INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

FİKRET ASLANYÜREK

Fikret Aslanyürek Eğitim ve Yönetim Danışmanı, Konuşmacı

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

FİKRET ASLANYÜREK 2024 Konuşma Başlıkları FİKRET ASLANYÜREK 2024 Konuşma Başlıkları

  • Hippokampusun Kadar Konuş!
  • Gökten Üç Elma Düştü
  • Nasıl Bilirdiniz? Mimar Sinan
  • Okuyorum Öyleyse Varım
  • Şiirin Nörobilimi, Nörobilimin Şiiri
  • Kalbe Giden Yol Beyinden Geçer
  • Satışın Nörosu Makbul
  • Söz Uçar Zihin Haritası Kalır
  • Bağ Kurmadan Ağ Kurulmaz
  • Beynime Sahip Olabilirsin Ama Ruhuma Asla

Fikret Aslanyürek Kimdir?

1980 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Lisans eğitimini Uludağ Üniversitesi Ekonometri Bölümünde, yüksek lisansını Üsküdar Üniversitesi Nöropazarlama Bölümünde tamamladı. Profesyonel çalışma hayatına 2005 yılında Akbank’ta Fraud Bölümünde başladı. 2007 yılında Vestel Ticaret A.Ş.’ ye geçerek Kredi Risk, Bayi Satış Kanalı ve Eğitim Bölümlerinde olmak üzere 13 yıl görev yaptı. Bu süre boyunca büyük ölçüde sahada yer alarak Türkiye’nin 70 ilini ve onlarca ilçesini ziyaret etme fırsatı buldu. Saha deneyimi, öğrenme ve paylaşmaya olan sevdasıyla 2015 yılında Vestel’de hayata geçirdikleri Vestel Perakende Akademisinde eğitmenliğe adım attı. Akademi çatısı altında Vestel başta olmak üzere Zorlu Grubu’nun farklı sektörlerinde faaliyet gösteren şirket çalışanlarına eğitimler verdi. 2020 yılında “Şimdi yeni şeyler söylemek lazım” diyerek hayallerine yelken açmak için kurumsal hayattan ayrılıp şirketlere, eğitim kurumlarına, yönetici ve öğrencilere eğitimler vermeye ve danışmanlık yapmaya başladı.

Saha deneyimi ve perakendecilik sektöründeki tecrübelerinin yanında beyin ve öğrenme süreçlerine olan ilgisiyle Dünyada Mastermind olarak adlandırılan Zihin Haritaları, Hafıza Teknikleri ve Hızlı Okuma konularında Tony Buzan Sertifikalı eğitimler aldı. Adler ICF Onaylı Profesyonel Koçluk Programını tamamladı.

Şirketlere, eğitim kurumlarına, eğitimcilere ve öğrencilere yönelik; Zihin Haritaları, Hafıza Teknikleri, Anlayarak Hızlı Okuma, Nöropazarlama, Davranışsal Karar Süreçleri, İknanın Psikolojisi, İletişim Becerileri, Öğrenen Organizasyon, Satışçı Hafızası, Lider Beyni, Koçluk Temelli Liderlik, Sunum Sanatı, Kurum Kültürü konuları başta olmak üzere eğitimler vermektedir. Eğitimlerinde nörobilim ve sanatsal bakış açısıyla zenginleştirdiği multidisipliner bir yaklaşımı benimsemiştir. Yöneticilere ve öğrencilere Beyin Koçluğu yapmaktadır.

Aslanyürek'in deneme ve blog yazıları bulunmakta, edebiyat, tarih, kaligrafi ve okçulukla ilgilenmektedir.

Referanslar

Vestel, Zorlu Holding, Zorlu Tekstil, Zorlu Enerji, Jules Verne, Zorlu PSM, Denizbank, Aksigorta, Şekerbank, Arçelik, BSH, Skoda, Kazancı Holding, Çimko, Bayer Tarım Ürünleri, sahibinden.com, Faydasıçok Holding, Sardunya, Poelsan (Samsun), Petek Plastik (Konya), Uspar Tekstil (Denizli), Özboyacı Altın (Konya), TÜGİADEGE, BUSİAD,  ATSO, ESO, GAİB, YÖRSİAD ve birçok üniversitenin kariyer merkeziyle öğrenci kulüpleri bulunmaktadır.

FİKRET ASLANYÜREK kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.