HAKKIMIZDA INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

JOEY EVANS

JOEY EVANS Çok Satan Yazar | Küresel Konuşmacı | Maceracı

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

JOEY EVANS 2024 Konuşma Başlıkları JOEY EVANS 2024 Konuşma Başlıkları

  • Takım Çalışması
  • Azim
  • Zor Zamanlara Dayanmak
  • Hedef Odaklı Olmak
  • Aksiliklerin Üstesinden Gelmek
  • Olumlu Kendi Kendine Konuşma
  • Beklenmedik Durumlar İçin Strateji Planlama

Konuşmacı Profili

Joey Evans her zaman hevesli bir sporcu olmuştur ve maceraya hazırdır. Birçok maraton ve ultra maraton koşmuş, Namibya'daki Fish River Kanyonu'nda yürüyüş yapmış, Lesotho'daki Roof of Africa Enduro'yu bitirmiş, Botswana Desert 1000'de yarışmış ve Sahra Çölü'nde 6000 km'lik Africa Eco Race'i tamamlamıştır. Güney Afrika'nın yanı sıra 20 ülkede daha arazi motosikletine binmiş ve yarışmıştır.

Joey, ruh eşi Meredith ile 20 yılı aşkın bir süredir evli ve başlı başına bir macera olan dört genç kızın gururlu ebeveynleri!

Joey'nin küçük yaşlardan itibaren diğerlerinin üzerinde duran bir hayali vardı. Dakar Rallisi'nde motosikletiyle yarışmak. Dünyanın en zorlu, en uzun ve en tehlikeli off-road yarışı olarak bilinen ve 42 yıllık tarihi boyunca 70'ten fazla insanın hayatına mal olan bir yarış. Ancak 2007 yılında Güney Afrika'da yerel bir yarış sırasında başka bir motorcunun çarpması ve diğer ciddi yaralanmaların yanı sıra sırtının kırılması, omuriliğinin ezilmesi ve göğsünün hemen altından tamamen felç olmasıyla hayatının geri kalanıyla birlikte hayalleri de tamamen paramparça oldu. Tahminlere göre bir daha asla yürüyemeyecek ya da bacaklarını hissedemeyecekti.

Birdenbire hem fiziksel hem de zihinsel olarak her gün bir arada kalma mücadelesiyle karşı karşıya kalan Joey, sadece hayatını dolu dolu yaşamaya devam etmekle kalmayıp Dakar Rallisi'nde yarışma hayalinin peşinden gitmeye karar verdi. Bu yarışın bitiş çizgisi onun sakatlığını yenmesinin sembolü haline geldi.

Yol boyunca sayısız zorluk, başarı ve öğrenilen derslerle geçen 10 yıl, Joey'nin 2 Ocak 2017'de Asunción, Paraguay'daki Dakar Rallisi'nin startında bir yarışmacı olarak durmasına kadar sürecekti.

Dakar Rallisi'nde yarışmaya hak kazanmak başlı başına inanılmaz bir başarıydı ancak Güney Amerika'daki 9000 km boyunca yaşadığı hayal bile edilemeyecek olaylar onu hayal edebileceğinin çok ötesinde sınadı. Son ikinci günde motosikletinin iki tonluk bir ralli arabası tarafından ezilmesi gibi beklenmedik ve feci bir olay, telafisi mümkün olmayan destansı bir final bölümüne zemin hazırladı.

Joey, aşılmaz zorluklar karşısında kararlılık mesajı veriyor. İçten duyguları, mizahı ve sürükleyici macerayı dokuyan usta bir hikaye anlatıcısı olan Joey'nin sunumu, sizi kendi zorluklarınıza karşı yeni bir bakış açısı ve kendi hedeflerinizin ve hayallerinizin peşinden gitmeniz için yenilenmiş bir dürtü ile baş başa bırakacak.

JOEY EVANS kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.