INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

KÜRŞAT BAŞAR

Kürşat Başar Gazeteci, Yazar, Program Yapımcısı, Sunucu ve Sanatçı

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

KÜRŞAT BAŞAR  2024 Konuşma Başlıkları KÜRŞAT BAŞAR 2024 Konuşma Başlıkları

  • Kariyer
  • Medya
  • Kadınlar ve Erkekler
  • Edebiyat ve Müzik... Bir Yaratım Süreci

Kürşat Başar Kimdir?

Kürşat Başar; 1963 yılında İstanbul’da doğdu. İstanbul Üniversitesi Felsefe Bölümü’nden mezun olan sanatçı, aynı fakültede yüksek lisansını tamamladı. Gazetecilik hayatına Hürriyet gazetesinde çalışarak başladı.

Hürriyet Gösteri, Güneş, Aktüel, Tempo, Yeni Yüzyıl, Star, Akşam, Cumhuriyet gibi yayınlarda köşe yazarlığı, editörlük ve yöneticilik yaptı.

TRT FM, Power FM ve PowerXL’de radyo programcılığı yaptı.TRT’de TV kanallarına adımını atan Kürşat Başar, Kanal 6’da “Tempo”, Star TV’de “Her Şey Yolunda”, Cine 5’te “Başka Yerde Yok”, Kanaltürk’te “Kürşat Başar’la…”, ve CNN Türk’te “Kürşat Başar’la Yaz Sohbetleri” adlı programların sunuculuk ve yapımcılıklarını üstlendi.

“Kış İkindisinin Evinde”, “Konuştuğumuz Gibi Uzaklara”, “Sen Olsaydın Yapmazdın Biliyorum”, “Aşkı Bulmanın ve Korumanın Yolları”, “İğreti Yaşamlar”, “Başucumda Müzik”, “Doğan Hızlan: Bir Roman Kahramanı”, “Çok Güldük Ağlamayalım” adlı kitapları yayımlanan Kürşat Başar, Türkiye’nin en çok takip edilen yazarlarından biridir.

Tenor ve soprano saksafon çalan sanatçı, Mayıs’ta Esen Entertainment etiketiyle çıkan ilk albümü “Keşke Burada Olsaydın”da Türkiye’nin en önemli sesleriyle bir araya gelerek unutulmaz şarkıların caz yorumuyla, müzikal serüvenine farklı bir çerçeve kazandırdı.

KÜRŞAT BAŞAR kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.