INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

PAUL BEHRENS

Paul Behrens Enerji ve Çevresel Değişim alanında Doçent

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote Speaker

PAUL BEHRENS 2024 Konuşma Başlıkları PAUL BEHRENS 2024 Konuşma Başlıkları

  • İklim Değişikliği
  • Enerji Geçişleri
  • Gıda Geleceği
  • Çevresel Sürdürülebilirlik

Paul Behrens Kimdir?

Paul Behrens (İngiltere) bir yazar ve Leiden Üniversitesi'nde Doçenttir. Popüler bilim kitabı The Best of Times, The Worst of Times: Futures from the Frontiers of Climate Science (Indigo Press, 2020) adlı popüler bilim kitabı, ekonomi, enerji, toprak ve gıda gibi konularda insanlığın mevcut gidişatını ve olası geleceklerini karamsarlık ve umutla dolu bölümler halinde anlatmaktadır.

Umutlu bir geleceğe ulaşmak için ne kadar çok şey yapılması gerektiğini, ancak bu senaryonun daha sağlıklı, daha mutlu ve daha tatmin edici bir dünyayı aktif olarak inşa etmeyi nasıl içereceğini özetliyor.

Araştırmaları ve yazıları, sorunların çoğuna neden olan alanlara odaklanmaktadır: enerji, gıda ve ekonomik sistemler. Araştırma ve yazıları bilimsel dergilerde ve BBC, Thomson Reuters, Politico, Nature Sustainability, Nature Energy, Proceedings of the National Academy of Sciences, Nature Food ve Nature Communications gibi medya kuruluşlarında yer almıştır.

PAUL BEHRENS kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.