INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

MARK HYMAN

Mark Hyman #1 New York Times Çok Satan Yazar, Podcast Sunucusu, Doctor's Farmacy, Kıdemli Danışman, Cleveland Clinic Fonksiyonel Tıp Merkezi

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote Speaker

MARK HYMAN 2024 Konuşma Başlıkları MARK HYMAN 2024 Konuşma Başlıkları

  • Hastalığı Tedavi Etmeyin, Sağlık Yaratın:
  • Fonksiyonel Tıp:
  • Ultra Zihin Çözümü, Sağlıklı Beden, Mutlu Zihin:
  • Sonsuza Kadar Genç: Uzun Ömürlülüğün Gelişen Bilimi

Mark Hyman Kimdir?

Mark Hyman, MD, hayatını başkalarının optimal sağlığı keşfetmelerine yardımcı olmaya ve Fonksiyonel Tıbbın gücü aracılığıyla kronik hastalıkların temel nedenlerini ele almaya adamıştır. Dr. Hyman, Fonksiyonel Tıp ve beslenme alanlarında uluslararası düzeyde tanınan bir lider, konuşmacı, eğitimci ve savunucudur.

UltraWellness Center'ın kurucusu ve yöneticisi, Cleveland Clinic Center for Functional Medicine'ın Kıdemli Danışmanı, on dört kez New York Times'ın en çok satan yazarı ve The Institute for Functional Medicine'ın Klinik İşlerden Sorumlu Yönetim Kurulu Başkanıdır.

Mark, önde gelen sağlık podcast'lerinden biri olan The Doctor's Farmacy'nin sunucusudur. Dr. Hyman, CBS This Morning, Today, Good Morning America, The View ve CNN dahil olmak üzere çeşitli televizyon programlarına ve ağlarına düzenli olarak tıbbi katkıda bulunmaktadır. Ayrıca The Dr. Oz Show'da danışman ve konuk sunucu olarak görev yapmaktadır.

Dr. Hyman, halk sağlığının iyileştirilmesi için politikaları değiştirmeye yönelik çalışmaları sayesinde, Senato Sağlık Reformu Çalışma Grubu önünde Fonksiyonel Tıp konusunda ifade vermiştir. Diyabetin önlenmesi konusunda Genel Cerrah'a danışmanlık yapmış ve 2009 Beyaz Saray Önleme ve Sağlık Forumu'na katılmıştır. Iowa Senatörü Tom Harkin, Dr. Hyman'ı Başkan'ın Önleme, Sağlığı Geliştirme ve Bütünleştirici ve Halk Sağlığı Danışma Grubu'na aday göstermiştir.

Dr. Hyman ayrıca Clinton Vakfı'nın Health Matters, Achieving Wellness in Every Generation konferansında ve Clinton Global Initiative'de, ayrıca Dünya Ekonomik Forumu'nda küresel sağlık konularında, TEDMED ve TEDx'te sunumlar yapmıştır. Linus Pauling Ödülü ve Nantucket Projesi Ödülü sahibidir. Dr. Hyman, Rick Warren, Dr. Mehmet Öz ve Dr. Daniel Amen ile birlikte oluşturduğu ve Saddleback Kilisesi'nin toplu olarak 250.000 kilo vermesine yardımcı olan inanç temelli bir girişim olan Daniel Planı üzerindeki çalışmaları nedeniyle Yılın Hristiyan Kitabı Ödülü'nü almıştır. Books for Better Life Hall of Fame'e dahil edilmiştir. Dr. Dean Ornish ve Dr. Michael Roizen ile birlikte Dr. Hyman, kronik hastalıkların yaşam tarzı tedavisinde geri ödemeyi teşvik eden 2009 tarihli Sağlığınızı Geri Alın Yasası'nı hazırlamış ve ABD Senatosu'na sunulmasına yardımcı olmuştur. Tim Ryan ile birlikte 2015 yılında tıp eğitiminde beslenmeye fon sağlamak için ENRICH Yasası'nın Kongre'ye sunulmasına yardımcı olmuştur. Dr. Hyman, yapımcılığını Laurie David ve Katie Couric'in üstlendiği ve çocukluk obezitesini ele alan 2014 yapımı Fed Up filminde önemli bir rol oynamaktadır.

MARK HYMAN kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.