INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

JOEL COMM

Joel Comm Web3 & Blockchain Açılış Konuşmacısı, Danışman ve İçerik Oluşturucu

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote Speaker

JOEL COMM 2024 Konuşma Başlıkları JOEL COMM 2024 Konuşma Başlıkları

  • Yapay Zeka İş Dünyasını Nasıl Değiştiriyor?
  • Blockchain, Kripto Para ve Paranın Geleceği
  • Bir Web3 Dünyası - NFT'ler, Metaverse ve Oyna ve Kazan Oyunları
  • Eğlence Formülü: Merak, Risk Alma ve Rastlantı Çalışma Şeklinizde Nasıl Devrim Yaratabilir?

Joel Comm Kimdir?

Joel Comm, 1995 yılından bu yana başarılı teknoloji işletmeleri kuran bir İnternet öncüsüdür. New York Times'ın en çok satan 15 kitabının yazarı olan Joel, talep gören bir konuşmacı ve stratejisttir. İki popüler kripto para ve blok zinciri podcast'inin ortak sunucusu olan Joel'in programları 180'den fazla ülkede 10 milyondan fazla kez indirilmiştir. Kişisel olarak 1,5 milyondan fazla NFT orijinal fikri mülkiyeti basmıştır ve NFT'ler, Kazanmak için oyna, metaverse ve sosyal tokenler konusunda uzmanlaşmış web3 şirketlerine danışmanlık yapmaktan hoşlanmaktadır. Microsoft, IBM, Twitter, Alibaba ve diğerleri gibi büyük markalarla çalışmıştır.

Konuşma başlıkları ayrıntısı:

Yapay Zeka İş Dünyasını Nasıl Değiştiriyor Makine öğrenimi ve yapay zekanın yükselişi son zamanlarda büyük adımlar attı. Bu heyecan verici açılış konuşmasında, ışık hızında yapay zeka tarafından üretilen içerik ve sanat eserleri oluşturmak için herkesin kullanabileceği araçları, yakında oyunu bir kez daha değiştirecek olan diğer gelişmekte olan teknolojileri ve işletmelerin, markaların ve bireylerin avantaj elde etmek için bu araçların gücünden nasıl yararlanabileceklerini keşfedeceksiniz.

Blockchain, Kripto Para ve Paranın Geleceği Dünyadaki pek çok kişi kripto para birimlerinin fiyatına odaklanmış olsa da, gerçek şu ki blockchain teknolojisi hükümetlerde, şirketlerde, küçük işletmelerde, kuruluşlarda ve perakende yatırımcılarda geniş çaplı bir benimseme kazanmanın eşiğinde. Daha verimli, etkili ve şeffaf bir kamu defteri için uygulamalar yeni yeni ortaya çıkmaya başlıyor. Bu konuşmada Joel, blok zincirinin yakında ödemeleri, sözleşmeleri, malları ve hizmetleri herkese fayda sağlayacak şekilde güvence altına alacak her yerde bulunan bir teknoloji haline geleceğini göstermektedir.

Web3 Dünyası - NFT'ler, Metaverse ve Oyna ve Kazan Oyunları NFT'ler ve Metaverse gibi moda sözcükler, yeni nesil world wide web'in gücünü henüz kavrayamamış birçok kişi için "moda" ile eş anlamlı hale geldi. Ancak internet hızla değişiyor ve dijital sahiplik geleceğinin önemli bir parçası olacak. Bu açılış konuşmasında, Web3'e geçişin neden sadece önemli değil, aynı zamanda kaçınılmaz olduğunu keşfedeceksiniz. Ayrıca NFT'lerin nasıl maymun görüntülerinden daha fazlası olduğunu, Metaverse'in bir bilim kurgu filminden bir sahneden daha fazlası olduğunu ve oyna ve kazan oyunlarının neden milyarlarca dolarlık bir endüstrinin bir sonraki aşaması olduğunu öğreneceksiniz.

Eğlence Formülü: Merak, Risk Alma ve Serendipity Çalışma Şeklinizde Nasıl Devrim Yaratabilir İşin talepleri ve teknolojinin hızlı ilerleyen temposu, hem çalışanları hem de girişimcileri ağır bir şekilde yıpratıyor. Çoğumuzun benimsediği "koşuşturma ve eziyet" yaşam tarzı sürdürülemez ve fiziksel rahatsızlıklara, duygusal tükenmişliğe ve ruhumuzda karanlığa yol açar. Bu açılış konuşmasında Joel Comm daha iyi bir yol gösteriyor. Başarıya giden en iyi yolun -işte ve hayatta- tutkularımıza, merakımıza ve bize büyük keyif veren şeylere odaklanmak olduğunu keşfedeceksiniz. Bunu yapmak sadece daha çarpıcı sonuçlara değil, aynı zamanda daha tatmin edici bir hayata da yol açar.

JOEL COMM kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.