesine madalya kazandırdı.

Masters of Ceremony

Ece Vahapoğlu, uzmanlık alanlarından ve profesyonel deneyiminden hareketle online ve fiziksel olarak gerçekleşen tüm programlarda etkin bir moderasyon sağlamakta ve program süresi boyunca dinleyicilerin ilgisini canlı tutarak etkinliğe değer katacak bir akış sunumu gerçekleştirmektedir.

ECE VAHAPOĞLU kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.