HAKKIMIZDA INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

NIALL BRESLIN

NIALL BRESLIN Ruh Sağlığı Savunucusu ve Ödüllü Podcast'lerin Sunucusu "Wake Up/Wind Down" ve "Where is my Mind"

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

NIALL BRESLIN  2024 Konuşma Başlıkları NIALL BRESLIN 2024 Konuşma Başlıkları

  • Modern Dünyanın Kaosunda Huzur Nasıl Bulunur?
  • Müzik ve Farkındalık
  • Farkındalığın Nörobilimi
  • Üst Düzey Liderlik Ekibi için Nasıl İnsan Lideri Olunur konulu Açılış Oturumu

Konuşmacı Profili

İrlanda'nın en önde gelen ruh sağlığı savunucularından ve aranan düşünce liderlerinden biri olan Niall Breslin, ruh sağlığı ve duygusal sağlıkla ilgili kamu algısı ve anlatısında bir dönüşüme öncülük etmeye yardımcı olmuştur.

Turneye çıkan bir müzisyen, eski profesyonel rugby, Gaelic futbol oyuncusu ve bir akademisyen olarak neredeyse hayal edilemeyecek kadar geniş bir deneyimden yararlanan Niall, ilham verici bir samimiyet, uzman bilgisi ve iyi niyetli bir özgünlükle iletişim kurma konusundaki benzersiz yeteneği ile tanınmaktadır.

Bu nedenle, Niall'ın bir podcaster olarak inanılmaz bir başarı yakalaması ve ruh sağlığı ve esenlik alanında iki ayrı podcast ile listelerde üst sıralarda yer alması şaşırtıcı değil. Spotify'ın yepyeni farkındalık podcast serisi 'Wake Up/Wind Down'ın sesi olarak ortaya çıkan Niall, dinleyicilere günlerini benzersiz bir şekilde açma ve kapatma imkanı sunuyor. Niall ayrıca kısa bir süre önce popüler podcast serisi "Where Is My Mind? "ın ikinci sezonunu sadece Spotify'da yayınladı ve İngiliz Podcast Ödülleri'nde yılın yaratıcı podcast'i ödülünü kazandı. Akış devinin ses alanındaki hızlanan büyümesinin bir parçası olarak özel podcast serileri için seçilen bir grup yetenek arasına katıldı.

Spotify'ın küratörlüğünü yaptığı 'Your Daily Wellness' çalma listesinin bir parçası olan 'Wake Up/Wind Down', dinleyicilerin rehberli farkındalık meditasyonları ve teknikleriyle günlerine başlayıp bitirmelerine yardımcı olurken, bu benzeri görülmemiş stresli zamanlarda inanılmaz derecede popüler olduğunu kanıtladı ve Birleşik Krallık ve İrlanda'daki Spotify Listelerinde 1 numaralı podcast oldu ve Amerika Birleşik Devletleri'nde Top 10'a girdi.

Ruh sağlığı konusunda gelişen tartışmalarda kilit bir figür olarak konumu, 1 numaralı çok satan ve birçok ödül kazanan kitabı 'Me and My Mate Jeffrey'nin yanı sıra çocuklara yönelik farkındalık resimli kitapları 'The Magic Moment' ve 'Take Five' ile daha da güçlendi.

Hayırseverlik alanında ise Niall, prestijli Social Entrepreneur Ireland Impact ödülü, The Social Innovation Fund ödülü ve Google Impact ödülünü almasını sağlayan bir proje olan A Lust for Life adlı ruh sağlığı yardım kuruluşunun kurucusu ve Yaratıcı Direktörüdür.

Niall ayrıca ruh sağlığı ve performans psikolojisi hakkında çeşitli belgesellerin yapımcılığını ve senaristliğini üstlenmiş ve İrlanda hükümeti ve AB parlamentosuna, gençlerin ruh sağlığı görev gücü için referans gruplarına başkanlık etmek de dahil olmak üzere, ruh sağlığı ile ilgili gelecekteki politikaların tartışılmasını ve geliştirilmesini daha fazla etkilemek için danışmanlık yapmıştır.

University College Dublin'den Ekonomi ve Sosyoloji derecelerine, IADT'den Performans Psikolojisi Yüksek Sertifikasına ve UCD Psikoloji Okulu'ndan Farkındalık Temelli Müdahaleler alanında yüksek lisans derecesine sahiptir. Aynı zamanda Royal College of Surgeons ve IADT'nin Onursal Üyesidir ve çalışmaları akranları ve meslektaşları tarafından büyük takdir görmüştür.

Bu nitelikleri, Apple, Google, LinkedIn, Facebook, EY, uluslararası STK'lar ve Avrupa Parlamentosu dahil olmak üzere farklı sektörlerden çok uluslu şirketler ve kuruluşlar için düzenli bir danışman olmasını sağlamıştır.

NIALL BRESLIN kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.