INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

ERTUĞRUL BELEN

Ertuğrul Belen Business Networking Akademi Kurucusu & CEO ve Lider Networking Programı Tasarımcısı

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

ERTUĞRUL BELEN  2024 Konuşma Başlıkları ERTUĞRUL BELEN 2024 Konuşma Başlıkları

  • Networking, Değer Ağı ve Sürdürülebilir İlişkiler
  • LinkedIn ile İş Geliştirme
  • Asansör Konuşması: Kısa ve Anlamlı Konuşmalar
  • Speed Networking: Hızlı Güncelleme ve Tanışma Seansları

Ertuğrul Belen Kimdir?

Ertuğrul Belen, kişisel ve kurumsal hedeflerin güven odaklı ve sistematik iş birliktelikleriyle tasarlanması vizyonuyla 2008 yılında Business Networking Akademi'yi kurmuştur. Ertuğrul Belen, birçok BIST 100 kurum lideriyle CEO ve Lider Networking Koçluk Programını gerçekleştirmiştir. 80 binin üzerinde profesyonel ve girişimciye Türkiye'de bir 'ilk' olan tescilli Networking eğitimleri vermiş ve BNA Speed Networking™ hızlı tanışma seanslarını tasarlamıştır.

Deneyim ve araştırmalarını düzenli yayınlayan Ertuğrul Belen, Çok Satanlara girmeyi başaran “Networking, Tanışma, Tanıştırma ve Tanınma Sanatı”, “İş Dünyasında LinkedIn ile Networking" kitaplarının yazarı, "Girişimciliğin Altın Kuralları" ve T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı "KOSGEB Girişimcilik El Kitabı"nın ortak yazarıdır.

Galatasaray Lisesi ve Wisconsin Üniversitesi mezunu olan Ertuğrul Belen, Erickson Coaching International’da Profesyonel Koçluk ve NLP Master çalışmalarını tamamlamıştır.

ERTUĞRUL BELEN kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.