Perakende

Perakende

Perakende sektöründe nasıl başarılı olunur? diye sorduğumuzda ilk akla gelen formül; ürün kalitesi, marka güvenilirliği, çeşitlilik, fiyat ve satış noktalarında sunulan hizmetin hedef kitlenin beklentilerini karşılaması olurdu.

Perakende sektöründe nasıl başarılı olunur? diye sorduğumuzda ilk akla gelen formül; ürün kalitesi, marka güvenilirliği, çeşitlilik, fiyat ve satış noktalarında sunulan hizmetin hedef kitlenin beklentilerini karşılaması olurdu. Oysa bütün sektörler gibi perakende sektörü de dönüşüyor ve perakendenin geleceği, yeni nesil mağazacılık, franchising sistemlerindeki gelişmeler ve mağaza operasyon yönetimi konularını yeniden ele almak gerekiyor.

Satış ve bayi toplantılarınızda, çalışanlarınıza ve iş ortaklarınıza perakende sektörünün geleceğine dair bilgi vermek ve vizyonlarını genişletmek istiyorsanız; stratejistler, danışmanlar, müşteri ve dönüşüm uzmanları, trend takipçileri ve girişimcilerden oluşan Speaker Agency Perakende konuşmacılarının sayfalarını inceleyerek etkileyici ve bilgilendirici bir etkinlik programı hazırlayabilirsiniz.

Filtrele

Konular