INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

JONATHAN MACDONALD

Jonathan MacDonald İş Stratejisti, Yatırımcı, Sunday Times Çok Satan Yazarı

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

JONATHAN MACDONALD 2024 Konuşma Başlıkları JONATHAN MACDONALD 2024 Konuşma Başlıkları

  • Teknolojinin Tüketicileşmesi
  • Fiziksel Varlıkların Sanallaştırılması
  • Çeviklik ve Yenilikçilik
  • Değişen Tüketici Alışkanlıkları
  • İşbirliği ve Birlikte Yaratma
  • Yapay Zeka ve Nanoteknoloji
  • Bir Para Birimi Olarak Mahremiyet

Konuşmacı Profili

Jonathan MacDonald bir mucit, yatırımcı ve Sunday Times'ın en çok satan yazarıdır. Temel amacı insanların düşünme biçimlerini genişletmektir.

Kariyeri çok çeşitlidir ve Google, Apple, P&G, Unilever, Nestlé, Microsoft ve IKEA gibi şirketlerin düşüncelerine meydan okumaları ve özellikle yıkıcı inovasyon, gelecek trendleri ve olağanüstü iş ve kişisel başarıyı beslemek için değişimin nasıl kullanılacağı konularında yeni perspektifler ve düşünce yolları sağlamaları için güvendikleri birkaç kişiden biri olmayı da içermektedir.

Neredeyse otuz yıldır şirketler kuran ve onlara danışmanlık yapan Jonathan'ın başarıları arasında Ministry of Sound'un dijital stratejisi, bir Sky TV kanalının lansmanı ve İngiliz Müzik Endüstrileri Birliği'nin gelmiş geçmiş en genç Başkanı olması yer alıyor. Dünyanın en yüksek puan alan konuşmacılarından biri olmaya devam eden Jonathan, Forbes'a katkıda bulunmakta ve son olarak Sunday Times Bestseller olan "Powered By Change" olmak üzere birçok kitabın yazarıdır.

JONATHAN MACDONALD kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.