INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

EMRE BUGA

Emre Buga Tv Programcısı, Eğitmen, Moderatör

Keynote & Konuşma

EMRE BUGA 2024 Konuşma Başlıkları EMRE BUGA 2024 Konuşma Başlıkları

  • Etkili Moderatörlük
  • Etkili Panelistlik
  • Topluluk Önünde Konuşma
  • Heyecan Kontrolü
  • Bilgiyi Hafızaya Almanın Eğlenceli Yolları
  • Hikayeleme Teknikleri
  • Sürdürülebilir, Eğlenceli, Ekonomik ve Şık Tatlar: Bekar Mutfağı

Emre Buga Kimdir?  

İstanbul’da dünyaya geldi. Lise eğitimini yatılı olarak aldığı Kabataş Erkek Lisesi’nden üstün derece ile mezun oldu. Yıldız Teknik Üniversitesi, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği bölümünü bitirdikten sonra, okulu ona zorunlu staj olarak bir televizyon kanalını adres gösterdi. Show Tv. Medya ile tanışmasının ardından hayatından telekomünikasyonun tele’sini atarak kendini iletişime ve televizyon gazeteciliğine adadı. Türkiye’nin Avrupa Birliği yolculuğunda ümit veren o yıllarda, Galatasaray Üniversitesi’nde Fransızca Avrupa Birliği Yüksek Lisans eğitimi aldı.

Show Tv, Kanal D gibi Türkiye’nin önde gelen kanallarında 25 yılı aşkın bir süredir, çoğunlukla ana haber bültenlerini sundu, canlı yayınlarda yerli yabancı yüzlerce isimle röportaj yaptı. Kendi hazırlayıp sunduğu programlarla da bu sayı katlanarak arttı.

Ekran yolculuğunda nasıl pişti ise, tüm bilgi birikimini güncelleyerek yeni nesile aktardı ve kendisine en büyük keyfi veren genç rakiplerinin medya macerasına katkıda bulundu.

15 yıl önce, Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen markalarının sözcüleri ile, Etkili Konuşma, Zaman Yönetimi, Dinlemenin Önemi, Beden Dili, Heyecan Kontrolü, Topluluk Önünde Hitabet çalışmalarını bire bir vermeye başladı. Ve kurumlarını başarı ile temsil edebilmelerini sağlayan etkin birer moderatör, panelist olabilmeleri için daha detaylı bir süreç olan anlık koçluk danışmanlığına başladı.

Kendisine her röportajda sorulan sıkıcı ve aynı sorulara baktı ki engel olamıyor; cevapları daha eğlenceli hale getirmek için derin bir soy ağacı araştırmasına girişti. Ancak yıllar önce anne tarafından akrabaları ile hep birlikte çıktıkları yaz tatilinde, kendisinden başka kimsenin yüzme bilmediğini görünce büyük bir şaşkınlığa uğradı. Çünkü soy adları Dalgıç’tı. Bu şaşkınlık, ona Hikayeleme Teknikleri eğitmenliğinin de yolunu açtı. 

Ve Eylül 2011. Babasını kaybettiği yıl. Lezzette bir usta olan annesi Vildan Hanım, tek-çift kişilik porsiyonun ne olduğunu bilmiyordu. Aylarca ağzına neredeyse hiç yemek değmedi. Vildan Hanım’ın günden güne erimesine gönlü razı olmayan oğlu, yemek yapmayı öğrendi ve Bekar Mutfağı da böyle doğmuş oldu. Sadece bekarların değil, zamanla yarışan, çalışan ailelerin de keyifle, az vakitle, daha kısıtlı porsiyonla, lezzetli ve sağlıklı yemekler yapabileceğini hatırlattı.

Önemli organizasyonlarda İngilizce, Türkçe, Fransızca sunuculuk, moderatörlük görevlerini sürdüren Emre Buga, hem bu alandaki eğitimlerine hem de Haber Global’deki yayınlarına devam etmektedir.

Ve heyecanını diri tutan her şeye…

Masters of Ceremony

Emre Buga, uzmanlık alanlarından ve profesyonel deneyiminden hareketle online ve fiziksel olarak gerçekleşen tüm programlarda etkin bir moderasyon sağlamakta ve program süresi boyunca dinleyicilerin ilgisini canlı tutarak etkinliğe değer katacak bir akış sunumu gerçekleştirmektedir.

EMRE BUGA kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.